Yakıt İkmali

Yakıt ikmali; yolda giderken aniden benzinin bitmesi durumunda yol yardım hizmetleri aldığınız firma tarafından sağlanan bir hizmettir. Çeşitli sebeplerden dolayı aracınızla yolculuk yaparken ıssız bir yerde ya da akan trafiğin ortasında kalmanız olasıdır. Tabi ki bu durumun yaşanmasını hiç kimse istemez. Ancak bu tarz durumlar yaşanmayacak durumlar değildir. Aracınız son model bir araçta olsa ya da aracınızı yeni bile almış olsanız bu durumu yaşamanız mümkündür. Çünkü araçlar bir çeşit makinedir ve her makinenin bozulma olasılığı vardır. Bu noktada da firmamız yolculuk esnasında yaşadığınız sıkıntılarda sizlere yardımcı olarak bu gibi zor durumlardan hızlı bir şekilde kurtulmanıza yardımcı olur. Peki, firmamız yolda kalma gibi durumlarda ya da diğer durumlarda hangi hizmetleri veriyor? Firmamız hizmetleri arasında;

 • Çekici hizmetleri
 • Lastik ve Jant hizmetleri
 • Akü takviyesi hizmetleri
 • Yakıt İkmali Hizmetleri
 • Diğer tehlikeli durumlar için söz konusu olan hizmetler bulunmaktadır.

Firmamızın bu hizmetlerinden yararlanmak için uzman personellerimiz ile bir görüşme yaparak alacağınız hizmetlerin kapsamı hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Böylelikle her zaman kafanız rahat bir şekilde aracınız ile yolculuk yapabilirsiniz.

Yakıt İkmali

Yakıt İkmali

Acil Yol Yardımı

Hizmetlerimiz, müşterilerinizin araçları ile ilgili sorun yaşadıklarında ihtiyaç duydukları desteği almanıza yardımcı olacaktır. Herkes hızlı, bilgili ve profesyonel hizmet ister. Aracınız ile ilgili sorun yaşamanız durumunda uzman ve konusunda bilgili personelimiz öncelikle sizlere telefon ile yardımcı olmaya çalışır. Bunun amacı size en hızlı şekilde yardımcı olabilmektir. Uzman ve deneyimli personelimiz size aracınız ile yaşadığınız sorun hakkında birkaç soru sorarak bir an önce bu durumu çözmeye çalışır. Ancak sorun telefon ile çözülemeyecek bir durum ise örneğin; yakıtınızı bitmesi durumunda yakıt ikmali hizmetlerini devreye sokar. Böylelikle hızlı ve güvenilir bir şekilde hizmet almanıza yardımcı olur. Hizmetlerimiz sürücülerin arızalı araçlarda küçük onarımlar ve ayarlamalar yapmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış profesyonel hizmetleri kapsar.

Yol Yardımı Hizmetleri Türleri

Bir araçta ters gidebilecek pek çok durum vardır. Her ne kadar bunların yaşanmasını kimse istemese de başımıza gelmeyecek diye bir durum yoktur. Kimi zaman sigorta size bu yardımları sunarken kimi zaman da poliçeniz bu hizmetleri kapsamaz. Ancak yol yardım hizmetleri son derece önemlidir. Çünkü her şeyden önce sizin ve yakınlarınızın can güvenliğini kapsar. Peki hangi hizmetler söz konusudur?

 • Akü takviyesi

Aracınızın aküsü bittiğinde ve takviye ile çalıştırmanız gerektiğinde öncelikle aracınızı güvenli bir yere götürün. Daha sonra firmamızı arayarak can güvenliğinizi tehlikeye atacak bir durum yapmayın. Firmamızın deneyimli ve konusunda uzman personelleri sizlere yardım için en hızlı şekilde hareket edecektir.

 • Lastik Patlaması

Patlak lastik, herhangi bir profesyonel yardım olmadan çözülemeyecek bir sorundur. Bu nedenle patlak lastik ile yola devam etmeyin. Firmamızın desteğini bekleyin.

 • Kilitleme

Aracınız herhangi bir nedenden dolayı kendini kilitleyebilir. Bireysel olarak yapacağınız her hareket aracınıza zarar verecektir. Bu nedenle firmamızın profesyonel desteğini almanız gerekir.

 • Yakıt İkmali

Yakınlarda benzin istasyonu yokken bir aracın benzini bittiğinde yakıt ikmali hizmeti gerekebilir. Filmlerdeki gibi elinizde bir bidon ile benzin aramaya çıkmak hem tehlikelidir. Hem de çok mantıklı bir durum değildir. Firmamız sizlere bu konuda da gerekli yardımı sağlayacaktır.

 • Araç çekme ve kurtarma

Herhangi bir nedenle aracınız çalışmaz duruma gelebilir. Araç çekmek ve kurtarma hizmetlerimiz ile sizlere gerekli olan desteği sağlamaktayız.

Tüm bu sorunlar başınıza gelebilecek durumlar arasında yer alır ve hepsi uzmanlık ister. Bu sorunları kendi başınıza çözmek daha zor durumlara neden olabilir. Bu nedenle en doğru tercih firmamızın güvenilir ve profesyonel hizmetlerinden faydalanmaktır. Araç kurtarma hizmetine ihtiyacınız varsa, bizi hızlı bir şekilde arayın ve orada kalın.

Yol Yardımı Hizmetleri Hakkında

Yol yardımı hizmetleri pek çok hizmeti kapsar. Sorun yaşadığınız durumlarda firmamız arayarak kapsamlı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bu tip hizmetlerde en önemli unsur güvenilir hizmet almaktır. Sorununuzu en hızlı çözmek firmamızın kriterleri arasında yer almaktadır. Ayrıca sunduğumuz avantajlı üyelik paketleri ile yüksek tutarlar ödemenize gerek kalmaz. Yolculuk esnasında yaşadığınız sorunları tek başınıza çözmeye çalışmak daha fazla soruna neden olabilir. Bu nedenle tasarruf edeceğim diye düşünürken daha büyük masraflara yol açabilirsiniz. Bu nedenle profesyonel hizmet almak son derece önemlidir. Firmamız sizlere gerekli olan tüm desteği uygun maliyetli sunarak can güvenliğinizi ön planda tutmaktadır. Siz değerli müşterileriz firmamız için büyük önem taşırsınız.

Acil Yol Yardımı Avantajları

Firmamızın sunduğu hizmetler tamamen müşteri odaklıdır. Hizmet anlayışımız sadece maddiyata odaklı değildir aynı zamanda da manevi olarak müşterilerimize özen göstermekteyiz. Firmamızdan yol yardımı desteği almanızın pek çok avantajı bulunmaktadır. Bunlar ise;

 • Kapsamlı bir hizmet sunarak müşterilerinizle olumlu ilişkiler kurarız.
 • Firmamız tamamen müşteri odaklı çalışmaktadır. Bu nedenle sizlere gerekli olan güveni sağlamaktayız.
 • Yoldayken sizi düşünen profesyonel bir ekibin olduğunu bilmek sizlere rahatlık sağlayacaktır.
 • İstediğiniz her zaman firmamıza ulaşma imkânına sahip olacaksınız.
 • 24 saat hizmete kolay erişim fırsatı elde etmiş olursunuz.
 • İstediğiniz zaman profesyonel yardım alma seçenekleri ile kendinizi güvende hissedersiniz.
 • Hizmet kapsamımızın geniş olma sebebiyle ekstra ücret ödemenize gerek kalmaz.

Seyahatiniz sırasında kendinizi güvende hissetmeniz son derece önemlidir. Çünkü karşılaşacağınız olumsuz durumda size koşulsuz yardım edecek birinin olması sizi rahatlatacaktır. Böylelikle panik yaşamayacak ve can güvenliğinizi tehlikeye atacak durumlardan kaçınacaksınız. Ancak böyle bir seçeneğiniz yoksa ister istemez o panik anını deneyimleyeceksiniz. Firmamız da tam da bu noktada sizlere yardımcı olmak için hizmet vermektedir. Amacımız siz değerli müşterilerimize gerekli olan profesyonel desteği sunmak ve yardımcı olmaktır.