Yakuplu Çekici Numarası

Çatalca Çekici Numarası

Yakuplu Çekici Numarası Otomobillerin yeterince bakımı yapılmadığı zaman seyahat ederken ya da bir sebepten dolayı yola çıkmış iseniz yolda kalabilirsiniz. Otoban gibi yerlerde aracınız arızalandığı zaman aracınızı servise götürmek için bir araca ihtiyacınız vardır. İşte o araca çekici adı verilir. Yakuplu oto kurtarma sizin en zor durumlarda bile kesintisiz hizmet verir.

Aracınızı zarar vermeden en yakın servis yerine götürür. Profesyonel ekipleriyle beraber aracınızı dikkatli bir şekilde indirilerek tamir yapılacak alana götürülür. İlla aracınız arızalanmasına gerek yoktur. Eğer yanlış yere park etmiş iseniz. Memurlar tarafından çekiciyi çağırır. Aracınızın bulunduğu yerden dikkatli ve özenli bir şekilde aracınız götürülür. Yakuplu çekici numarası gelen çekicinin üzerinde ya da internet üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

Araçlarınız bir sebepten dolayı yolda kalabilir. Bu durumun sizi endişeye düşürmesi normaldir. Çekici hizmeti almanız için aracınızın arızalanması gerekir. Arızalandığı zaman internet üzerindeki telefon numaralarını çevirerek ulaşabilirsiniz. Mağduriyetiniz daha fazla ilerlemesin diye Yakuplu oto çekici istediğiniz saatte istediğiniz yere dakikalar içerisinde gelerek sorunuzu çözüme ulaştırılır.

Aracınızın taşımadan önce aracınızın olaya yerini trafiğe bildirmek amacıyla fotoğraflayarak kayıt altına tutulur. Aracınıza zarar vermeden bulunduğunuz yerden alır. Bütün güvenlik önlemlerini alır yine güvenilir bir şekilde tamir ve bakım yapılacak yere indirilir. Yakuplu oto kurtarıcı aracınızın türüne göre çekici hizmeti sunar.

Çekici Hizmeti Neyi Kapsar?

Yakuplu araba çekici hizmeti birçok hizmet sunarak mağduriyetinizi gidermeyi amaç edinmiş bir hizmettir. Aracınız kaza yapmış ya da arıza yaptığınızda aracınızı gelerek olay yerinden götürür. Aracın türüne göre çekici hizmeti sunar. Aracınız park yerin ihlal ettiyse yine aracınızı koruyarak bulunduğunuz yerden alır ve aracı teslim alacağınız yere götürür.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Araba Çekici

Çekici her türlü binek araçları, minibüsler, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve motosikletleri araç çakma hizmeti verir. 24 saat boyunca nerede olursanız olun Yakuplu en yakın oto çekici hizmeti sunarak aracınıza yol yardımı sunar. Böylece sizi yolda bırakmadan gereken yere en kısa sürede varmanızı sağlar.

Avantajları Nelerdir?

Yakuplu en yakın oto çekici avantajlarından biri aracınızın gideceği yere dikkatli bir şekilde bir yerden başka bir yere taşıma imkânı sunuyor. Gece bile aracınız arızalansa dahi taşıma imkânı sunuyor. 24 saat hizmet verir. Aracınız zarar görmez. Ekonomiktir. Hiç bilmediğiniz yerde dahi olsanız aracınız güvenli bir şekilde teknik servise getirilir.

Arıza sebebiyetinden dolayı yolda kalan aracın trafiğe zora sokacak durumları engeller. Kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekiplerle çalışılır. Eğer yanlış yere park etmiş iseniz aracınız güvenli bir şekilde alarak aracınızı teslim alacağınız yere güvenli bir şekilde bırakır. Yerli ve yabancı kişilere yol yardımı yaparak mağduriyetini giderir. Yakuplu oto çekici fiyatları aracın türüne göre değişiklik gösterir.

Araçlar Hangi Durumlarda Çekiciye İhtiyaç Duyulur?

Bulunduğunuz yerde yaya geçitlerinin önüne ya da altına aracınızın park halindeyse aracınızın çekilmesine enden olur. Aracınızın belli sebeplerden dolayı yolda kalmış ise ulaşımını sağladığınız Yakuplu yol yardımı çekici hizmetiyle ile dakikalar içeresinde aracınızın çekilmesini sağlar. Toplu taşımanın gerekli yerler haricinde cezalı düşecek yerlerde park etmesi.

Ambulansın hastaneye girmesini engelleyecek araçların çekilmesi. Otobanda, tünelde ya da trafik kazasına sebebiyet verecek araçları çekici ile çekilir. Oto park alanlarında olan engelliler için ayırılan özel park alanlarına belli sebeplerden de olsun park edildiği durumlarda aracınız çekilir. Ayrıca uyarı olan yerlerde dahi aracınızı kısa süreliğin ede olsa park ettiğiniz takdirde aracınız çekilir.  Aracınızla kaza yaptığınız da Yakuplu araç kurtarıcı gelerek olduğunuz yerden alır.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici Fiyatları

Çatallı çekici

Oto çekici türlerinden biri olan çatallı çekici günümüzde en çok kullanılan çekici türlerinden birdir. Çatallı çekici araçları diğer araçlara göre diğer araçlardan biraz daha fonksiyondur. Yapısı forklift araçlarına benzeyen bir yapıdadır. Buradaki mantık çatal şeklindeki çubukların aracın altına geçirerek dikkatli bir şekilde aracı kaldırıp arka kısma koymaktır.

Yakuplu oto çekici firmaları aracınızın türüne göre değişkenlik gösterebilir.  Buna benzer bir çekici türü ise tepeden çekici türüdür. Bu çekici genel olarak emniyete yönelik hizmet verir. Aracınızın tepe noktasından bir vakum yordamıyla çekerek arka kamyonete yerleştirilir. Bu çekici daha güvenlidir. Sebebi ise aracınızı ahtapot şeklinde sardığı içindir.

Kayar Platform

En bilindik Tuşba oto çekici araçlardan biridir. Günlük yaşantımızda pek çok yerlerde karşılaşmamız mümkündür. Bu çekici türü de en güvenilir bir araç modelidir. Kayar platform ismini kasasında açılan kayak platformdan almıştır. Aracınız hareket edebilecek seviyede ise dikkatli bir şekilde aracınız kasaya çıkartır. Yine aracınız hareketli değil ise arkasına ip bağlayarak diğer vinç mekanizması gibi yukarı doğru aracınızı çeker.

Diğer bir çekici türü ise oto transfer çekici adı verdiğimiz son sistem donanımlara sahip olan bir çekici türüdür. Kasanın arkasında kolay şekilde çekim yapabileceği bir elektronik makara sistemi vardır. İster araç ilerlemesin isterseniz de araç ilerlersin arka kopartasına bağlayarak makine gücü ile çalışır. İnsan gücüyle çekemediğiniz araçları kolaylıkla çekebilirsiniz. Bu yöntem hem daha hızlı hem de trafiği daha fazla engellemesi olursunuz.

Çekicinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma araçlarının teknik özelliklerinden biri ne koşullarında olursanız olun, hangi hava şartlarında olursanız olun aracınızı dikkatli bir şekilde taşır. Araç türlerinize göre ve çekilecek konuma göre çekici getirilir. İnsan gücüne ihtiyaç duymadan çekme işlemi yapar. Geniş bir yelpazeye sahiptir. Kolay kolay zarar görmez. Kayanın dayanıklı yapısıyla aynıdır.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Kurtarıcı

7 ton ile 10 ton arasında kolaylıkla taşınır. Fazla yakıt harcanmayacağı için kullanımı kolaydır. Tuşba oto kurtarıcı firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir