Yakuplu Araç Kurtarıcı

Oto Çekici

Yakuplu Araç Kurtarıcı Park edilmeyeceği yere aracınızı park etmiş iseniz ya da yolculuk sırasında aracınız durduk yere arıza verdiği durumlarda Yakuplu oto kurtarma devreye girer. Aracınız arızalı ise aracınızı dikkatli bir şekilde bulunduğu konumdan aracınızı alarak en yakın araç teknik servisine getirilir. Getirildikten sonra indirilme işlemi de dikkatli bir şekilde gerçekleştirilir.

Yine arıcınızı park edilmemesi gereken yere edilmiş ise bu yasak ihlaline girerek ve aracınızı tamir için değil aracınızı otopark alanına kapatılır. Almak için ise belli bir ücret ödemeniz gerekir. Bu çekiciyi memurlar tarafından işlem yapılır. Bu yüzden par edilecek alanları iyi tespit etmeniz gerekir.Aracınızla sürüş halinde iken kaza yaptığınızda ya da ani kazalarda Yakuplu araç kurtarıcı ile aracınız güvenli bir yere çekme hizmeti verir

Avantajları Nelerdir?

Yakuplu araba çekici avantajlarından biri aracınızın yolda kaldığı durumlarda aracınızı dikkatli, bir şekilde bulunduğu yerden alarak trafiğin oluşmasına engel olur. Engelli birisinin aracı parke etmesi yerine normal araç park etmiş ise aracı dikkatli bir şekilde çekerek aracın rahat bir şekilde park etmesini sağlanır. Arızalanmış aracınızın türü ne olursa olsun her türlü ağrılığı kaldırarak aracınızın en yakın servise verilir. 24 saat boyunca hizmet alabilirsiniz.

Gece vakti çekilecek aracınızın ya da arızalanmış aracınızı saniyeler içerisinde gelerek taşınması gereken yere götürülür. Aracınıza hiçbir şekilde ek arızalara yer vermez. Ekonomiktir. Yakuplu oto çekici fiyatları değişkenlik gösterebilir. Aracınıza göre çekilecek ekipmanlarda değişiklik gösterdiği için bu durum fiyatlarda az da olsa değişkenlik gösterebilir.

Araçlar Hangi Durumlarda Çekiciye İhtiyaç Duyulur?

Engellilerin geçişlerini engelleyecek tarzda araçlarınız park etmeniz durumunda, kalabalık ortamlarda kazayı sebebiyet verebilecek park türlerinde memurlar tarafından aracınızı çekebilirler. Aracınızın otoban gibi yollarda seyahat ederken arızalanmış sise Yakuplu yol yardımı çekici hizmetinden yararlanarak aracınızı dikkatli bir şekilde çeker.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Araç Çekici

Toplu taşımayı sağlayan araçların yasak olduğu bölgeleri bildiği halde bilerek park etmesi durumunda araçları memurlar tarafından çekilir.  Tünel gibi alanların önüne park ettiğiniz durumlarda trafiği mağdur edebileceğinizden dolayı aracınızın çekilmesi kaçınılmaz olur.  Ayrıca park etmek yasaktır tabelası gördüğünüz halde eğer hala park etmiş iseniz aracınız yine memurlar tarafından çekilmesi kaçınılmazdır. Yakuplu çekici numarası aracın üzerinde ve internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

Aracınızla yolculuk ederken belli sebeplerden dolayı arıza vererek yolda kalınabilir ya da ani dikkatsizlik sonucu aracınızla kaza yapabilirsiniz. Bu durum sizi endişeye düşürebilir. Bu durumda aracınız hem trafiği sıkıştırır hem de siz mağdur olabilirsiniz. Bu gibi durumlarda çekici hizmeti alınır. Eğer numarasını bilmiyor iseniz bulunduğunuz bölgenin Google haritalarında bularak en yakın oto çekici hizmet numarasını alarak arayabilirsiniz.

Yakuplu oto çekici hizmeti siz daha fazla mağdur olmamak adına en yakın çekici hizmeti sunar. Ayrıca aracınızla kaza yaptığınızda fotoğraflayarak hem trafiği hem de sigorta acentesine bildirerek mağduriyetinizi çözmeyi sağlar. Aracınızı alırken güvenli bir şekilde alır yine aracın aynı şekilde servis alanına indirilir. Yakuplu oto kurtarıcı aracınızın modeli ne olursa olsun çekici hizmeti sunar.

Çekici Hizmeti Neyi Kapsar?

Yakuplu araba çekici hizmetlerinden biri olan aracınıza güvenli taşıma sistemi sunar. Aracınızın nerede çekileceğine göre aracınızın arka kasaya yerleştirme aleti de farklıdır.  Aracınız arızalanmış ise ya da aracınızla kaza yapmış iseniz bulunduğunuz yerden sizi alarak en yakın servise götürür. Eğer polis memurları tarafından çekilen bir araç varsa cezayı ödedikten sonra çekilen otoparktan dikkatli bir şekilde alabilirsiniz.

Çekici her türlü binek araçları, toplu taşıma araçları, minibüsler, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve motosikletleri araçların birçoğunu çekici türleriyle çekme işlemi yapılır. Çekici hizmetinden yararlanmak isterseniz çekici ihtiyacınızın olduğunu belirttiğiniz dönemlerde Yakuplu en yakın oto çekici hizmeti vererek saatlerce beklemenize gerek yoktur.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici Firmaları

Çatallı çekici

İş makinelerine benzer bir yapıda olan bu çatallı çekici hasarı fazla olmayan araçlara yönelik bir çekiç türüdür. Çatallı denmesinin nedeni ise forklift gibi aracın altına 2 tane 6 metre genişliğinde iki çubuk yardımıyla aracı alarak dikkatli bir şekilde arka kasaya yerleştirilir.

Yakuplu oto çekici firmaları bununla sınırlı koymuyor. Eğer aracınızın 6 tonun üzerinde ise makaralı ip yardımıyla çatallı çekiciye yerleştiriliyor. Diğer bir çekici türümüz ise tepeden çekicidir. Bu çekici genellikle polis memurların yasak olan yerlerde park halindeki araçları çektiğini görmekteyiz.

Çekicinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma hizmetlerinden biri hava şartları ne olursa olsun hizmette kısıtlama olmaz.  Karlı havalarda dahi imdadınıza gelir. 24 saat boyunca sekreterleri sizinle iletişime gerçek konumunuz ve arızanız öğrendikten sonra çekiciyi en kısa sürede gönderilir. Hangi aracın hangi çekici tarafından taşıyabileceği araç çekicilerini gönderir.

1 ton ile 8 ton arası kolaylıkla araçlarınız taşıyabilir. Dayanıklı araç yapısı sayesinde taşınması zor olan araçları dahi en kısa sürede taşıma imkânı sunuyor. Çekicinin arkaya taşımadığı durumlarda ise ek çekicilerin taşıma tekniklerinden yararlanarak aracınız taşıma imkânı sunuyor.

Kayar Platform

Tuşba oto çekici en çok kullandığı bir platformdur diyebiliriz. Aracınızın önüne gelerek arkasından açılan kayak platformu aracınızın kolayca ilerleyerek kasaya çıkması sağlanır. Bu yöntem en kullanışlı yöntemdir. Bu araca benzeyen bir çekici modeli ise oto transfer çekicidir. Bu çekicinin arka kasasında makara sistemi vardır. 

Bu makarada bulunan ipi araca bağlayarak aracın çekilmesini sağlar. İnsan gücüne gerek olmadığı için aracı taşımak bir hayli, kolaydır. Bu model ağır olan araçlar için çok sık kullanılır. Tuşba oto kurtarıcı firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Çekici Numarası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir