Yakuplu Oto Kurtarıcı

Silivri Oto Çekici Firmaları

Yakuplu Oto Kurtarıcı Ulaşımda günlük hayatımızın olmazsa olmazıdır arabalar ve diğer ulaşım araçları. He geçen gün yeni modellerin, yeni teknolojilerin üretilmesinin yanı sıra dünyanın en çok gelişen ve en çok tercih edilen sektörlerinin başında gelmektedir. Gerek ikinci el gerekse de sıfır alınan bu araçlar ulaşım kolaylığı ve konforu bir arada sunmaktadır. Ancak diğer tüm teknolojik aletler gibi bu araçların da zaman zaman bozulduğu durumlar da olmaktadır. İşte tam da bu noktada Yakuplu oto çekici imdadınıza yetişmekte ve her nerede olursanız olun aracınızı çekerek istediğiniz noktaya götürmektedir.

Oto Çekici Nedir?

Herhangi bir nedenden dolayı yolda kalan araçların araç kurtarıcılar bir diğer adıyla oto çekiciler vasıtasıyla yoldan alınarak istenilen noktaya taşınmasıdır. Ülkemizde her şehirde bu işlemi gerçekleştiren firmalar olmasına karşın Yakuplu araba çekici bu anlamda sektörün önde gelen firmaları arasında en başlarda yer almakta ve yıllardan beri adından söz ettirmektedir.

Aracınız arızalandığında haftanın her günü ve günün her saati erişim sağlayabileceğiniz Yakuplu en yakın oto çekici hizmetiyle en kısa sürede aracınız çekilir. Bu esnada sizin ve yanınızdakilerin de göz önünde bulundurularak gitmek istediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilmektedirler.

Yakuplu Oto Kurtarıcı

Yakuplu Oto Kurtarıcı

Araç Çekici Çeşitleri Nelerdir?

Araç çekicilerde bulunan çekecekler arıza ya da kaza yapan aracın türüne göre farklılık göstermektedir.  Günümüzde dört çeşit araç çekici bulunmaktadır. Bunlar;

  • Vinçli Kayar Platform
  • Tepeden Çekici
  • Çatallı Çekici
  • Oto Transfer Çekici

Şeklinde sıralanmaktadır. Her çekicinin çekebildiği araç türü farklı olduğundan çekici ile irtibata geçildiğinde aracın marka ve modeli mutlaka bildirilmelidir. Yanlış bir bildirim olduğu takdirde maalesef aracın taşınamaması durumu olabilmektedir. Çatallı Çekiciler,  aracın alt tarafına geçirilen iki büyük çatalla kaldırılır ve çekicinin arka kısmına yerleştirilir.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici Fiyatları

Bu işlemde aracın içindekilerde aracın içinde varış noktasına gidebilirler. Tepeden Çekiciler,  bu sistemde vinçte bulunan dörtlü kaldırma ekipmanı tekerleklere bağlanır ve çekiciye yerleştirilir. Genel kullanımda trafik polislerince yaygındır. Yine araç içindekilerin araçtan çıkması gerekmemektedir.

Vinçli Kayar Platform, aracın hareket edip etmemesine bağlı olarak çekiciye nakli sağlanır. Hareket edebilir durumdaysa, araç çekicide yer alan kayar platforma çalıştırılarak nakil edilir. Ancak araçta ağır hasar varsa ya da çalıştırılamayacak durumda ise, çekicideki vinçle kaldırılıp nakledilir.

Oto Transfer Çekici, bu sistemde çekicideki hidrolik mekanizma sayesinde damperli platforma araç taşınır. Ancak bu sırada bir kazanın olmaması için araçtaki el frenin mutlak suretle çekilmiş olması gerekmektedir. Belirtilen tüm bu araçlar, Yakuplu yol yardım çekici bünyesinde bulunmakta ve dilediğiniz her zaman hizmet vermektedir.

Araba Kurtarıcıları Hangi Tipte Araçlara Hizmet Verebilmektedir?

Yakuplu Oto Kurtarıcı Araç çekiciler marka ya da model ayırımı olmaksızın her araca hizmet verebilecek şekilde tasarlanmış araçlardır.  Kamyon, iş makineleri, arabalar, minibüsler, midibüsler, karavanlar, motosikletler ve jeep tarzındaki araçlar da bu çekiciler vasıtasıyla taşınabilmektedir. Yakuplu oto kurtarma bünyesinde bulunan farklı çeşitlerdeki çekicileri ile tüm araçları sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

Çekici ile nakil sırasında araca herhangi bir zarar vermeyecek şekilde işlemler tamamlanır ve güvenli bir şekilde yol boyunca araç taşınır. Varış noktasına dek olabilecek tüm sorunlara karşın önlem almakla birlikte sorumluluk da almaktayız.

Oto Çekiciye Nasıl Ulaşabilirim?

Yakuplu çekici numarası aracılığı ile dilediğiniz zaman aracınızı istediğiniz noktadan aldırmak mümkün. Müşteri hizmetleri bu konuda destek olmakla birlikte profesyonel bir bakış açısıyla size en kısa sürede hizmet vermeyi amaç edinmektedir.

Bu anlamda firmanın sektörde en güvenilir ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışına sahip olan bir firma olduğunu da aktarabiliriz. Çağrı merkezindeki tüm çalışanlar işbaşı eğitimi almış, sürekli güncellenen eğitimlerde müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için hizmet vermeye devam etmektedirler.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici Firmaları

Aracınız Kaza Yaptı Ya Da Arızalandı Yapmanız Gerekenler Nedir?

Yakuplu Oto Kurtarıcı Araç yolda kalmış ve hiçbir surette çalışmıyorsa, Tuşba oto çekici ile iletişime geçerek istediğiniz noktaya aracınızın naklini sağlayabilirsiniz. Farklı çekici araçları ile araç güvenli ve hasarsız bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılır. Bu işlem sırasında aracınızdan çıkmanıza gerek kalmaz. Herhangi bir kaza durumunda ise araç hasar tespiti yapılır, polis tutanağı ve diğer gereken işlemler gerçekleştirildikten sonra çekici aracı yoldan çekerek yine istediğiniz noktaya ulaşımını sağlar.

Her iki durumda da güvenilir ve bu konuda uzmanlaşmış firmalara aracın teslim edilmesi çok önemlidir. Çünkü aracınızın yanlış çekimi ya da hasarlı bir şekilde nakil edilmesi gibi durumlar söz konusu olabilmektedir. Ayrıca herhangi bir olası durumda hiç sorun yaşamadan ulaşabileceğiniz bir firmanın varlığı da artı bir güven kaynağıdır.

Oto Kurtarma Fiyatları Hakkında

Yakuplu oto çekici fiyatları araç çekimine göre değişkenlik göstermektedir.  Ayrıca aracın bulunduğu yer, durumu ve hangi çekicinin kullanılması gerektiğini göre fiyatlarda farklılıklar söz konusu olabilmektedir. Yakuplu Oto Çekici’nin yanı sıra tuşba oto kurtarma firmasından fiyat bilgilerini öğrenebilir ve üstün kalite farkını yaşayabilirsiniz. Aracınız her ne nedenden dolayı kalırsa kalsın o anki durumuna herhangi bir hasar vermeden güvenle aracınızın naklini sağlayabilirsiniz. Belirtilen fiyatların üstüne ek bir bedel istenmez.

Neden Firmanıza Güvenmeliyim?

Yakuplu Oto Kurtarıcı Firmamız sektörde uzun yıllardan beri adından söz ettirmekle birlikte her gün kendini geliştiren ve en iyisi olmak adına yenilikleri takip eden bir firmadır. Bünyemizde bulunan tüm araçların bakımları düzenli olarak yapılmakta ve gerekli kontrolleri ihmal edilmemektedir.

Bunların dışında ekibimizde görev alan tüm personelin sürekli olarak eğitimleri devam etmektedir. Bu anlamda en iyi hizmet ve en yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermeyi misyon edindiğimizi söylemek mümkündür. Yakuplu Oto Kurtarıcı Her gün yüzlerce aracın çekilmesinin yanı sıra lokasyon gözetmeksizin hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir