Çekici

Çekici hizmeti bugün birçok firmalar tarafından sunuluyor. Ancak bu hizmet türü hassas olmasının yanı sıra mutlaka uzmanlık gerektiriyor. Dolaysıyla aracınız için oto çekici istediğinizde firmanızın beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap etmesi önemlidir. İşletmemiz bu hizmeti profesyonel ve garantili bir şekilde sunuyor.

Geniş hizmet katalogumuzla sizlere kusursuz ve pratik bir şekilde hizmet sunuyoruz. Tüm araçlarımız son model olup bakımlı ve son derece hijyeniktir. Uzman kadrolarımızla birlikte sizlere 7/24 hizmet sunuyoruz. Bu bakımdan acil   talebinizi dakikalar içerisinde ve ek hizmet ücreti talep etmeksizin gerçekleştiriyoruz. Firmamız kuruluş tarihinden buyana kurumsal bir kimliğe sahiptir. Bu nedenle  oto çekici hizmetimiz hem bireysel ve hem de kurumsal işletmeler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor.

Çekici Hizmetimiz Nedir?

Hizmetimiz çeşitli sebeplerden dolayı yolda kalan araç modellerinin konforlu oto çekici aracımız üzerinden istenilen araç servisine teslim edildiği kaliteli ve güvenilir bir hizmet modelidir. Bu hizmet modelimizi Türkiye Kalite Standartları üzerinden sunuyoruz.

Aracımızla aracınızı zahmetsiz bir şekilde çekiyoruz. Bunun haricinde oto çekici hizmetimizde kurumsal web sitemiz üzerinden de geniş düzeyde referans bölümleri sunuyoruz. Dolaysıyla firmamız sektörde lider bir konumda yer alıyor. Araç modellerimiz geniş filoya sahip olduğundan gün boyu birden çok farklı araç modellerine hizmet sunuyoruz.

Çekici Hizmetimizin Farkı

Çekici hizmetimizde herhangi mağduriyetler yaşamanız söz konusu değildir. Aracınızı belirttiğiniz saatler içerisinde ilgili araç servisine veya konutunuza teslimatını gerçekleştiriyoruz. Güler yüzlü ve tam donanımlı kadrolarımız sayesinde , hizmetimizi maksimum kalitede sunuyoruz. İşletmemizden oto çekici hizmetini ev ve işletmeniz konforunda da alabilirsiniz. Aracınızın başında bulunmadan da vekil olarak gösterdiğiniz fertler üzerinden araç hizmetimizden kolayca faydalanabilirsiniz.

Çekici Hizmetimizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Piyasada birçok oto çekici firmaları yer alıyor. Ancak bu firmalardan %100 garantili olarak hizmet almanız oldukça güçtür. Hizmetinde firmanızın garantili bir şekilde hizmet sunması son derece önemlidir. Garantisiz olarak sunulanhizmeti beraberinde can ve mal açısından ciddi anlamda riskler teşkil edebiliyor. Firmamız bu ayrıntıya önem veriyor ve garanti kapsamında bu hizmeti sunuyoruz. Bunun haricinde  hizmetimizi birçok nedenlerden dolayı tercih edebilirsiniz.

OTO Çekici hizmetimizde saygın ve disiplinli personeller hizmet sunuyor. Kadrolarımız bu alanda gerekli olan tüm eğitim programlarından başarılı bir şekilde geçmiştir.  oto çekici firmamız pek çok firmalardan farklı olarak geniş ödeme seçenekleri sunuyor. Bu nedenle hizmetimiz sonunda ödemenizi dilerseniz nakit veya kredi kartınızdan da yapabilirsiniz.

OTO Çekici hizmetinde firmanızın hızlı bir şekilde hizmet sunması zaman kaybına maruz kalmamanız açısından önemlidir. Piyasada yer alan birçok firmalarında hızlı hizmet sunumu görülmüyor. Firmamız ise pek çok oto çekici firmalarının aksine maksimum hızda bu hizmeti sunuyor.

Çekici

Çekici

Çekici Hizmetimizin Özellikleri Nelerdir?

Hizmetimiz birçok eşsiz özelliklere sahiptir. Bu hizmetimizde en modern  araçları tercih ediyoruz. Çünkü oto çekici hizmetinde kaliteli araçların tercih edilmesi müşteri memnuniyeti açısından hayati bir öneme sahiptir. Bunun haricinde hizmetimiz geniş hizmet alanlarına sahiptir. Şehir içi olduğu gibi şehirlerarası için de  hizmet sunuyoruz.

Firmamız pek çok firmalarının aksine yerel araç çekimi, uzun mesafeli araç çekimi, yol yardım hizmeti gibi pek çok farklı alanlar üzerinden  hizmetler sunuyor. Bunun haricinde her araç modeline en uygun  araç filosuna sahip olduğumuzu da belirtebiliriz. Firmamız en zorlu hava şartlarında dahi maksimum performans üzerinden  hizmet sunuyor. Aracınızın yolda kalmaması açısından yağışlı havalarda dahi üzeri kapalı araç modellerimiz üzerinden hizmet sunuyoruz.

Çekici hizmetimizin en önemli özelliklerinden biri de  araçlarımızın otomatik sisteme sahip olmasıdır. Bu nedenle aracınız otomatik bir şekilde dakikalar içerisinde  aracımıza yükleniyor. Firmamız pek çok firmalarının aksine uzun mesafeli  hizmeti haricinde kısa mesafeden de bu hizmeti sunuyor.

Çekici Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

Çekici hizmetimizin birçok avantajları söz konusudur. Bu hizmetimizin en önemli avantajlarından biri her bütçeye hitap eden uygun fiyat tarifesine sahip olmasıdır. İnternet dünyasından birçok online oto çekici sitelerini incelediğinizde beklentilerinizin üzerinde fiyat tarifesi uyguladığını fark edebilirsiniz. Bu da maliyet açısından zarar etmenize neden oluyor. Ancak firmamız kaliteli hizmet anlayışını ön planda bulundurduğundan en iyi fiyat tarifesi sunuyor.

Çekici hizmetimizin en önemli avantajlarından biri de hafta sonlarında da hizmet sunmamızdır. Firmamız birçok  firmalarının aksine hafta sonlarında da acil  hizmeti sunuyor. Aracınızın acil bir şekilde çekilmesi durumunda firmamıza hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Kurumsal online  sitemizden veya kurumsal telefonlarımızdan araç talep edebilirsiniz.

7/24 Çekici Hizmeti

Piyasada yer alan birçok  firmalarında 7/24 kesintisiz bir şekilde hizmet sunulması söz konusu değildir. Bu türden firmalarda sadece hafta içi 5 gün boyunca oto çekici hizmeti sunulabiliyor. Bu da acil durumlarda sizlerin mağduriyet yaşamasına neden oluyor. Ancak profesyonel firmamız diğer  firmalarının aksine 7/24 kesintisiz, sorunsuz, güvenilir bir şekilde hizmet sunuyor. Online müşteri destek hizmetimizle sizlere dakikalar içerisinde ulaşıyoruz.

Aracınızı yoldan alıyor ve dilediğiniz alana birkaç saat içerisinde kusursuz bir şekilde transfer ediyoruz. Aracınızı özenli bir şekilde  aracımıza yüklüyoruz. Firmamız oto çekici hizmetini farklı ve yüksek teknolojiler üzerinden gerçekleştiriyor. Pek çok  firmalarında yer almayan eşsiz özelliklere sahip olduğumuzu vurgulayabiliriz.

Çekici Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hizmet alırken dikkat etmeniz gereken birçok ayrıntılar bulunuyor. Bu hizmet modelinde ilk olarak firmanızın kurumsal bir kimliğe sahip olmasına, garantili bir şekilde hizmet sunmasına, profesyonelinin eğitimli ve insan ilişkileri güçlü olmasına, en uygun fiyat teklifi sunmasına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Piyasada yer alan birçok firmalarında bu özellikler yer almaz. Bu türden firmalar genellikle sadece kazanç planına odaklanıyorlar.

Bu da sizlerin her açıdan dezavantajlı bir konuma düşmesine neden oluyor. oto Çekici hizmetinde kaliteli işçilik son derece önemlidir. Kalitesiz ve özensiz bir şekilde uygulana  hizmetinden memnun kalmanız beklenemez. Bunun haricinde bu hizmet türünde net ödeme yapmanız ek masraf yapmamanız açısından önem arz ediyor. Firmamız tüm bu olumsuzluklardan uzaktır.