Kurtarıcı

Kurtarıcı hizmeti aracınızın yolda kalması durumunda sunulan özel ve pratik bir araç kurtarma hizmetidir. Piyasada bu hizmeti sunan birçok firmalar yer almasına karşın işletmemiz bu hizmeti %100 garantili olarak sunuyor. Bu nedenle firmamız sektörde saygın bir konumda yer alıyor. Güler yüzlü ve çalışkan kadrolarımızla birlikte her modelden araçlar için profesyonel anlamda kurtarıcı hizmeti sunuyoruz.

Bünyemizde yer alan son model kurtarıcı araçlarımızla siz değerli müşterilerimize dakikalar içerisinde hizmet sunuyoruz. Bu nedenle işletmemizden zaman kaybetmeniz söz konusu değildir. Firmamız sıradan kurtarıcı firması değildir. Kuruluş yılı bakımından sektörün en köklü kurtarıcı firmasıyız. Dolaysıyla işletmemiz geniş müşteri tabanına sahiptir. Sizlere günün her saati ve haftanın tüm günlerinde hizmet sunuyoruz.

Kurtarıcı Hizmetimizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Kurtarıcı hizmetimizi birçok nedenlerden dolayı güvenle tercih edebilirsiniz. Firmamız amatör kurtarıcı firmalarının aksine cazip ve ek ücretsiz fiyat teklifi sunuyor. Bu nedenle araç kurtarıcı hizmetimizden minimum hizmet bedeli ödeyerek kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. Firmamız sıradan kurtarıcı firmalarının aksine acil kurtarıcı olanağına da sahiptir.

Aracınızın yolda kalması ve acil bir şekilde kurtarılması gerektiğinde sizlere bir telefon kadar yakınız. Kurumsal online kurtarıcı web sitemizden veya kurumsal telefonlarımız üzerinden acil kurtarıcı talep edebilirsiniz. Firmamız bu alanda birçok işletmeler tarafından yoğun olarak tercih ediliyor. Bu nedenle kurumsal sitemiz üzerinden geniş ve güncel referanslar sunuyoruz. Kurtarıcı hizmetlerinde işletmemiz internet dünyası üzerinden de yoğun olarak tavsiye ediliyor. Bu nedenle geniş bir takipçi kitlesine de sahip olduğumuzu vurgulayabiliriz.

Kurtarıcı Hizmetimizin Özellikleri Nelerdir?

Kurtarıcı hizmetimizin birçok özellikleri bulunuyor. Bu hizmetimizde son model ve hijyenik kurtarıcı araçları sunuyoruz. Araçlarımız bakımlı olup günlük tüm bakım ve kontrolleri düzenli bir şekilde gerçekleştiriliyor. Bu nedenle kurtarıcı hizmetlerimizde aksamalar, yavaşlama gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir. Bu hizmet modelimizde yılların deneyimlerine sahip olan, gerekli tüm eğitimleri alan personellerimiz görev alıyor.

Dolaysıyla beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözümler üretiyoruz. Aracınızı yoldan alarak dilediğiniz araç servisine hızlı ve risk durumu söz konusu olmadan teslim ediyoruz. Kurtarıcı hizmetimizin en önemli özelliklerinden biri de en iyi fiyat tarifesine sahip olmasıdır. Bugün internet dünyasında yer alan birçok online kurtarıcı firmalarına oranla daha makul seviyede fiyat teklifi sunuyoruz. Kurtarıcı hizmetimizin en temel özelliklerinden biri de geniş alan üzerinden hizmet sunmasıdır. Bu hizmetimizi kısa ve uzun mesafeler üzerinden alabilirsiniz.

Kurtarıcı Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

Kurtarıcı hizmetimiz birçok avantajlar sunuyor. Aracınıza zarar verilmeden maksimum kaliteli bir şekilde transfer işlemi gerçekleştiriliyor. Bu hizmetimizin en önemli avantajlarından biri de aracınız özenli bir şekilde kurtarıcı aracımıza yüklenmesidir.

Araçlarımız yüksek teknolojili olup otomatik yükleme sistemine sahiptir. Bu nedenle aracınız insan gücüne gerek kalmadan saniyeler içerisinde kurtarıcı aracımıza yüklenir. Kurtarıcı hizmetimizin temel avantajlarından biri de 7/24 aktif olmasıdır. Firmamız kuruluş döneminden buyana kaliteli hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetine değer veriyor.

Bu nedenle sıradan kurtarıcı firmaları sadece hafta içi 5 gün boyunca hizmet sunarken, lider kurtarıcı firmamız haftanın 7 gününde hizmet sunuyor. Kurtarıcı hizmetimiz Türkiye Kalite Standartlarından sunuluyor. Bu nedenle herhangi mağduriyetler yaşamanız söz konusu değildir.

Kurtarıcı Hizmetinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kurtarıcı hizmeti uzmanlık isteyen bir hizmettir. Dolaysıyla bu hizmeti almadan önce firmanızın kurumsal bir kimliğe sahip olmasına ve profesyonel anlamda hizmet sunmasına dikkat etmelisiniz. Piyasada kaliteli kurtarıcı hizmeti sunduğunu iddia eden birçok işletmeler yer alıyor. Bu türden işletmelerden %100 garantili olarak kurtarıcı hizmeti almanız mümkün değildir.

Bunun haricinde amatör kurtarıcı firmalarından düşük fiyat tarifesinden hizmet almanız söz konusu değildir. Bu türden firmalar kazancı ilk sırada bulunduruyor. Bu nedenle kaliteli hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetine değer verilmez. Kurtarıcı hizmetinde uygun fiyat teklifi sunulması sizlerin maliyet açısından tasarruf etmeniz anlamına geliyor. Bu nedenle tüm avantajların bir arada yer aldığı lider bir kurtarıcı firması aradığınızda firmamızı tercih etmeniz yeterlidir.

Kurtarıcı Hizmeti 2020 Fiyatları

Kurtarıcı hizmeti fiyat tarifesi her yıl farklılık gösteriyor. Piyasada meydana gelen şartlar, kurtarıcı firmalarının genel nitelikleri, kurtarıcı hizmeti sunulacak bölgenin uzaklığı gibi birçok faktörler kurtarıcı hizmeti fiyat tarifesinin belirlenmesinde rol üstleniyor. Firmamız ise kurtarıcı fiyatlarını kuruluş döneminden buyana piyasa fiyatı altından sunuyor.

İşletmemiz müşteri memnuniyetini ön planda bulunduruyor. Bu nedenle piyasadaki kurtarıcı firmalarına oranla her yıl olduğu gibi 2020 dönemi boyunca da ucuz fiyat teklifi sunuyor. Kurtarıcı hizmetimiz düşük fiyatlı olduğundan hem bireysel anlamda ve hem de kurumsal firmalara hitap ediyor. Kurtarıcı aracı fiyatlarımız hakkında ön bilgileri uzman kadromuz üzerinden alabilirsiniz.

Kurtarıcı

Kurtarıcı

Uzun Mesafede Kurtarıcı Hizmetimiz

Kurtarıcı hizmetimizin en önemli niteliklerinden biri de uzun mesafede uygulanmasıdır. Bu nedenle hizmet bölgemiz sınırında uzun mesafede dahi yer almanız durumunda bizlere telefonunuz üzerinden dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Uzman kadromuzla görüşme sağladığınızda modern kurtarıcı aracımızı yer aldığınız güzergâha yönlendiriyoruz. Aracınızı en yağışlı havada dahi kolayca kurtarıyor ve hizmet bölgemiz sınırından dilediğiniz alana transfer ediyoruz.

Kurtarıcı hizmetinde öncü olan firmamız uzun mesafede kurtarıcı hizmetinde dahi ek ücretler sunmuyor. İnsan ilişkileri güçlü kadrolarımız üzerinden aracınızı su birikintisinden, çamurlu zeminden pratik bir şekilde kurtarıyoruz. Firmamızla aracınıza ayrıca müdahale etmeniz gerekmiyor. Uzmanlarımız tarafından aracınız özel bir taşıma sistemi üzerinden kurtarıcı aracımıza transfer ediliyor.

Online Kurtarıcı Hizmetimiz

Firmamız pek çok kurtarıcı firmalarının aksine online kurtarıcı hizmeti sunuyor. Online kurtarıcı hizmetimizden doğrudan kurumsal web sitemiz üzerinden faydalanabilirsiniz. Online olarak dilediğiniz en uygun kurtarıcı aracımızı tercih edebilirsiniz. Bu özel araç taşıma hizmetimizden akşam saatlerinde dahi güvenle faydalanabilirsiniz.

Firmamız kurtarıcı hizmetinde araç, çevre ve insan sağlığının maksimum düzeyde korunması açısından gerekli tüm güvenlik önlemlerini önceden alıyor. Uzman kadrolarımızla birlikte ilk olarak aracınız yerinde keşif ediliyor. Bu işlem sonrasında sizlere en uygun fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda da araç kurtarıcı hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.

Kurtarıcı hizmetimizle aracınız sağlıklı bir şekilde taşınıyor. Kurtarıcı aracımızın iç bölümleri yüksek teknolojiye sahiptir. Bu bakımdan aracınız maksimum koruma altında transfer işlemi gerçekleştiriliyor.