Firüzköy Araç Kurtarıcı

Beykent Oto Kurtarıcı

 

Firüzköy Araç Kurtarıcı arabanın icadından sonra günlük yaşantımızda en sık kullandığımız araçlardan biri haline geldi. Artık pek şeye arabalarla gitmekteyiz. Firüzköy oto kurtarma yolda yardıma muhtaç olan araçların bulunduğu yerden alarak gerekli, yere en kısa sürede varmasını sağlayan hizmete verilen addır.  Bu araçları da kullanılan kişilere ise vinç operatörü olarak adlandırılır.

Arabayı çekme işlemini kullanırken vinç aparatından yardım alınır. Firüzköy oto çekici sadece araçları çekmez aynı zamanda römork ve benzeri araçlarında taşıma hizmetinden bulunulur.  Çekiciler siz aradığınız anda hiç vakit kaybetmeden yanınıza gelir 12 saniye içerisinde aracınızı bulunduğu yerden alarak götürülmesi gereken yere bırakır.

Çekici Hangi Tür Araçlara Hizmet Verir?

Firüzköy araba çekici hizmeti aracınız ne olursa olsun her türlü aracı ihtiyaç anında gelerek saniyeler içerisinde arcınızı çeker. Sedan, hatchback, her türlü binek araçlar, minibüsler, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve motosikletler gibi bütün araçları kolaylıkla taşıyabilirler. Sadece aracın arızasına göre ve aracın yanlış yere park etmesinden dolayı çekilecek çekici ekipmanlarında farklılık gösterebilir. Çekiciler 5 ton ile 20 ton arasında ağırlık taşıyabilir.

Çoklu çekiciler ise ortalama günlük çektiği araç ağırlığı en az 20 ton kadardır. Aracınızın boyutu ne olursa olsun geniş kapasiteli arka kasası sayesinde her türlü aracı kolaylıkla taşıyabilir durumdadır. Çoklu araçlarda ise bölümlü olduğu için genelde binek araçları taşıma işlemi gerçekleştirilir. Firüzköy oto kurtarıcı sigorta var ise sigorta şirketi tarafından karşılandır.

Çekici Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Aracınız belli sebeplerden dolayı yolda kalmış ise bu durum sizi endişeye sürekliye bilir. Öncelikle dikkat etmeniz gereken aracınızı trafiği mağdur etmeyecek şekilde sol şeride almanız gerekir.  Sigortanız var ise sigorta firmanızı arayarak en yakın Firüzköy yol yardım çekici firmasını bulunduğunuz yere gelmesini sağlayın.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici Numarası

Eğer aracınızın sigortası yok ise bulunduğunuz yerin konumunu açarak internet üzerinden bulabilirisiniz. Bu daha güvenli olacaktır. Daha sonra çekici gelmeden özel şahsi araç ve gereçlerinizi alarak kaybolmasını engelleyiniz. Seçtiğiniz firmanın güvenli olmasına dikkat ediniz. Daha önce bu işi yapan firma ile çalışmanız sizin için daha sağlıklı seçim olmasını sağlayacaktır. Eğer çalıştığınız firmayı sevdiyseniz Firüzköy çekici numarası isteyerek numarasını alabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Firüzköy araç kurtarıcı hizmeti alırken öncelikle firmanın daha önce bu işi yapması gereklidir. Gerekli çekici belgelerine sahip olması seçiminizde yarar sağlayacaktır. Çalıştırdıkları personellerin işinde uzman ve profesyonel olmasına dikkat edin. Araçlarda gereken çekici ekipmanları ve donanımları tam olması gerekir. Aracın aylık ve yıllık bakımları ve muayeneleri olmasına dikkat ediniz. Firma seçimi yaparken mutlaka müşteri yorumlarını kaydiye alarak aklınızda ön fikir oluşturur.

24 saat hizmet veren firmayı tercih etmeniz sizin her mağdur olduğunuz durumlarda yardıma koşabilir. Ödeme seçeneğini mutlaka faturalı olarak talep edin. Çekici hizmeti alırken fiyat karşılaştırması yapmanız daha uygun hizmet almanızı sağlar. Aradığınız firma size uzak ise Firüzköy en yakın oto çekici firmasını size göndererek hizmet almanızı sağlayabilir.

Firüzköy Araç Kurtarıcı

Firüzköy Araç Kurtarıcı

Oto Çekici Fiyatları

Firüzköy oto çekici fiyatları çekim işlemi yapılacak aracın modeline ve ağırlığına göre farklılık gösterir. Araçtaki oluşan arızası bulunduğunuz yerde yapılacak halde ise sadece işçilik parası alınır. Her oto servis hizmetinden yararlanılacak bir durum var ise yol masrafı alır. Bazı durumlarda daha uygun olabiliyorken bazen de taşımanın şakiline göre de cebinizi zorlayabiliyor.

Aracınıza göre çekme yöntemleri de fiyatlarda yükselmesine sebep veriyor. Eğer aracınızın sigortası var ise aracınızın sigortası dörtte üçü kadar karşılar. Böylelikle bütçenizi koruma imkânı sunuyor. Firüzköy oto çekici firmaları müşterileri ve başkasını mağdur etmemek adına 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunar.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Oto Çekici

Oto Transfer Hizmetleri

Tuşba oto çekici hizmetlerinden biri de çoklu çekici transfer işlemleridir.  Genellikle lüks araçlar, klasik araçlar, özel amaçlı araçlar, iş makineleri, filo araçları  gibi araçların arızalandığı zaman ya da bir yerden başka bir yere götüreceği zaman bu transfer işleminden yaralanırız. Çoklu çekici aracında büyük bir tane makara vardır.  Bu makaradaki büyük halatı aracın arka kısmına takarak dikkatli ve özverili bir şekilde çekme işlemi uygulanır. Transfer çekiciler tek araçla kalamaz 1 den fazla aracı aynı anda taşımayı sağlarlar.

Araç Kurtarma Hizmeti Nasıl Çalışır?

Firüzköy Araç Kurtarıcı Araç çekici hizmetinden yararlanırken eğer sigortanız var ise sigorta tarafından karşılanır. Sigortanız yok ise peşin ödeme yaparak çekici hizmeti alırsınız. Aracınızla kaza yaptığınız da ya da arızalandığın da sigortayı aradığınızda sizin lokasyonuna en yakın çekici firmalarından birini göndererek aracınızı en yakın teknik servise götürmeyi sağlıyor. Böylelikle siz bulunduğunuz yeri bilmezseniz dahi aracınızı eskisinden daha sağlam olmasını sağlıyor.

Gideceğiniz yere gecikmeli de olsa varma imkânınız vardır. Ayrıca vinci kullanan kişinin el pratiği sayesinde de tarfiği mağdur etmeden aracı çeker. Böylelikle her iki taraf mağdur olmadan olay çözüme ulaşmış olacaktır. Tuşba oto kurtarma işlemi mağduriyetinizi çözene kadar hizmet verir. Örneğin eğer aracınızı kazalı ise bulunduğunuz yerden aracınız alarak oto servis alanına götürülür. Sizi bıraktıktan sonra başka araçları çekme işlemine gider.

Neden Çekici Hizmeti Almalısınız?

Firüzköy Araç Kurtarıcı Zamanla çok sık araç kullanmaktan dolayı aracınızın arızalanabiliyor. Özellikle ıssız bir yerde aracınızla otobanda kalmış iseniz işiniz daha zordur. Bilmediğiniz yerde aracınızı en yakın oto servis yerlere götüremezsiniz.  Bundan dolayı oto çekicilere ihtiyaç vardır. Tuşba oto kurtarıcı hizmeti sayesinde bulunduğunuz konuma gelerek acınıza el değmeden dikkatli ve konforlu bir şekilde aracınızı taşıyarak götürülmesi gereken yere götürür. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Yol Yardımı Çekici

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir