Yakuplu Oto Çekici Firmaları

Kumburgaz Oto Kurtarma

Yakuplu Oto Çekici Firmaları Günümüzde en sık duyulan hizmetlerden biride oto çekici hizmetidir. Bu hizmet aracınız ne sebeplerden dolayı yolda kalmış ise aracınızı bulunduğunuz yerden alarak girmesi gereken yere götürülür. İstanbul’un en işlek sokaklarında aracınız kaldığında hem kazalara hem de trafiğini daha da çok sıkıştırılması sebep oluyor. İstanbul’un en gözde mahallerinden biri olan Yakuplu mahallesinden birden fazla Yakuplu oto çekici firmaları bulunur.

Bu firmalarda çalıştırılan ekipler son derce profesyoneldir. En son güvenlik teknolojisiyle aracınızı bulunduğu yerden alarak servis yerlerine getirilir. Aracın kullanan kişi gerekli ehliyetleri ve donanımlara sahiptir. Mağduriyetinizi en kısa sürede çözüme ulaştırarak yolculuğunuza devam etmenizi sağlar. Yakuplu bölgesinde. Yakuplu çekici numarasıbulmanız çok zor değildir.

Çekici Hizmeti Neyi Kapsar?

Yakuplu araba çekici hizmeti birçok sorunların çözümüne ulaştırabildiği hizmetlerden biridir. Aracınızın belli sebeplerden dolayı aracınız arızalandı ya da kaza yaptığınızda aracınızı alarak en yakın servis alanlarına götürülür. Aracınızı da bulunan lastik arızalarının da giderilmesi yine çekici hizmetlerinden biridir. Aracınızda bulunan ön gözde motor kısmında yağ bitmiş ise bu aracınıza arıza olarak geri döndür.

Oto çekici hizmetlerinden biri de aracınızdaki yağ sorununu çözüme ulaştırır.  Yine oto çekicinin görevlerinden bir de aracınızın aküsü bittiğinde yanında getirdiği akü takviyesiyle beraber aracınızdaki akü ihtiyacını giderir. Bu sorunlardan birini rastladıysanız Yakuplu en yakın oto çekici ekibini göndererek daha fazla mağdur olmanızı engeller.

Oto Çekicinin Avantajları Nelerdir?

Yakuplu en yakın oto çekici avantajlarının biri de hangi hav şartlarında olursa olsun nerde olursanız olun aracınızı çekerek gidilmesi yere kadar götürülür. Aracınızın sorunu gece dahi sorun verdiyse en yakın oto çekiciye haber verdiğinizde aracınızın arızasını gidermek için bulunduğunuz yere gelir. 24 saat kesintisiz hizmet sunar. Engelli otoparkına park etmiş kişilerin dahi araçlarını çekerek aracını park etmeyi sağlar. Park eden araca da ceza kesildiği için tekrar bu hataya düşmesine engel olunur.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Araba Çekici

Trafikte aksamaların olmasını da engel olur. Konforlu taşıma seçeneği sunar. Aracınız güvenli bir şekilde taşır ve güvenli bir şekilde size geri teslim eder. Yakuplu oto çekici fiyatları150 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterebilir. Eğer akü değişimi ya da yağ değişimi gibi sorunların çözümü de girerse fiyatta yükselmeler görülür.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

 Oto çekici hizmeti almanız için internet üzerinden bulunduğunuz yerin en yakın oto çekici hizmetlerine girerek şubelerin telefonlarını alışmanızın yeterli olacaktır. Telefonu ettiğinizde sekreter çıkacaktır. Bulunduğunuz yerin konumunu teyit ettikten sonra araç 30 dakika ile 1 saat arasında gelir. Yakuplu oto çekiciaracınızda var olan durumları fotoğraf çekerek kayıt ortamı oluşturulur.

Böylelikle müşterilerin kaza anında aracın sigortası karşılaması sağlanır. Ayrıca Yakuplu oto kurtarıcıaracınızda oluşan lastik sorunlarını da aracınız götürmeden olay yerinde tamirini yapar. Çekici her türlü binek araçları, minibüsler, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve motosikletleri araç çakma hizmeti verir.

Araçlar Hangi Durumlarda Çekiciye İhtiyaç Duyulur?

Seyahat ederken beklenmedik bir şekilde aracın arızalandığında, lastik patlaması, akünün bitmesi, araçtaki olan yağ değişmesi ya da yeniden takviye edilmesi, benzin olmadığı yerlerde yakıt takviyesi olmasıdır. Bu durumlarda Yakuplu yol yardımı çekicihizmeti alınır. Park edilmemesi gereken yerlerde aracınızın park etmesi durumu.

Yayaların geçmesini ve yürümesini engelleyen durumlarda da yine araç çekiciye ihtiyaç duyulur. Engelli araçlarının park etmesi için yapılmış park etme alanlarını da park ettiği durumlarda.  Otoyol ve tünel gibi alanlarda gereksiz yere park etme durumunda aracın çekilmesi, belli sebepten dolayı aracın yarı yolda kalması durumunda Yakuplu araç kurtarıcıgelerek aracınızı çeker.

Çekicinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma araçları birinci sınıf üst düzey teknolojik ekipmanla içerir.  Araçlardaki bulunan halatlar son derce sağlamdır. Geniş araç taşıma kapasitesiyle aracınız ne kadar büyük olursuda olsun kolayca taşınır.  Kayanın sağlamlığı kadar sağlamdır. Dış etkenlerden etkilenmez. Yağmurlu, karlı ve buzlu havalarda dahi kesintisiz hizmet sunabilir. Kullanımı kolaydır.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Çekici

Yollarda kusursuz gider. 24 saat hizmet sunar. Ekonomiktir. Bu araçlar 1 ton ile 10 ton arsında ağırlık taşır. Aracınızın türüne göre ve çekici işlemi yapılacak yere göre tüm malzemeler ve ekipler aracın içindedir. Aracınızın güvenildiğin sağlayacak tüm donamımlar yine bu araçlarda mevcuttur.

Kayar Platform

Bu platform en sık kullanılan bir çekici platformdur. Aracınız gitmesini engelleyecek bir durum yok ise aracın önüne gelerek bir 5 cm boyunda aracınızı araca yüklemesini sağlayan bir aparat getirilir. Aracınızı dikkatli bir şekilde çekicinin üzerine taşıdıktan sonra aracınızın güvenliğini sağlamak adına kalın halatlarla ahtapot gibi sarılır.

Tuşba oto çekici türlerinden biri olan oto transfer çekicidir. Bu çekiciler taşınması zor olan araçların kopartasına çengel takarak kalın halatlarla el yordamıyla arka kasaya taşınma işlemidir. Bu çekici türünü çok az sayıda kullanılır. Güvenlidir.

Tepeden Çekici

Yakuplu oto kurtarma hizmetlerinden biride tepeden çekici hizmetidir. Günümüzde çok sık karşılaştığımız çekici modellerinden biridir. Aracınızı yasak olan yerlere park etmeniz ya da trafiği engelleyecek sebebi olmayan durumlarda park ettiğiniz polis memurlarının aracını çekmek için kullandığı çekici türlerinden biridir.

Aracın kafasına bir vakum konumlandırılır. Araç hareket etmememsi için 4 bacak ile yere konumlandırılır. Ahtapot gibi aracı alarak dikkatli bir şekilde çekiciye yerleştirilir. Çatallı çekici ise aracın altına çatal şeklindeki aparatı geçirerek 5 metre yüksekliğine çıkardıktan sonra dikkatli bir şekilde araca yerleştirme işlemi yapar. Tuşba oto kurtarıcı firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir