Firüzköy Yol Yardımı Çekici

Firüzköy Yol Yardımı Çekici

 

Firüzköy Yol Yardımı Çekici birçok sebeplerden dolayı araçlarımızı kullanmak zorunda kalıyoruz. Özellikle uzun yolculuk ve trafik hem aracınızı hem de sizleri yorabiliyor.  Aracınızı bu şekilde kullanım arızalara sebebiyet verebiliyor. Ayrıca mevsimsel etki ve sürüş yapılar yerlerin bozuk ve tahribatlı olması da aracınızla kaza yapabilirsiniz ya da arızalanabilir.

İşte bu gibi durumlarda Firüzköy yol yardım çekici devreye girer. Yol yardımız hizmeti sayesinde bulunduğunuz yerden sizi alarak en yakın anlaşmalı olduğu teknik servis merkezlerinden birine götürür. Aracınızda eğer genel sigorta var ise yol yardım ücretini sigorta tarafından karşılanır. Firüzköy çekici numarası almak isterseniz internet üzerinden konumunuza bakarak numarasına ulaşabilirisiniz.

Çekici İle Yol Yardımının Arasındaki Fark Nedir?

Firüzköy oto çekici hizmeti aracınızdaki belli sebeplerden dolayı arızalanmış kaza geçişirmiş ya da yanlış yere park etmiş iseniz çilingir hizmetine girer. Çilingir hizmeti özeldir. Ve sigortanız dâhilinde ise indirimli paketler sunar. Sizi en yakın oto servise ya da garaja götürür.  Yol yarımdı ise yolda kaldığınız durulmada devreye girer.

Firüzköy Yol Yardımı Çekici Aracınızda arıza olduğu zaman yol yardımı gelerek lastik, benzin, akü, paça değişimi, anahtar değişimi gibi olaylarda olay yerinde çözerek mağduriyetinizi giderir. Sigorta kapsamında olduğu için ek ücret talep edilmez. Eğer çekicilik bir durum varda en yakın çekici firmasını arayarak sizin mağduriyetinizi gidermeyi sağlar. Ayrıca yol yardımının diğer ismi Firüzköy oto kurtarma olarak adlandırılır.

Yol Yardımın Hizmet Süresi Ne Kadardır?

Yol yardım günün her saatinde hizmet sunar. Yol yardımına ihtiyaç duyduğunuzda en fazla 30 dakikanın içerisinde bulunduğunuz konuma gelir. Aracınızda bulunan arıza eğer orada yapılacak bir arıza ise 20 dakikadan daha az sürede yapılır. Yok, çekicilik bir durum var ise 12 saniye içerisine aracınızı çekerek götürür.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Araç Kurtarıcı

Firüzköy araba çekici trafiği daha fazla mağdur etmemek adına elini çabuk tutarlar. Trafikte beklenen süresi artarsa diğer araçlarında kaza yapması kaçınılmaz hale gelebilir. Firüzköy oto kurtarıcı hizmeti almak için illa sigortalı olmanızı şart değildir. Sigortanızın günü dolsa ya da sigortanız olmasa dahi yol yardımdan ve çekici hizmetinden yararlanabilirisiniz.

Firüzköy Yol Yardımı Çekici

Firüzköy Yol Yardımı Çekici

Yol Yardımının Kapsadığı Hizmetler

Firüzköy araç kurtarıcı firması olarak araçlarınız yolda kaldığı zaman, arızalandığı zaman ya da trafik kazası geçirildiği zaman yol yardımı hizmet sunulur. Issız bir yerde yakıtınız bittiği zaman yol yardım çağrı merkezine ulaşarak yedek benzin getirerek aracınıza dolum yapılır. Aracınızın lastiği patladığında, lastiğinizin havası indiğinde yol yardım hizmet kapsamına girer.

Yine arcının anahtarını kaybettiğinizde, kırdığınızda ya da çalıntı olduğu durumlarda dâhil yol yardım hizmetinden yararlanabilirisiniz. Eğer aradığınız firma size belli bir kilometreden daha uzak bir yerde ise Firüzköy en yakın oto çekici firmalarına bakarak size en yakın şubeyi gönderir. Böylelikle fazla beklemeden mağdruyetinizi gidermiş olacaktır.

Yol Yardımı Hangi Durumlarda Hizmet Vermez

Tuşba oto kurtarma firması her zaman hizmet vermemektedir. Polisler tarafından aranan çalıntı araçların çekiminde ya da araç içerisinde madde içimi ya da madde kaçakçılığı durumlarda yol yardımı ve çekici hizmeti verilmez.

Firüzköy Yol Yardımı Çekici Sigortalı olan araçların yarış sırasında kazalı olduğun durumlarda, grev, savaş ve yağmalama gibi olumsuzluklarda yol yardımı hizmeti verilmez. Ayrıca kullanıdğı otomobillerde adam yaralama, adam öldürme gibi suç işlenmiş ise yol yardımı kapsamında değildir. Bu maddeleri içermeyen kişiler için yol yardım hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca yıllık paketler yaparak daha da indirimli hale getirebilirsiniz.

Oto Çekici Fiyatları

Firüzköy oto çekici fiyatları araçların modeline sayısına göre fiyata değişiklik gösterebilir. Eğer aracınızın tek arızası var ise çekme bedeli olarak 200 TL ile 400 TL arasında yansıyabilir. Yine çoklu araç çekimlerde 500 TL ile 100 TL arasında değişiklik gösterebilir.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

Park edilmeyecek alanlarda park etmiş ise görevliler tarafından çekici hizmeti alarak aracınız en yakın otoparka götürerek sizden hem park ücreti hem de çekici ücreti alarak normal fiyattan daha yüksek miktar almasına neden olur. Bundan dolayı fiyatlarda değişiklik olabilir.  Firüzköy oto çekici firmaları arcınızın modelli ne olursun ona göre donanım ve malzemelerle gelerek aracınızı güvenli bir şekilde taşıma işlemi sağalar.

Avantajları Nelerdir?

Tuşba oto çekici hizmetleri birçok avantajlarıyla beraberinde getiriyor. Bunlardan biri 24 saat boyunca kesintisiz hizmet verdiği için siz nerede olursanız olun hızlı bir şekilde gelerek mağduriyetinizi giderilmesini sağlar. Aracınızın sebep olduğu trafik yoğunluğunun giderek artmamsı adına pratik bir şekilde aracınızı çekerek taşır. Yol yardımı hizmeti de sunar.

Firüzköy Yol Yardımı Çekici İşinde uzman kişiler olduğundan dolayı aracınız güvenli ve konforlu bir şekilde taşır. Sizin isteğinize göre de aracın içerisinde kalarak sizde çekici ile beraber gidebilirsiniz.  Isısız bir yerde ya da hiç bilmediğiniz bir mekânda aracınızla mahsur kalmış iseniz çekici hizmeti alarak en yakın oto servis yerine götürerek bu zorlu durumdan sizi kurtarır. Ayrıca aracınızla kaza yapmış iseniz fotoğrafı çektikten sonra sigortaya göndererek sigortanın karşılamasını sağlar.

Oto Çekici Firması seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tuşba oto kurtarıcı firmalarında biriyle çalışmak isterseniz mutlaka işinde verdiği kaliteye dikkat etmeniz gerekir. Gerekli belgelere sahip olmalıdır. Çalıştırdığı personellerin hepsi işinde uzman ve eğitim almış olmaları gerekir. Aksi halde aracınız taşırken olumsuzluklarında yaşanmasına sebep verir. Aracınız çekerken dikkatli olması gerekir.

Müşterilerle diyalogu çok önemlidir.24 saat boyunca kesintisiz hizmet veren firma ile çalışın. Hijyen kurallarına uygun bir şekilde sizle iletişime geçmesi gerekir. Araçların bakımları ve muayeneleri tam olmasına dikkat ediniz. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Araba Çekici

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir