Yol Yardımı

Yol yardımı basit anlamı ile çeşitli sebepler ile aracınız ile yola devam edememe durumunda verilen bir hizmettir. Yol yardımı kapsamı, araçlarında arıza çıkan sürücülerin araçlarını tekrar yola çıkaramadıklarında sürücülere yardımcı olmaktır. Bunun için ise en uygun yöntem profesyonel bir firma ile anlaşmak ya da destek almaktır. Böylelikle hem aracınızın hem de kendi güveliğinizi riske atmamış olursunuz. Çünkü ülkemizde gerçekleşen kazaların bir kısmını arızalı araçlarını tamir etmeye çalışanların başına gelmektedir. Kimse böyle bir durumu yaşamak istemez. Firmamız tam da bu noktadan hareketle yola çıkarak önceliğini müşteri güvenliğine vermektedir. Arıza anında firmamızı aradığınızda uzman personellerimiz öncelikle sizlere telefon aracılığı ile yardımcı olacak daha sonra ise bulunduğunuz noktaya gelerek gerekli desteği sağlayacaktır.

Yol Yardım Hizmeti

Arabanızın anahtarını kaybettiyseniz, benzininiz ya da akünüz bitmiş ise, aracınızın çekilmesi gerekiyorsa firmamızdan yol yardımı hizmeti almak sizi birden fazla acil durumdan kurtarabilir. Yol yardım hizmetlerimiz arasında;

 • Motorlu araç çekme,
 • Patlak bir lastiğin değiştirilmesi,
 • Yakıt ikmali,
 • Çilingir hizmetleri,
 • Akü takviyesi,
 • Karda, buzda veya çamura sıkışmış bir arabayı kurtarmak yer almaktadır. Ayrıca bu ve bu gibi durumların daha fazlası içinde firmamız her türlü desteği sağlamaktadır.

Bu gibi durumlar yaşadığınız zaman firmamızı aradığınızda öncelikle arızanın olası nedenini ya da neden yolda kaldığınıza dair birkaç soru soracaktır. Bunu amacı size seçenekleri daraltarak size en hızlı şekilde yardımcı olmaktır. Sorunu tam olarak belirleyemezsek veya telefonla kolay bir onarımla hızlı bir şekilde tekrar hareket etmenizi sağlayamazsak, size yardımcı olması için hemen bir uzman personel veya bir çekici göndeririz ve bu dönüşü oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirerek daha da zor durumda kalmanızın önüne geçeriz. Aracınızın sorunu kolaylıkla çözülecek bir durum değil ise çekici hizmetlerimiz devreye sokarız. Tüm bu hizmetleri sizlere mümkün olduğunca sağlamaya çalışarak sizlere yardımcı oluruz.

Yol Yardımı

Yol Yardımı

Yol Yardım ve Destek Hizmetleri

Yol yardımı pek çok hizmetini pek çok firma sağlasa da firma seçimi son derece önemlidir. Hem güvenilir olmak hem de zamanında hizmet verebilmek yalnızca profesyonelleri yapacağı bir durumudur. Firmamız tüm bu kriterlerin bilincinde müşterilerine servis sağlar. Ayrıca yol yardımı aracı kapsar. Yani aracınızı bir yakınınızın kullanması önemli değildir. Araç ve müşteri odaklı çalıştığımızdan siz değerli müşterilerimize en doğru hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Arabanızdaki kayıp veya hasarı karşılayan araba sigortasının aksine, yol yardımı, aracınızın arızalanması durumunda harekete geçmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Bu nedenle sigortanızla ilgili bir endişe yaşamanıza da gerek yoktur. Bir araba sigortası talebi, sigorta priminizin artmasıyla sonuçlanabilirken firmamızın sağladığı yol yardımında böyle bir durum söz konusu olmayacaktır.

Yol yardımı hizmeti neler içerir?

Firmamızın sunduğu yol yardımı kapsamı oldukça geniştir. Sunduğumuz hizmetler arasında;

 • Çekici hizmeti
 • Akü takviyesi
 • Lastik servisi
 • Kilitleme hizmeti
 • Yakıt takviyesi Hizmeti
 • Kurtarma hizmeti bulunmaktadır.

Tüm bu durumları yaşamanızı tabi ki firma olarak istemeyiz. Önceliğimiz müşterilerimizin can güvenliğidir. Ancak bilinmesi gereken en önemli durum ise aracınız oldukça yeni bile olsa bu tarz durumlar yaşama olasılığınız vardır. Yol kenarında çaresizce beklemek yerine firmamızdan yardım alarak sorununuzu bulunduğunuz şartlar altında en hızlı şekilde çözebilirsiniz. Unutmayın ki yol kenarında mahsur kalan sürücülerin başka bir kazaya neden olarak veya arabalarını tamir etmeye çalışırken hayatlarını riske atarak kötü bir durumu daha da kötüleştirme durumu söz konusudur. Sigorta şirketleri ve otomobil üreticileri genellikle otomobile dayalı hizmet verirken firmamız sunduğu hizmetler tamamen kişileri kapsamaktadır. Bunun anlamı ise siz yolculuk yaparken aracınız bozulması durumunda bir arkadaşınızdan yardım isteyebileceğinizdir. Buradaki arkadaşınız firmamız olmakta olup tek farkı profesyonel yardım almanızdır.

Yol yardımına İhtiyacınız Var Mı?

En merak edilen soruların başında gelir. Ancak yolda kalmak olağanüstü bir durum değildir. Yani yaşantımız boyunca yolculuklar yapacağız ve istemesek de yolculuk esnasında zaman zaman bu tarz sorunlar yaşayabileceğimizdir. Hiç kimse siz ıssız bir yerde yolda kalmama ya da akan trafikte aracınızın bozulmamasının garantisini veremez. Yani evet; profesyonel bir yol yardımına ihtiyacınız olacaktır. Bu gibi durumları yaşadığınızda panik olabilir ve güvenilir olmayan yerlerden yardım almak durumunda kalabilirsiniz. Bu ise aracınıza çok daha ciddi sorunlar yaşatırken can güvenliğinizi de tehlikeye atar. Oysa firmamız sizlere hem telefon aracılığı ile hem de konusunda uzman personelleri ile oldukça pratik ve güvenilir çözümler sunmaktadır. Sakın bu gibi durumlarda amatörce davranmayın. Çünkü bu hayatta en önemli olan şey can güvenliğinizdir.

En İyi Yol Yardımı Hizmeti Sunan Firmalar

En iyi kavramı kişiden kişiye değişse de bu konuda oldukça profesyonel hizmet sağlayan firmalar bulunmaktadır. Firmamızda bu profesyoneller arasında yer almaktadır. Çünkü firmamızın odak noktası müşteridir. Maliyetten önce müşterilerimize nasıl yardımcı olacağımız konusuna odaklanırız. Genellikle oldukça ucuz hizmet sunan firmalar sizlere istediğiniz zamanda yardımcı olamaz ya da gerekli desteği sağlayamaz. Oysa yol yardımının amacı kendiniz güvende hissetmenizdir. Firmamızda bunun bilincinde olarak ucuz değil en uygun maliyetler ile güvenilir ve profesyonel hizmetler sunmaktadır.  Hizmet skalamızda oldukça geniştir.

Yol Kenarı Acil Yardım Hizmetleri

Yol Kenarı Acil Yardım Hizmetleri beklenmedik durumlarla, özellikle alıştığınız ortamdan uzaktaki uzun yolculuklarda karşılaşabileceğiniz durumlarla başa çıkmanıza yardımcı olur. Sigorta size belirli durumlarda yardımcı olurken yo yardım hizmetleri ihtiyacınız olduğu her anda gerekli desteği sağlamaktadır. Firmamız tüm bu durumları göz önünde bulundurarak sizlere en uygun yol yardım seçenekleri sunar. Uygun maliyetlerimizin yanı sıra sunduğumuz hizmetler tamamen uzman ve profesyonel kişiler tarafından sağlanmaktadır.