Oto Çekici

Oto Çekici Oto çekici hizmeti aracınızın yolda arızalanması durumunda mutlaka almanız gereken önemli bir hizmettir. Bu hizmet modelimizle hem ek ücret ödemezsiniz ve hem de araç servisinize daha erken sürede ulaşırsınız. Oto çekici firmamız bu alanda beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözümler üretiyor. Garantili oto çekici hizmeti sunduğumuzdan geniş bir müşteri potansiyeline sahip olduğumuzu belirtebiliriz.

İşletmemizden 7/24 kesintisiz olarak oto çekici hizmeti alabilir ve ödemenizi nakit veya tüm kredi kartlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İşletmemizden acil durumlarda da oto çekici hizmeti talep edebilirsiniz. Firmamız bu yönüyle sektörün en çok tavsiye edilen kurumsal kimlikli oto çekici firmasıdır. Geniş ve güler yüzlü personel filomuzla sizlere en kaliteli ne uygun fiyat tarifesinden hizmet sunuyoruz.

Oto Çekici Hizmeti Nedir?

Oto çekici hizmeti isminden de anlaşılacağı üzere çeşitli nedenlerden dolayı yolda kalan otomobillerin pratik ve güvenli bir şekilde kurtarılmasını sağlayan özel bir hizmettir. Piyasada pek çok kalitesiz oto çekici firmaları bulunuyor. Bu türden işletmelerden %100 garantili olarak hizmet almanız mümkün değildir. Çünkü oto çekici hizmeti mutlaka uzmanlık gerektirmekle birlikte zamanlama durumuna önem verilmesini gerektiriyor.

İşletmemiz bu kapsamda müşteri memnuniyetine değer vererek en hızlı bir şekilde oto çekici hizmeti sunuyor. Konforlu ve son model oto çekici araçlarımızla aracınız maksimum performans üzerinden dilediğiniz alana transfer edilir. Oto çekici araçlarımızın günlük rutin olarak bakımları yapılıyor. Bu nedenle hizmet süresi boyunca araçlarımızda arızalanmalar oluşması söz konusu değildir.

Oto çekici hizmetinde bilinçli bir şekilde hareket etmeniz tavsiye edilir. Kaliteli hizmetler sunduğunu iddia eden sıradan oto çekici firmalarından uzak durmalısınız. Bu gibi işletmelerden düşük fiyattan oto çekici hizmeti almanız mümkün değildir.

Oto Çekici

Oto Çekici

Oto Çekici Fiyatları

Oto çekici hizmeti fiyat tarifeleri müşteri memnuniyeti açısından önem arz ediyor. İnternet dünyasındaki oto çekici firmalarını incelediğinizde pek çok firmanın yüksek fiyat tarifeleri uyguladığını gözlemleyebilirsiniz. Oto çekici hizmeti fiyatları piyasa şartları, firmaların özellikleri, otomobilin yer aldığı konum uzaklığına göre belirleniyor. Firmamız tarafından tüm bu kriterler en uygun bir şekilde belirleniyor.

İşletmemiz kuruluş döneminden buyana piyasa fiyat tarifesi altından fiyatlar uyguluyor. Firmamızı özel kılan birçok etkenler söz konusudur. Bunlardan biri de kurumsal firmalar ve kamu kurumları tarafından da tercih edilmemizdir. Hizmet sunduğumuz bölge bazından yolda kalan kamu ve özel sektör firma araçlarına da oto çekici hizmeti sunuyoruz.

Bunların haricinde işletmemiz aynı gün içerisinde birden çok araç için de oto çekici hizmeti sunuyor. Dolaysıyla konvoy halindeki araçlarınızın da yolda kalması durumunda uzman kadrolarımızla iletişim kurmanız yeterlidir.

Oto Çekici Hizmetimiz Neden Tercih Ediliyor?

Oto çekici firmamız amatör bir firma değildir. Dolaysıyla kuruluş tarihimizden buyana kaliteli hizmet anlayışına değer veriyoruz. Geniş hizmet kataloğumuzla gün boyu birden çok oto çekici hizmeti sunuyoruz. Firmamız kurulduğu günden buyana kurumsal kimlik üzerinden bu hizmeti sunuyor. Bu nedenle sektörün en gözde ve profesyonel oto çekici firmasıyız.

Firmamız pek çok oto çekici firmalarının aksine daha uygun fiyat teklifi sunuyor. Dolaysıyla da müşterilerimize maliyet açısından da avantaj sağlıyoruz. Oto çekici hizmetinde ek ücretsiz olarak hizmet sunulması önemlidir. Sektörümüzde bulunan birçok oto çekici firmaları tarafından ayrıca ek ücretler de uygulanıyor. Bu da oto sahiplerinin ek bir ödeme yaparak maliyet açısından zarar etmesine neden oluyor. İşletmemizde bu gibi olumsuz durumlar söz konusu değildir.

Oto Çekici Hizmetimizin Önemi

Oto çekici hizmetimiz araç sahipleri açısından hayati bir öneme sahiptir. Yolda kalan araçların sıradan çekici aracı üzerinden taşınması araç sağlığı açısından oldukça risklidir. Amatör oto çekici firmalarında kaliteli çekici araçları ve deneyimli personeller yer almıyor. Bu da aracınızın sağlıksız bir şekilde transfer edilmesi anlamına geliyor. Firmamız pek çok oto çekici firmalarının aksine Türkiye Kalite Standartları üzerinden hizmet sunuyor.

Güler yüzlü ve eğitimli kadrolarımızla aracınız tahrip edilmeden oto servisine transfer ediliyor. Oto çekici hizmetimiz sıradan oto çekici hizmetinden farklıdır. Firmamız bu hizmeti online olarak da sunuyor. Kurumsal web sitemizden bu hizmeti evinizin konforunda da talep edebilirsiniz. Aracınızın hizmet bölgemiz sınırında yer alması durumunda tercihiniz doğrultusunda vekil tayin ettiğiniz bireyler üzerinden de oto çekici talep edebilirsiniz.

Oto Çekici Hizmetimizin Avantajları

İnternet dünyasından en avantajlı oto çekici firması aradığınızda kurumsal sitemizi ziyaret etmeniz yeterlidir. Firmamız gerek ekonomik fiyat tarifesi açısından, gerek kalite standartları açısından ve gerekse de son model çekici araçları açısından sizlere maksimum kalitede hizmet sunuyor. Firmamız sıradan oto çekici firmalarında yer almayan birçok özelliklere sahiptir. Sıradan oto çekici firmalarında müşteri memnuniyetine değer verilmiyor.

Dolaysıyla bu türden firmalar sadece kazancı ön planda bulunduruyor. İşletmemiz bu gibi olumsuzluklar taşımadığından müşterileri tarafından takdir ediliyor. Firmamız hafta sonlarında da acil oto çekici hizmeti sunuyor. Acil oto çekici hizmeti sadece firmamıza özgü olan bir özelliktir. Bu özelliğimizle aracınız dakikalar içerisinde çekilerek zamandan tasarruf etmeniz sağlanıyor.

Oto çekici hizmetimizin en önemli avantajlarından biri de geniş ödeme seçeneği sunmasıdır. Pek çok oto çekici firmalarında sadece nakit ödeme yöntemi söz konusudur. Ancak firmamızda tüm banka kredi kartları, bankamatik kartları üzerinden de ödeme yöntemi bulunuyor.

Oto Çekici Hizmetimizden Nasıl Faydalanabilirsiniz?

Oto çekici hizmetimizden dilerseniz kurumsal telefonumuzdan veya dilerseniz kurumsal web sitemiz üzerinden faydalanabilirsiniz. Firmamız amatör oto çekici firmalarının aksine geniş iletişim kanalları sunuyor. Bu nedenle dilediğiniz ortamlarda firmamıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Oto çekici hizmetlerinde prestij kazanan firmamızı yakın çevrenizdeki araç sahiplerine güvenle tavsiye edebilirsiniz. İşletmemiz internet dünyasının en gözde oto çekici firmasıdır. Bu nedenle pek çok online forum siteleri üzerinden de takip ve tavsiye ediliyoruz. Firmamızla herhangi mağduriyetler yaşamanız söz konusu değildir. Sıradan oto çekicilerde yaşadığınız sorunları firmamızda yaşamanız mümkün değildir. İşletmemiz çalışan personeliyle dikkat çekiyor.

Bu nedenle aracınızı beklediğiniz süreden daha hızlı bir şekilde çekiyoruz. Oto çekici hizmetlerimizi, çekici araç modellerimizi ve güncel referans kataloglarımızı yakından incelemek açısından kurumsal web sitemize giriş sağlayabilirsiniz.