Firüzköy Oto Çekici Firmaları

Firüzköy Oto Çekici Firmaları

 

Firüzköy Oto Çekici Firmaları gündelik yaşantımızda araçlarımızı bir yerden başka bir yere giderken çok sık kullanıyoruz. Uzun yolculuklarda ise bu durum hem aracımızı hem sizin için yorucu olabiliyor. Arcınızla seyir hallindeyken sebepsiz yere yolda kalabilir.  Bu durum hem trafiğin tıkanmasına neden olur hem de sizin daha fazla mağdur olmanıza sebeptir.

Bu sorunun daha fazla ilerlemesi adına Firüzköy yol yardım çekici hizmeti alınır. Bulunduğunuz yere gelerek aracınızdaki arıza eğer orada yapılabilecek durumda ise sizi daha fazla mağdur etmeden tamir işlemi yapar. Eğer orada yapmayacak durumda ise en yakın teknik servise götürerek aracınızın arızasını giderir. Firüzköy oto çekici firmaları sizin daha fazla mağdur olmamanız adına 24 saat boyunca nerede olursanız olun size hizmet vermekte.

Çekici İle Yol Yardımının Arasındaki Fark Nedir?

Firüzköy oto çekici hizmeti belli sebeplerden dolayı aracınızla yolda kaldığınız zaman bulunduğunuz yere gelerek aracınızı çeker. Çilingir hizmeti kişisel ve özeldir. Yol yardımı ise yine aracınızla yolda kaldığınızda hizmet alıyorsunuz ama aracınız arızalandığı zaman eğer orada yapılacak bir arızası varsa hiçbir yere götürmeden arızayı halledebiliyor.

Aracınızın benzini bitmiş, anahtarınızı kaybetmiş ya da kırılmış ise, hırsızlık durumlarında, lastik patlaması ya da havası indirdiği durumlarda yol yardımı bulunduğunuz yerde halleder. Çekicilik bir durumu var ise en yakın çekici firmasını çağırır. Firüzköy oto kurtarma hizmeti sigorta kapsamında da hizmet verir.

Yol Yardımın Hizmet Süresi Ne Kadardır?

Yol yardımı gece gündüz fark etmeksizin hizmet sunar.  Nerede olduğunuzun bir önemi yoktur konumunuzu vermeniz yeterlidir. Yol yardımını çağırdığınız zaman aracınızın yanına 30 dakika ile 40 dakika arasında gelir. Aracınızın genel kontrollerini yaptıktan sonra bulunduğunuz yerde tamir işlemi yapılacak ise 20 dakikada işlemini yapar. Eğer çekicilik bir durum var ise çekiciyi çağırarak 12 dakika içerisinde aracınız taşıyarak gitmesi gereken yere götürür.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Oto Kurtarıcı

Firüzköy araba çekici yol yardımından daha hızlıdır. Çünkü arızalı araçlar hem trafiği sıkıştırıyor hem de diğer araç sahiplerini mağdur ediyor. Bundan dolayı çekici hizmeti veren ekip ya da ekiplerin mutlaka elleri hızlı olması gerekir. Firüzköy oto kurtarıcı hizmeti almak için sigortalı ya da sigortasız olmanız fark etmez. İhtiyaç anında aradığınızda en kısa sürede yanınızda olarak mağduriyetinizi giderir.

Firüzköy Oto Çekici Firmaları

Firüzköy Oto Çekici Firmaları

Yol Yardımının Kapsadığı Hizmetler

Firüzköy araç kurtarıcı firması aracınızın belli sebeplerden dolayı yolda kalmış ise yol yardımı hiç sorgu sual sormadan dakikalar içerisinde yanınızda olur. Aracınızın b yollardan dolayı ya da hava şartlarından dolayı lastiğinizin havası inmiş ya da patladığında yol yardımdan destek alabilirsiniz. Araçlar anahtarlar olmadan asla çalışmazlar.

Anahtarınızı kaybettiğinizde ya da çalındığında aracınızı kullanmak imkânsızdır. Bu gibi durumlarda yol yardım hizmeti alabilirsiniz. Aracınızın benzinizi bittiğinde yolculuğa devam edemezsiziniz. Yol yardım desteği alarak yanında getirdikleri benzin bidonundan aracınıza koyarak yola devam etmenizi sağalar. Eğer yol yardımlık bir durum yok ise Firüzköy en yakın oto çekici firmasını arayarak mağduriyetinizi gidermeye çalışır.

Oto Çekici Fiyatları

Firüzköy oto çekici fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterir. Eğer sadece çekici hizmeti alacaksanız aracınızın modeli ne olursa olsun 200 TL ve 500 TL arasında olabilir. Çoklu çekicilerde ise 400 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösterir. Yine polis memurlarının park edilmesi yasak yerlerde gördüğü zaman çekici çağırılır.

Bu durumda aracınızı alırken hem aracınızı çekmek parası hem de otopark ücretini bir alır. Bundan dolayı normal çekici ücretinden daha pahalı olması kaçınılmazdır.  Diğer firmalar aracın kat ettiği yol mesafesin bakarak fiyat listesi oluşturuyor. Bu durum size daha yüksek yansımasına sebep olur. Firüzköy çekici numarası almak isterseniz internet üzerinden en yakın firmayı seçerek ulaşım sağlayabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici Numarası

Avantajları Nelerdir?

Tuşba oto çekici sayesinde aracınızın yolda kalsa dahi bulunduğunuz yerden sizi alarak en yakın tamir sevisine götürür. Trafiği mağdur edecek araçları hızlı bir şekle taşıma sağlar.  Dikkatli ve konforlu taşır. Aracınızın sadece arızasını gidermek için değil aynı zamanda yasak olan yerlere de park ettiğiniz zamanda aracınızı çekim işlemine gider.

Diğer insanları da fazla mağdur etmemek adına pratik bir şekilde araca yerleştirir. Yine birden fazla aracı bir yerden başka bir yere götürecekseniz çoklu çekici hizmeti sağlayarak transfer işlemlerinizi daha kısa sürede halletmenizi sağlar.

Yol Yardımı Hangi Durumlarda Hizmet Vermez

Tuşba oto kurtarma firması bazı durumlar haricinde 7/24 yanında olarak size destek vermekte.  Bu durumlar;  çalıntı araçlara yol yardım hizmeti verilmez. Çalıntı aracın içerisinde ya da şahsi aracın içerisinde madde taşıma yapılan araçlarda hiçbir şekilde yol yardımı hizmeti verilmez. Sigortalı araçların aniden gelişen değil de yarış sırasında oluşan kazalarda hizmet verilmez. Grev, savaş ve yağmalama gibi olumsuzluklarda yol yardımı hizmeti verilmez. Ayrıca kullanılan araçlarda adam kaçırma, adam öldürme ve yaralama suçlarından birlerini dahi işlenmiş olsun kaza anında yol yardım hizmeti sunulmaz.

Oto Çekici Firması seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Firüzköy Oto Çekici Firmaları biriyle çalışmak istiyorsanız kaliteli hizmet ve kusursuz hizmet sunabilen firmaları tercih edin. Çalılaştırdıkları ekiplerin belgeleri ve eğitimleri tam olmasına dikkat edin. İş güvenliği eğittim almış kişileri bünyelerinde çalıştıran ekiplerle çalışın. Çekici belgesi olmasına dikkat edin. Güvenilir olması.  Müşterilerine karşı hep dürüst olan firmayla çalışın. Seçtiğiniz firmadan hizmet alan kişilerin yorumlarına bakarak seçiminizi kolaylaştırır.

Tuşba oto kurtarıcı araçlarının bakımları tam olduğuna ve gerekli ekipmanın eksiksiz olarak aracında tutması gerekir. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Araç Kurtarıcı

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir