Yakuplu Oto Çekici Fiyatları

Beylikdüzü Oto Çekici Firmaları

Yakuplu Oto Çekici Fiyatları Teknoloji ilerlemeye başlayıcınca birçok araç gereçlerinde hayatımız kolaylaştırmaya başladı. Bunlardan biride çekici hizmetidir. Aracınızı bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşıma hizmeti sunuyor. Böylelikle siz fazla mağdur olmadan güvenli bir şekilde taşıma imkânı sunuyor.

Yakuplu oto kurtarma siz nerede olursanız olsun hızlı bir şekilde bulunduğunuz bölgeye gelerek mağduriyetinizi giderir. Çekici aracını kullanan bir kişi profesyonel olması gerekir. Daha önce bu iş yaptığına dahil gerekli belge ve dokümanların hepsini alması gerekir.

Yakuplu oto çekici fiyatları aracın taşıma yöntemi ve taşıma tekniğine göre fiyatlarda değişiklik gösterir.  Çekici fiyatları 150 TL ile 500 TL arsında değişkenlik görülür. Oto çekici hizmeti alacaksanız son derce güvenilir olmasına dikkat ediniz.

Çekicinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma hizmetlerinden biride insan gücüne gerektirmeden aracın güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sağlamasıdır. Hangi şartlarda olursa olsun çevrede dahi en yakın oto çekici hizmeti olmaması rağmen yaz, kış demden sorunsuz hizmet sağlar.

Esnek çalışma saatleri bulunmaz. Aracın tüm bakımları muayeneleri tam yapılarak görev başına getirilir. Aracın maksimum ağırlığı 10 tona kadar her türlü aracınızı kesintisiz bir şekilde taşıma imkânı sunuyor.

Geniş taşıma kapasitesi sayesinde taşıma sırasında herhangi bir ek yer ayarlamanıza gerek yoktur. Makara sistemi birinci sınıf demirden yapılmış bir halt türü ile taşıma yapılır. Makam araçlarını çekiliyorsa özel koruma halatıyla dört bir yanını sararak aracın kasa kısmına konulması sağlanır.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

Aracınız belli sebeplerden dolayı yollarda kalmış ise bu sizi kısa sürelide olsa mağdur edebilir. Bu mağduriyetinizin uzamaması adına internet üzerinden oto çekici hizmeti veren yerler diye girdiğiniz bulunduğunuz yerin tam konumu bildiğinizde il ve ilçesini girerek en yakın oto çekici numarasına ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici

Eğer bilmiyor iseniz telefonunuzdan GPS ayarlarını açtıktan sonra en yakın oto çekici numarasını göreceksiniz. Bu numarayı girdikten sonra görevliye adresinizi ya da bulunduğunuz yerin konumu atarak size ulaşmanızı sağlayabilirsiniz. Yakuplu oto çekiciolay yerine gelerek aracınızı güvenli bir şekilde bulunduğu lokasyondan alır.

Daha sonra aracınız en yakın teknik servise götürerek aracınızın bakımını ve muayenesi yapılır. Eğer aracınızın normal binek aracından daha farklı türde ise Yakuplu oto kurtarıcı aracınıza göre çekici getirir.

Çekici Hizmeti Neyi Kapsar?

Çekici hizmeti aracınızda olan sorunları çözmeyi sağlayan bir hizmet bütünüdür. Yakuplu araba çekicihizmeti aracınız nerde olursa arızalandığı anda aracınızı alarak servise götürür. Park edilmesi yasak olan alanlarda dahi park edilmiş ise polis memurlarıyla aracı çekme işlemi de hizmeti kapsar.

Nerede olursanız olsun hangi şartlarda olursanız olun kesintisiz hizmet sunar. Gece gündüz demden hangi saatlerde ararsanız alın aracınızı taşıma hizmeti sunar. Aracınızı arızalandığı yer şehir merkezinden çok uzak ise Yakuplu en yakın oto çekici araçlarını göndererek sizin daha fazla beklemenize engel olur.

Avantajları Nelerdir?

Oto çekicinin en büyük avantajlarından biri güvenli taşıma sistemi yapmasıdır. Aracınızı insan gücüyle taşıması zordur. Bu durum hem sizin sağlığınız hem da daha fazla aracınıza zarar vermeye sebep olacaktır. Çekici sayesinde bu durumu minimuma indirilir.24 saat hizmet vermesi en önemli avantajıdır.  Bilmediğiniz yerde dahi Yakuplu araba çekici gelerek aracınızı dikkatli bir şekilde servis alanlarına götürür. 

Aracınızı arızalandığında bulunduğunuz yerde kalmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum trafikte hem yoğunluk hem de kazaya sebebiyet verebilirsin. Bunun olmasını engelleyende yine çekicilerin verdiği hizmettir. Yakuplu çekici numarası internet üzerinden ya da araç üzerinden ulaşabilirsiniz. Ezberlemesi çok kolaydır.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Kurtarıcı

Çekici Çeşitleri Nelerdir?

Aracın modellerine ve türlerine göre oto çekiciler hizmet veriri. Bunlardan biri çatallı çekicidir. Görünüşü aynı diğer çekicilere benzese de taşıma mantığı diğer çekicilere göre değişkenlik gösterebiliyor. Diğer iş makinesine benzeyen çatallı çekici adını taşıma mekanizmasından alınır.  Bu yöntem 90’ların başlarından beri kullanılır. En eski çekici modeli de diyebilir.

Aracın altına bu çatalları yerleştirerek yerden 5 metre yüksekliği sağladıktan sonra aracı dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Yakuplu oto çekici firmaları hizmeti bununla sınırlı kalmıyor. Eğer aracınızı yasak olan yere park etmiş ise çekicinin bir çeşidi olan tepeden çekici türü ile aracınızı çeker. Bu çekicinin diğer ismi ise ahtapot olarak adlandırılır.

Kayar Platform

En sık kullanılan çekici türlerinden biridir. Günümüzde birçok yerlerde rastlamamız mümkündür. Tuşba oto çekici geldikten sona aracınız hareket ediyorsa önüne getirilir. Ve aracınızın bu kasaya çıkması sağlanır. Eğer aracınızı çok fazla hasar görmüş ise yine Yakuplu araç kurtarıcı hizmetinden biri olan çekici halat ipleriyle araca daha fazla zarar vermeden aracın çekiciye yerleştirilmesi sağlanır. 

Diğer bir çeşidi olan makaralı oto çekici hizmeti taşınması zor olan araçların arkasına kancayı takarak araca çekilmesi sağlanır. Bu çekici modelleri aracın türüne göre belirlenir. Polislerin kullandığı çekici türü ise polislerin kullandığı tepeden çekici türüdür. Diğerlerinde ise araca göre değişiklik gösterir.

Oto Çekici Hangi Olaylarda Aracı Çeker?

Aracınız belli sebeplerden dolayı yolculuk ederken yolda kaldığı durumlarda ya da ani gelişen kazalarda Yakuplu yol yardımı çekici hizmetinden yaralanırız. Üst geçitlerin önüne park etmesinden dolayı insanları mağdur etmesi. Engellilerin geçebileceği yelerde park olmasından dolayı görevliler tarafından araçlar çekilir.

Tünel ve otopark gibi trafiğe zara verecek ya da kazaya neden olacak durumlarda aracınız çekilir. Yine toplu taşıma araçların park ettiği alanlarda diğer araçların geçişlerini engellemek. Yaya geçişlerini engelleyecek park alanlarında yine memurlar tarafından aracınız çekilir. Tuşba oto kurtarıcı firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Araç Kurtarıcı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir