Karavan Taşıma

Karavan taşıma hassas bir işlem olup uzmanlık gerektiriyor. Bu nedenle bu hizmette mutlaka profesyonel firmamız tercih edilmelidir. İşletmemiz kurumsal bir kimlik üzerinden her marka ve ebattan karavan çekici hizmeti sunuyor.

Modern ve son model taşımacılık araçlarımızla karavan aracınızı dilediğiniz bölgeye pratik ve %100 garantili olarak taşıyoruz. İşletmemiz kuruluş döneminden buyana beklentilerinize kusursuz bir şekilde çözümler üretiyor. İşletmemiz sıradan karavan çekici firması değildir. Güler yüzlü ve eğitimli kadrolarımızla birlikte karavanınızı dakikalar içerisinde taşıyoruz. Bu bakımdan zaman tasarrufu etmenizi sağlıyoruz. Firmamızdan ek ücretler ödemeniz söz konusu değildir.

Net ve uygun fiyat teklifi sunarak sizlere hizmet sunuyoruz. Firmamızdan karavan taşımacılığını dilerseniz vekil olarak gösterdiğiniz bireyler üzerinden de güvenle alabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınız veya akrabanız üzerinden de karavan taşıtabilir ve ödemenizi söz konusu fertler üzerinden de yapabilirsiniz.

Karavan Taşıma Hizmetimiz Nedir?

Karavan taşıma hizmetimiz adından da anlaşılacağı üzere kaliteli araçlarımız üzerinden her çeşit karavanların şehir içi ve şehirlerarası taşındığı bir hizmet modelidir. Türkiye Kalite Standartlarından sunduğumuz bu hizmetten günün her saati ve haftanın her gününde faydalanabilirsiniz. Geniş hacimli araçlarımızla geniş ebatlı karavan modellerini zahmetsiz bir şekilde taşıyoruz. Firmamız bu alanda sektörde lider bir konumda yer alıyor. Karavanlarınıza zarar vermeden ve son derece hijyenik bir şekilde nakliyat hizmeti sunuyoruz.

Gün içerisinde birden fazla karavanların taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizde ayrıca geniş ödeme seçenekleri de sunuyor. Bu kapsamda karavanınızın teslimatı sonrasında ödemelerinizi ister nakit ister tüm kredi kartlarınız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Karavan çekici hizmetimiz 81 ilimiz üzerinden yoğun bir şekilde talep ediliyor. Bu hizmetimizden ister bireysel karavan için ister kurumsal firmaya ait olan karavan için faydalanabilirsiniz.

Karavan Taşıma Hizmetimizi Nasıl Sunuyoruz?

Karavan taşıma hizmetimizi sade ve anlaşılır bir şekilde sunuyoruz. Sektörde yer alan birçok karavan çekici firmalarında karmaşık bir şekilde taşıma hizmeti sunuluyor. Bu da tüketicilerin kafa karışıklığı yaşamasına neden oluyor. Firmamız karavan taşımacılığında müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını ilk sırada bulunduruyor.

Dolaysıyla karavanınız taşınmadan önce gerekli tüm değerlendirmeleri, ön keşiflerimizi gerçekleştiriyoruz. Karavan modeliniz uzman ekiplerimiz tarafından yerinde inceleniyor. Bu aşamadan itibaren uygun fiyat teklifimizi sizlere sunuyoruz. Fiyat teklifimize onay sunmanız durumunda karavanınız için en uygun taşıma aracımızı seçerek karavanınızı şehir içi veya şehirlerarası nakliyatını gerçekleştiriyoruz. Karavan taşımacılığında sizlere bir telefon kadar yakınız.

Firmamız amatör kavaran taşımacılığı firmalarının aksine geniş iletişim kanalları sunuyor. Bu bakımdan evinizin konforunda telefonumuzdan veya sitemizden online olarak karavan çekici  hizmeti talep edebilirsiniz.

Karavan Taşıma

Karavan Taşıma

Karavan Taşıma Hizmetimizi Neden Tercih Etmelisiniz?

Karavan taşıma hizmetimizi birçok nedenlerden dolayı tercih edebilirsiniz. Firmamız sıradan karavan çekici firmalarının aksine ekonomik bir şekilde hizmet sunuyor. Bakımlı araçlarımız ve deneyimli personellerimizle birlikte karavanlarınızı sarsmadan nakliyatını gerçekleştiriyoruz. Piyasada yer alan birçok çekici firmalarında %100 garantili taşımacılık söz konusu değildir.

Bu türden firmalardan ayrıca düşük fiyatlardan çekici hizmeti almanız mümkün değildir. İşletmemiz bu gibi olumsuzluklara sahip değildir. Geniş hizmet kataloğumuzla karavanlarınızı piyasa fiyatı altından nakliye ediyoruz. Firmamız karavan nakliyatı konusunda güncel ve geniş düzeyde referanslar sunuyor. Firmamız kurumsal firmalar tarafından da tercih edildiğinden sektörün en çok tercih edilen profesyonel çekici firmasıdır.

Firmamız karavan taşımacılığını uzun yıllardan itibaren kusursuz bir şekilde sunuyor. Karavan taşımacılığı basit bir nakliyat hizmeti değildir. Dolaysıyla bu özel nakliyat hizmeti kurumsallık gerektiriyor. Firmamız tüm özelliklere sahip olduğundan geniş müşteri tabanına sahiptir. Tüm bu nedenlerden dolayı firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Karavan Taşıma Hizmetimizin Avantajları Nelerdir?

Karavan taşıma hizmetimizin birçok yönden avantajları söz konusudur. Amatör çekici firmalarında uzun süreli bekleyebilir ve zaman kaybına maruz kalabilirsiniz. Ancak işletmemizden hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Firmamız karavan nakliyatını hem şehir içi ve hem de şehirlerarası olarak sunuyor. Dolaysıyla amatör firmalardan bu hizmeti sadece şehir içi bazından alabilir ve kalite açısından dezavantajlı olabilirsiniz.

Karavan çekici hizmetimizle sıradan ve kalitesiz nakliyat firmalarına başvurma derdinden kurtulabilirsiniz. Amatör nakliyat firmalarında profesyonel kadrolar, garantili nakliye hizmeti, kaliteli nakliyat aracı yer almaz. Bu nedenle de karavanınız sorunlu ve zarar görerek dahi taşınabilir. Bu da sizlerin ek bir maliyete girmesine neden oluyor. Çünkü sıradan nakliyat firmalarında sigortalı karavan taşımacılığı da söz konusu değildir. Firmamız sigortalı karavan nakliyatı gerçekleştiriyor.

Karavan Taşıma Hizmetimiz Neden Tercih Ediliyor?

Karavan taşıma hizmetimiz firmaların ve bireysel müşterilerimizin hayal ettiği bir şekilde sunuluyor. Bugün itibariyle internet dünyasına baktığınızda bu hizmeti sunan birçok firmaların yüksek fiyat teklifi sunduğunu gözlemleyebilirsiniz. Bu türden firmalarda kazanç etkeni ilk sırada yer alıyor. Dolaysıyla bu gibi işletmeler kaliteli hizmet anlayışına ve müşteri memnuniyetine önem vermezler. Bu da sizlerin her yönden dezavantajlı olmasına neden oluyor.

Karavan taşımacılığında müşterilerin beklentilerine hitap edilmesi firma prestiji açısından hayati bir öneme sahiptir. Firmamız kuruluş tarihinden buyana bu önemli kritere kusursuz bir şekilde riayet ediyor. Bu nedenle tüm müşterilerimiz tarafından takdir edilmenin onurunu yaşıyoruz. Firmamız pek çok ÇEKİCİ firmalarının aksine makul düzeyde fiyat teklifi sunuyor. Bu nedenle müşterilerimizin minimum bir ödeme yaparak konforlu ve modern karavan nakliye hizmetimizden faydalanmasını sağlıyoruz.

Acil Karavan Taşımacılığı Hizmetimiz

Karavan çekicisi  acil durumlarda da hizmet sunuyoruz. Firmamız bu özelliğiyle sektördeki birçok ÇEKİCİ  firmalarından farklıdır. Çeşitli nedenler doğrultusunda karavanınızı acil olarak nakliyat ettirmek istediğinizde de firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

İşletmemiz acil karavan nakliyatını dakikalar içerisinde sunuyor. Kurumsal sitemizden, online müşteri hizmetlerimizden veya kurumsal telefon hatlarımızdan acil ÇEKİCİ talep edebilirsiniz. Yılların bilgi birikimlerine sahip olan firmamızdan ister şehir içi ister herhangi bir ilimize acil olarak karavanınızı taşıtabilirsiniz.

Acil karavan taşımacılığında da sizlerden herhangi ek hizmet ücretleri talep etmiyoruz. İşletmemiz sıradan şehirlerarası ve şehir karavan çekiciliği  aksine uzak mesafelerde dahi mümkün olan en uygun fiyatları sunuyor.  Hizmetimiz hakkında ayrıca merak ettiğiniz tüm konular hakkında uzmanlarımız üzerinden detaylı olarak bilgiler alabilirsiniz.

Beylikdüzü Çekici