Oto Kurtarma

Oto Kurtarma Oto kurtarma hizmeti geçmişten bugüne kadar en çok tercih edilen hizmet modelidir. Bu hizmet türü isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli nedenlerden dolayı yolda kalan araçların profesyonel anlamda kurtulmasıdır. Yılların deneyimlerine sahip olan işletmemiz %100 garantili olarak oto kurtarma hizmeti sunuyor.

Saygın ve güler yüzlü personellerimiz ve son model oto kurtarıcı araçlarımızla her marka ve modelden araçları dakikalar içerisinde kurtarıyor ve ilgili serviste teslimatını gerçekleştiriyoruz. Beklentilerinize kusursuz bir şekilde hitap eden lider oto kurtarma firmamızdan herhangi ek ücretler ödemeden ve düşük bir maliyet üzerinden hizmet alabilirsiniz. İşletmemiz sıradan oto kurtarma firması değildir. Dolaysıyla kurumsal bir kimlik üzerinden siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Oto Kurtarma Hizmeti Nedir?

Oto kurtarma hizmeti kurumsal bir kimlikle ve garantili olarak gerçekleştirilen ve her markadan araçların kurtarılmasında konforlu ve kaliteli kurtarıcı araçların uygulandığı bir hizmet türüdür. Bu hizmet türü firmamız tarafından net fiyat tarifesinden uygulanıyor. İşletmemiz gündüz saatlerinde hizmet sunduğu gibi gece saatlerinde de acil oto kurtarma hizmeti sunuyor. Dolaysıyla zaman kavramı fark etmeksizin oto kurtarıcı hizmetlerimizi talep edebilirsiniz.

Oto Kurtarma Hizmetimiz Neden Tercih Ediliyor?

Oto kurtarma hizmetimiz birçok sebeplerden dolayı yoğun olarak tercih ediliyor. Bu hizmet modelimizden hem bireysel ve hem de kurumsal firma anlamında faydalanabilirsiniz. Firmanızın oto modelleri de yolda kaldığında firmamızdan toplu bir şekilde de oto kurtarma hizmeti talep edebilirsiniz. İşletmemiz bu hizmeti amatör oto kurtarıcı firmalarına oranla daha düşük bir maliyet üzerinden sunuyor.

Bu nedenle oto kurtarma hizmetlerimizde ekonomik yönden de avantajlı olmanız söz konusudur. İşletmemiz oto kurtarma hizmetini garantili ve 7/24 kesintisiz bir şekilde sunuyor. Bu nedenle işletmemizden bu hizmeti haftanın 7 günü boyunca alabilirsiniz. Oto kurtarma hizmetlerinde garanti son derece önemlidir. Garanti faktörü firmanıza güven duymanız anlamına geliyor. Dolaysıyla profesyonel kadrolarımızla birlikte aracınızı risk faktörleri söz konusu olmadan ilgili araç servisine götürüyoruz.

Oto Kurtarma

Oto Kurtarma

Oto Kurtarma Hizmetimizin Özellikleri

Oto kurtarma hizmetimiz birçok eşsiz özelliklere sahiptir. Bu özel hizmetimiz her araç modeline hitap ediyor. Geniş oto kurtarıcı araç filomuzla eski ve yeni model otomobiller, panelvan ve binek tipi araç modellerini en zorlu hava şartlarında dahi hızlı bir şekilde kurtarıyoruz. İşletmemiz bu alanda kaliteli hizmetler sunduğundan sektörde lider bir konumda yer alıyor. Bu nedenle geniş bir müşteri potansiyeline ev sahipliği yapıyoruz.

Firmamızın en temel özelliklerinden biri de kurumsal olmasıdır. Kurumsallık oto kurtarma alanında olmazsa olmazlar listesinde yer alıyor. Bugün internet dünyasında pek çok amatör türünden oto kurtarma siteleri yer alıyor. Bu türden firmalardan garantili ve kaliteli oto kurtarma hizmetleri almanız mümkün değildir. İşletmemiz bu alanda pratik bir şekilde hizmet sunduğundan zaman tasarrufu yapmanızı da sağlıyor.

Oto Kurtarma Hizmetimizin Avantajları

En avantajlı oto kurtarma firması aradığınızda firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Çünkü firmamız hem ekonomik yönden ve hem de garanti yönünden sizlere maksimum düzeyde avantajlar sunuyor. İşletmemizden hafta sonlarında ve acil durumlarda da kesintisiz olarak oto kurtarma hizmeti alabilirsiniz. Firmamız kurumsal web sayfasından online olarak da hizmet sunuyor.

Bu nedenle evinizin konforunda oto kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Oto kurtarma hizmetimizin en önemli avantajlarından biri de son model araçlar üzerinden hizmet sunmasıdır. Oto kurtarma alanında son model araçların söz konusu olması kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti açısından hayati bir öneme sahiptir. İşletmemiz en iyi oto kurtarıcı araçlarına sahip olduğundan sorunsuz bir şekilde hizmetler sunuyor.

Firmamızın en önemli avantajlarından biri de saygın personele sahip olmasıdır. Personellerimizin tümü oto kurtarma konusunda gerekli tüm eğitimlere sahiptir. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize kusursuz bir şekilde hizmetler sunuyor. Firmamız kuruluş döneminden buyana kaliteli hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini ön planda bulunduruyor. Bu nedenle sektörde örnek teşkil etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Acil Oto Kurtarma Hizmeti

Acil oto kurtarma hizmetini sadece firmamızda bulabilirsiniz. İnternet dünyasında yer alan birçok online oto kurtarma sitelerinde bu özellik yer almıyor. Firmamız sizlere daha hızlı bir şekilde hizmet sunmak ve aracınızı daha erken sürede araç servisine teslim etmek açısından bu olanağa da sahiptir. İşletmemizden acil oto kurtarma hizmeti alarak zaman kaybına maruz kalmaktan kurtulabilirsiniz.

Acil oto kurtarma hizmetimizle hem aracınızı erkenden kurtarıyoruz ve hem de firmamızı bu kapsamda yakın çevrenize de güvenle tavsiye etmenizi sağlıyoruz. Oto kurtarma hizmetlerimizde ödemelerinizi dilerseniz hizmet sonunda nakit veya tüm kredi kartlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşletmemiz sıradan oto kurtarma firmalarının aksine geniş ödeme seçeneklerine sahiptir. Bu bakımdan oto kurtarma ödemenizde sizlere rahatlık sağlıyoruz.

Oto Kurtarma Hizmetimizin Farkları Nelerdir?

Oto kurtarma hizmetimizin birçok yönden farklılıkları söz konusudur. Oto kurtarma hizmeti uzmanlık gerektiren titiz bir hizmet türüdür. Dolaysıyla bu hizmet modelinde yapılan küçük hatalar beraberinde müşteri memnuniyetsizliğine neden oluyor. İşletmemiz kazanç planlamasını en arka planlamaya alarak müşteri memnuniyetini ilk planda bulunduruyor.

Firmamızla sorunlar yaşamanız söz konusu olmadığı gibi vekil olarak tayin ettiğiniz kişiler üzerinden de oto kurtarma hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Oto kurtarma hizmetlerimiz geniş hizmet ağına sahiptir. Dolaysıyla hizmet bölgemizden birden fazla sayıda oto kurtarma aracımız üzerinden hizmetler sunuyoruz. Sıradan oto kurtarma hizmetlerinde zaman kaybı yaşayabilir ve aracınızın daha geç sürede onarılması söz konusudur. Ancak firmamızdan bu gibi negatif durumlar yaşamanız söz konusu değildir.

Kaliteli Ve Güvenli Oto Kurtarma Hizmeti

Kaliteli ve maksimum güvenli bir şekilde oto kurtarma hizmeti almak için sizlere bir telefon kadar yakınız. Firmamız amatör oto kurtarma firmalarının aksine Türkiye Kalite Standartları üzerinden oto kurtarma hizmetleri sunuyor. Bu nedenle kamu kurumları tarafından da yoğun olarak tercih ediliyoruz.

Kamu kurumları araçlarının yolda kalması durumunda acil bir şekilde oto kurtarıcı aracımızı gönderiyoruz. Firmamızdan kolay bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Dolaysıyla sıradan oto kurtarma firmalarında olduğu gibi karmaşık bir şekilde hizmet sunmuyoruz. Kurumsal web sitemizden bizi aradığınızda ikamet ettiğiniz alana oto kurtarma aracımızı gönderiyoruz.

Sonrasında gerekli değerlendirmeleri yaparak uygun fiyat teklifimizi sunuyoruz. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda da oto kurtarma işlemlerimizi gerçekleştiriyor ve aracınızı dilediğiniz bölgeye hızlı bir şekilde transfer ediyoruz.