Yakuplu Oto Çekici

Kumburgaz Oto Çekici Fiyatları

Yakuplu Oto Çekici İstanbul’un neresinde olursanız olun 7/24 oto çekici hizmeti ile Yakup oto çekici firmamız hizmetinizdedir. Trafikte her şey yolunda giderken aracınız arızalanıp yolda kaldığımızda ya da ufak bir kaza yaptığınızda ihtiyacınız olan tek şey Yakuplu oto kurtarıcı firmamıza ulaşmak olsun. Aracınız her nerede olursa olsun bulunduğu noktadan alınıp size en yakın olan sanayiye veya özel bir tercihiniz var ise o sanayiye çekme işlemi yapılarak hem ekonomik hem hızlı ve hem güvenilir bir biçimde teslim edilir. İstanbul’un her yerinde hizmet veren Yakuplu araba çekici firması ile kafanız rahat olsun. İhtiyaç duyduğunuz her an 7 gün 24 saat en iyi çekici firması olan Yakuplu yol yardım çekici firmasına ulaşabilirsiniz. Yakuplu 

Profesyonel Oto Kurtarma ve Çekme

Yakuplu Oto Çekici Piyasada birçok oto kurtarma firmasının bulunması aradaki rekabeti de artırmaktadır. Bu yüzden Yakuplu yol yardım çekici firması birden fazla özelliği kendisinde bulundurarak ön plana çıkmaktadır. İstanbul’da bulunan Yakuplu oto çekici firmaları arasında bulunan firmamız İstanbul’un yoğun trafik akışı, insan potansiyeli, araç sayısındaki fazlalık ve tabii ki araç modellerindeki farklılık sebebi ile diğer firmalara göre bu işi daha profesyonel yapıyor. Diğer birçok oto çekici firmalarının daha fazla tecrübeye ihtiyaçları vardır. Fakat Yakuplu araç kurtarıcı ekibi uzman kadrosu ve tecrübelenmiş ekibi ile bu zorlukların üstesinden kolaylıkla gelmektedir. Aracı ile seyir halinde olan şoför yoğun trafik akışında herhangi bir sıkıntı yaşadığında stres yapmış, sinirleri gerilmiş ve olağan dışı bir durumla karşı karşıya kalmıştır. Tabii ki her şoförün o anda istediği şey oto çekici firmasının derhal gelip duruma müdahale etmesidir.

En Yakın Oto Çekici Servisi Hizmetleri

Yakuplu en yakın oto çekici firmasına hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmak için Yakuplu çekici numarası araçta bulundurulmalıdır. Oto yol yardım 7 gün 24 saat haftanın her günü zor durumda kalan şoförlere yardım etmektedir. Tuşba oto çekici sıkıntı içinde olan şoföre dakikalar içerisinde ulaşıp aracın bulunduğu lokasyona en yakın sanayiye ya da şoförün istemiş olduğu, özellikle belirtmiş olduğu sanayiye aracı hızla teslim eder. Tuşba oto kurtarma ekibinin asıl amacı müşteri memnuniyetidir.

Yakuplu Oto Çekici

Yakuplu Oto Çekici

Hizmetlerimiz

  • Yol Yardım
İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Kurtarıcı

Yakuplu Oto Çekici Araç kullanırken birçok farklı sorun ortaya aniden çıkabilir. Genellikle durum aracın kendisinden kaynaklı olup şoför tarafından anlaşılmayan problemlerdir. Bazen de lastik patlaması, motorun hararet yapması, farların çalışmaması ya da aracın kilitli kalması gibi sıkça karşılaşılan durumlarda Yakuplu araç kurtarıcı ekibi profesyonelce yardıma gelir. Bu tarz yardımlara yol yardım hizmeti denilir. Peki, yol yardım hizmetleri nelerdir?

Yol yardım hizmetleri genellikle aracın sanayiye götürülmesine gerek duyulmayan aracın bulunduğu yerde tamiratı mümkün olan sorunların çözümünü kapsar. Bunların başında lastik değişimi gelir. Lastik değişimi için gelen servisin en avantajlı hizmeti budur. Bir diğer yol yardım hizmeti ise aracın kilitli kalmasıdır. Aracın kilitli kalmasında yapılan yol yardım hizmeti çilingir hizmeti olarak geçmektedir. Trafikte yaşanan sıkıntılardan bir diğeri de yakıtın bitmesidir. Yakıtı tükenen araçlara hali hazırda yakıt ikmali gerçekleştirilir. Tuşba oto kurtarıcı firmamız daima sizinle hizmete hazır durumdadır.

  • Araç Çekme Hizmeti

Yakuplu Oto Çekici Araç çekme hizmeti aracın bulunduğu yerde tamiratının ve sorununun çözülemeyeceği durumlarda sanayiye götürülme hizmetidir. Otomobil, minibüs, mini panelvan ve  minibüs gibi her türlü araç için araç çekme hizmeti bulunmaktadır. Hatta karavan bile bunların içerisine girer. Aracın çekiminin yapılması için şu işlemler sırası ile uygulanır. İlk olarak taşıtın cinsine bakılıp ona göre araç çekici ayarlanır. Yakuplu oto çekici fiyatları avantajlı fırsatlarla araç çekme hizmeti vermektedir.

Araç çekme hizmetinde iki şekilde çekici kullanılır.  Linçe sahip olan çekiciler veya halat yöntemini kullanan çekiciler vardır. Her ne kadar farklı çalışma metotlarını kendilerinde bulundursalar bile her ikisi de güvenli bir şekilde araçların çekilmesini sağlar. Halat yöntemini kullanan çekiciler, aracın ön kısmına halatlar bağlanır daha sonra rampalı kasaya sahip olan çekiciye doğru araç çekilir. Ve tabii ki aracın düşmemesi için her türlü önlem alınır. Vinçli sistem ile çalışan çekiciler ise halatlı sistemden biraz daha farklıdır. Otomatik ve manuel olarak hareket edebilme özelliğine sahip olan vinç, aracı iyice kavradıktan sonra dikkatli bir şekilde aracı yukarıya doğru kaldırır ve sonrasında çekicinin kasasına yerleştirir.

  • Motosiklet Çekim İşlemleri Nasıl Yapılır?
İlginizi çekebilir  Yakuplu Çekici

Yakuplu Oto Çekici Yukarıda saydığımız araç için yapılan tüm işlemler motosiklet arızalanmalarında da yapılmaktadır. Ne var ki motosiklet ile araçlar arasında önemli bir fark vardır. Araçların arızalarının az miktarda da olsa bazılarının aracın yerini değiştirmeden tamir edilebilirken motosiklet arızalarının hemen hemen hepsi ancak sanayide giderilebilmektedir.

  • Ücretlendirme Nasıl Oluyor?

Her firmanın kendine ait özgün ve farklı miktarlar üzerinden yol yardım hizmetini yaşatması söz konusudur. Bu konuda belirleyici olan faktörler çok değişkendir. Örneğin aracın nerede kaldığı önemlidir. Eğer merkeze yakın bir yerde arızalandı ise ücretlendirme az olacak iken kırsalda arızalanan bir aracın yol yardımına gidilmesi durumunda ücretlendirme elbette fazla olacaktır.

  • Haftanın Her Günü 24 Saat Hizmet

Bir taşıtın ne zaman arızalanacağı ya da yolda kalınacağı hiçbir zaman belli olmaz. Aynı şekilde nerede sıkıntı yaşanacağı da bilinemez. İşte tam da bu sebepten ötürü yol yardım hizmetlerinin haftanın her günü 7 gün 24 saat boyunca aktif olarak devam etmesi gerekir. Yakuplu en yakın oto çekici olarak sizlere yüksek standartlarda hizmetler veriyoruz.

  • Deneyim Önemli

Yolda kalmış, arıza yapmış ya da bir kaza geçirmiş olan aracınıza tabii ki işinde deneyimli ve uzman personeli olan Yakuplu oto kurtarma ekibine yaptırmak şoförlerin içinin ve akıllarının rahat etmesini sağlayacaktır. Yakuplu oto çekici servisi tecrübesi ve uzman kadrosu ile yolda kalan her araca dakikalar içerisinde ulaşacaktır. En yakın zamanda oto çekiciye ulaşmak için Yakuplu çekici numarası hazırda bulundurulmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir