Yakuplu Araba Çekici

Bahçeşehir Çekici Numarası

Yakuplu Araba Çekici Yolculuk sırasında hiç beklemediğiniz bir anda aracınız arıza verebilir. Bu durumlarda araba çekicisine ihtiyaç duyulur. Yakuplu araba çekicihizmeti aracınızın bulunduğu yerden güvenli bir şekilde alarak götürülmesi gereken yere en kısa sürede götürme imkânı sunuyor. Aracınızın arızası ne olursa olsun mağduriyetini gidermek amacıyla bu hizmet verilir.

İnsan gücüyle taşımanız imkânsız olan binek araçları en yakın servise götürerek muayenesine ve bakımı yapılır. Eğer Yakuplu çekici numarası yanınızda yok ise en yakın oto çekici web sitelerine girerek numaralarını alabilirsiniz. Size en yakın ve güvenilir veren oto kurtarma hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

Yolculuk sırasında aracınızda oluşan arızadan dolayı yolda mahsur kalabilirsiniz. Bu durum hem can sıkıcı hem de endişeli bir durumdur. Böyle durumda karşılaştığınızda mağduriyetinizi gidermek amacıyla oto çekicilere ihtiyaç duyulur. Tek yapmanız gereken konumunu bildiğinizde internet üzerinden en yakın oto çekici firmasıyla iletişimine geçmeniz gerekir.

Eğer bilmediğiniz mevkide arıza oluşmuş ise Google haritalarına girerek GPS yardımıyla yine oto çekici hizmetini bulabilirsiniz. Telefon ettikten sonra sekretere bulunduğunuz konumu verdikten sonra en kısa sürede Yakuplu oto çekicigelir. Aracınızın arızasını teyit ettirmek adına olay yerinde fotoğraflar çekilere aracınız sigortası var ise sigorta acentesine gönderilir.

Böylelikle çekici ücretini de aracın sigortasının karşılamasını sağlar. Yakuplu oto kurtarıcısadece binek araçları da taşımaz diğer toplu araçlarının da yol yardımı hizmeti vererek götüreceği alana dikkatli bir şekilde götürülür.

Çekici Hizmeti Neyi Kapsar?

Yakuplu oto kurtarma hizmeti sadece aracınızı bir yerden başka bir yere çekmez. Yolculuk ettiğiniz sırasında benzininiz bittiğinde ve dolduracak yer olmadığı durumlarda oto çekici yanında getirdiği benzini aracınıza doldurarak yolculuk edebilirsiniz. Böylelikle zaman kaybetmeden gideceğiniz yere ulaşım sağlanır. Akünüz bittiğinde aracınızın gitmesi bir hayli zordur yine oto çekicinin hizmetlerinde yer alan akü değişimi de hizmetler arasında yerini alır. 

İlginizi çekebilir  Yakuplu Çekici Numarası

Oto kurtarma azimetinde de lastik değiştirme, lastik tamiri gibi hizmetleri de kapsar. Nerede olursanız olsun 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunar. Otoban gibi bir yerde kaldığınızda ve Yakuplu’da bulunan oto çekicilere ulaşmışsanız Yakuplu en yakın oto çekiciekiplerini göndererek mağduriyetinizi gidermeyi sağlar.

Avantajları Nelerdir?

Yakuplu en yakın oto çekici her türlü binek araçları, minibüsler, toplu taşıma araçları, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve motosikletleri araç çakma hizmeti verir. Zoru hava koşulları da dahi aracınızın arızasını giderir. Yanlış yere park etmelerinde dolayı başka insanları mağdur etmelerini engeller. Yaya geçişlerini kolaylaştırır.

Aracınızın zamana kaybetmeden sorununu giderir. Trafiğin kilitlemesini engeller. Olası kazaların önüne geçilir. Yakuplu oto çekici fiyatları değişkenlik gösterebilir. Bir binek aracın çekilmesiyle bir yanlış yere park edilen aracın çekilmesi fiyatları bir değildir.  Sizin mağdur olduğunuz durumuna göre fiyatlarda değişiklik söz konusudur.

Araçlar Hangi Durumlarda Çekiciye İhtiyaç Duyulur?

 Aracınızda sebepsiz yere oluşan arızaların giderilmesinde, yayanın geçebileceğini engelleyecek araçların çekmede oto çekicilere ihtiyaç duyulur. Yolculuk ederken aracınızın yolda kalmasından dolayı Yakuplu yol yardımı çekicihizmetinden yararlanılır. Yine engelli kişilerin araçlarını park etmesi için ayrılan böğeler de aracınızı park ettiğinizde aracınıza çekilme işlemi yapılır.

Bu işlem karşılığında belli miktar para cezasın uygulanır. Kalabalık ve dar sokaklarda aracın geçmesini engelleyecek şekilde park edilen durumlarda da aracınızı çekme işlemi uygulanır. Tünel gibi alanlarda araçlara kaza sebebiyet veren her türlü araçları çekilir. Aracınızla giderken ağaç, kütük ve duvar gibi yerlere çarptığınızda Yakuplu araç kurtarıcıhizmeti verilir.

Çekici Türleri

Çekici türlerinden biri olan çatallı çekici çalışma mantığı forklift araçlarına benzer. Forklift araçlar ağır yüklerin altına iki tane çatal geçirilerek 10 metreye kadar taşıma imkânı sunuyor. Çatallı çekici ise yük değil de aracın altına çatalları yerleştirerek çekicinin arkasına yerleştirilir. Yakuplu oto çekici firmalarıaracın durumuna göre çekici hizmeti sunar.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Kurtarıcı

Diğer bir hizmeti ise tepeden çekici türüdür. Bu çekiciler genellikle polis memurunun park etme cezasını uyguladığı araçlarda uygulanır.  Bu araçları alırken aracın konumunu bozmadan ahtapot gibi araca sarılarak yavaşça arka kasaya yerleştirilir.

Ahtapot denmesinin sebebi aracın 4 tane kolları yere sabitlenir. Tekerlekler havada kalacak şekilde uygulanır. Aracın tep noktasına vakumlu aparat yerleştirildikten sonra görevli yardımıyla aracı taşır. Bundan dolayı ahtapot adını almıştır.

Kayar Platform

Tuşba oto çekici hizmetlerinin sunduğun bir çekici türüdür. Bu çekiciyi günümüzde en çok kullanılan bir araçtır. Bu yöntem hiçbir koruma aparatı olmadan aracın kendi gücüyle arabaya yerleşmesidir.  Aracınızın önüne geçerek bir kayar platform yerleştirilir.

Aracınız yavaşça bu platformun üzerinden ilerleyerek araka kasaya dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Bu yöntem ile oluşabilecek kazalar minimum altına indirilir. Bir diğer çekici türü ise oto transfer çekici hizmetidir. Bu çekici iki taraflı çark ile bağlanmış kalın zincirli halatlar ve ucunda aracı bağlayacağınız aparat vardır.

Bu taşınması zor olan araçlara uygulanır. Görevli bir tuş yardımıyla halatın ilerlemesini sağlar araçla halatı bağladıktan sonra çekmesi için tekrar tuşa basılır. Böylelikle aracınızı çekim işlemi uygulanır.

Çekicinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma aracının en büyük özelliği ise ağırlık sınırlandırması yoktur. Aracınız ne kadar büyük olursa olsun geniş taşıma arka kasaya sahip olması her türlü araçları taşıma imkânı sunuyor. Dış etkenlerden etkilenmez.

Kullanılan malzemelere ve ekipmanlar birinci sınıf malzemeden yapılmıştır. Aracın muayeneleri ve bakımı tamdır. Arıza vermez. Ulaşımı gayet hızlıdır. 10 tondan fazla ağırlığı kaldırabilir. Tuşba oto kurtarıcı firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir