Firüzköy Araba Çekici

Bahçeşehir Çekici Numarası

 

Firüzköy Araba Çekici İşe giderken, araba kullanırken ya da gitmek istediğiniz acil durumlarda özel otomobillerinizle gidersiniz. Trafik sorunu yaşayan büyük şehirlerde trafik kazaları kaçınılmaz olabiliyor. Trafik kazasından dolayı bütün fonksiyonlar zarar görmüş ise ve bundan dolayı hareket edemiyorsa Firüzköy oto kurtarma diğer ismiyle çekici devreye giriyor.

Çekiciler bulunduğunuz yere en gelerek aracınızın sorununu en ön izlenim yapar. Daha sonra arcınızı dikkatli ve öz verili bir şekilde kasaya yerleştirldikten sonra anlaşmalı oto teknik servise özverili bir şekilde teslim edilir. Firüzköy oto çekici her türlü aracı taşıyarak benzin istasyonuna, oto lastikçiye ve otopark gibi yerlere güvenli bir şekilde taşıma işlemi sunar. Ayrıca römork ve römork gibi benzeri araçları da taşıma imkânı çekiciler tarafından sağlanır.

Şehirler Arası Çekici Hizmeti

Bir yerden başka bir yere iş, tatil gibi belli nedenlerden dolayı araç kullanmak zorunda kalabiliyorsunuz.  Bu durum yolun uzunluğu ve trafik çok olması aracı ve sizi yorabiliyor.  Böylelikle aracınızın ya arızalanabiliyor ya da trafik kazası olmasından dolayı da aracınızı gitmesini engelleyebiliyorsunuz. Bu durum can sıkıcısı da olsa endişe duyabileceğiniz bir sorun.

Firüzköy araba çekici hizmeti sayesinde siz bilmediğiniz yerde dahi olsanız sizi bulunduğunuz yerden alır.  Özellikle ıssız bir otobanda bu sorunu yaşıyorsanız sizi bulmaması imkânsızıdır. Firüzköy oto kurtarıcı trafiğin daha fazla olmaması için aracınızı bulunduğunuz yerden daha pratik bir şekilde alır.

Şehirler Arasında Hangi Durumlarda Çekici Hizmetinden Yararlanırsınız?

Yolculuk sırasında belli sebeplerden ötürü aracınızın lastiği patlamış ise ya da lastiğiniz değiştirilecek duruma geldi ise Firüzköy yol yardım çekici hizmetine ihtiyaç duyulur. Toplu araç alımlarında ise bir yerden başka bir yere teslim edildiği takdirde çekiciye ihtiyaç durulur.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

Yine park edilmemesi gereken yerlerde park etmiş iseniz memurlar aracınızı bulunduğu yerden çekmek için çekiciye ihtiyaç duyulur. İkamet ettiğiniz bir yerden başka bir şehre aracınızı götürmek istiyorsanız yine çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Çekici hizmetinden yararlanmak istediğiniz halde numarası yok ise sigortayı arayarak ya da internet üzerinden en yakın çekici firmasına bakarak Firüzköy çekici numarası bulabilirsiniz.

Çekici Firmaların Misyon Ve Vizyonları Nelerdir?

Firüzköy araç kurtarıcı hizmet verirken teknolojinin tüm yararlarını araçlarda kullanılarak tüm donanımlara sahip bir şekilde bulunduğunuz yere gelir. Anlaşmalı olduğu benzin,  oto lastik,  otopark ve oto servis gibi yerlere dikkatli ve özverili bir şekilde götürme imkânı sunuyor. Çekici hizmeti için gereken her şeyi Firüzköy çekici firmaları taşımaktadır.

Maliyeti düşük şekilde mağduriyet yaşayan insanların imdadına yetişerek en kısa sürede güler yüzlü ayrılmasını sağlıyor. Araçlarınızı sadece çekmek değil aynı zamanda lüks ve spor arabaların bir yerden başka yere de götürmek imkânı yine çekici firmaları sağlıyor. Ayrıca bilişmediğiniz yerde önceki çalıştığınız çekici firması uzak ise Firüzköy en yakın oto çekici firmalarını arayarak size en yakın çekiciyi gönderir.

Firüzköy Araba Çekici

Firüzköy Araba Çekici

Çatallı Çekici

Çatallı çekici oto çekicinin bir diğer çeşididir. Aracınızla trafik kazası geçirmiş iseniz aracınızı gidemeyecek durumda ise diğer çekici araçlar taşıyamayacağı için çatallı çekiciye ihtiyaç duyulur. Görüntüsü ve çalışma prensipleri forklift gibidir. İki uzun çatallar yardımıyla aracın sağından ya da solundan gelerek a çekici aracının arka kasasına yerleştirilir.

İki çatalın aralığı 5 metredir. 5 ton ile 10 ton arasında ağırlık kaldırabilir.  En çok tercih edilen çekici hizmetlerinden biridir. Firüzköy oto çekici fiyatların 200 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteriri. Çoklu çekici istenirse bu miktar 800 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösteriri. Yine memur tarafından aracınız çekilmiş ise otopark ücreti dâhilinde 400 TL ile 800 TL arasında değişiklik söz konudur. Firüzköy oto çekici firmaları arayarak size en uygun çekici hizmetini alınız.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici Numarası

Ahtapot Çekici

Bir diğer çekici hizmetlerinden biri olan ahtapot çekici memurların tercih ettiği çekicilerden biridir. Park yasağını ihlal eden şoförler için uygulanan bir çekici hizmetidir. Bu çekici 12 saniye içerisinde aracınızı alır ve otoparka götürürü.

Ahtapot denmesinin sebebi ise 4 tane 3 metre kalınlığında ve 5 cm uzunluğunda ek ayaklıkları vardır. Bu acın araç çekerken sabit kalmasını sağlıyor. Aracın tepe noktasından vakumlu sistem ile çekerek kendi kasasına yerleştiriliyor. Tuşba oto çekici firması güvenli bir şekilde aracınızı ahtapot gibi sara aracınızı memurlar eşliğiyle çeker.

Vinçli Kayar Platform

Firüzköy Araba Çekici Normal ilerleme fonksiyonunu kaybetmemiş araçları çekmek için kullanılan bir çekici hizmetidir. Aracınızın az da olsa hareket etmesi gerekir. Önüne 6 metre eni olan bir kayar platform yerleştirilir. Bu kayar platform üzerinden aracınız içindeyken çekicinin arkasına yerleştirebilirsiniz. Aracınız hareket etmiyorsa çengelli çilingir ile aracınızı siz içinde olansanız dahi çeker.

Tuşba oto kurtarma sizin fazla mağdur olmamanız için aracınızı en kısa sürede çekerek mağduriyetinizi gidermeyi sağlar. Ayrıca bu kaytar platform sayesinde aracınızda oluşabilecek hasarları minimum seviyeye indiriri. Sarsılma ya da parça bozulma durumu da yaşanmaz.

Çoklu Çekici

Firüzköy Araba Çekici Çoklu çekiciler diğer ismiyle transfer çekiciler genellikle araçları transfer işlemine ya da şehirlerarası taşımacılıkta kullanılır. Bu çekiciler 8 ile 16’lı olacak şekilde 2 adet çekici katı vardır. Araçları damöper yardımıyla yerişleştirerek araçları taşıma işlemi gerçekleştirir. Çekim sırasında makaralı sistem kullanılır. Araçları yavaşça çekerek kasanın içerisine yerleştirilir.

Mantığı kayar platformun yapısıyla aynıdır. Ayrıca birden fazlam kazalı araçları da yine bu çekici hizmetiyle taşınır. Tuşba oto kurtarıcı firması araçlarına göre güvenli taşıma hizmeti sunmakta. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Oto Çekici

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir