Firüzköy Oto Çekici

Çatalca Araba Çekici

 

Firüzköy Oto Çekici İşe giderken bir yerden başka bir yere giderken günlük yaşantımızı sürdürmek için pek çoğumuz araçlardan yardım alır. Bu durum özellikle büyük şehirlerde fazla kullanımdan dolayı araçlarda arızalanmalar söz konusu olabiliyor. Trafik kazarlıda günlük yaşantımızda çok sık rastladığımız durumlardan biridir.

Bazı durumlar vardır ki aracınız arızalandığı zaman aracınızı sürmeniz imkânsız hale geliyor.  İşte bu durumlar hem trafiği tıkıyor hem de insanı mağdur durumda bırakabiliyor. Özellikle ıssız olan yerlerde ya da hiç bilmediğiniz otobanlarda dahi aracınız arızalı olabiliyor. Bu durumlarda Firüzköy oto kurtarma diğer ismiyle çekici devreye giriyor.  Aracınızın modeli ne olursa olsun güvenli bir şekilde taşıma hizmeti sunuyor. Ayrıca Firüzköy oto çekici römork araçları da taşıma hizmeti verir.

Şehirler Arası Oto Çekici Hizmeti

Firüzköy araba çekici hizmetlerinden biride şehirlerarası çekici hizmetidir. Adından da anlaşılacağı üzere bulunduğunu bir şehirden başka bir şehre gideceğiniz zaman binek araçlarınızdan birini kullanırsınız. Şehirlerarası çekici hizmeti ile şehir içi çekici hizmeti aynı avantajları içeriyor.   Aracınızı arızalandığı zaman ya da aracınızı bozulduğu durumlarda dahi aracınızı bulunduğu yerden kurtarma imkânı sunuyor.

Çoklu Firüzköy oto kurtarıcı hizmeti ile şehirlerarası aracınız çekerken daha düşük maliyetlerle aracınızın arızasını giderir. Hangi çekici hizmetinden yaralanırsanız yararları özel mekanizması sayesinde hareketsiz duran aracınızı çok kolay şekilde taşıma imkânı sunuyor.  Böylece araçta var olan hidrolik sistem sayesinde arcınız güvenli şekilde arka kasayı yerleştirme imkânı sunuyor.

Firüzköy Oto Çekici

Firüzköy Oto Çekici

Çekici Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Firüzköy Oto Çekici Sıklıkla kullandığınız aracınızın zamanla tamir muayenede etseniz beklenmedik şekilde arıza ya da trafik kazası gerçekleşebilir. Bu gibi durumlarda aracınız bulunduğu yerden alarak teknik servise götürür. Siz bilmediğiniz alanda dahi olsanız sizi en yakın servise götürerek aracınızdaki sorununu çözmeyi sağlar. Şehirlerarası ya da şehir içi nerede olursanız olun size kusursuz hizmet sunar. Çekici hizmeti ekonomiktir.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici Numarası

Cebinizi fazla zorlamaz. Firüzköy yol yardım çekici hizmeti de sunar. Yolda ne sebepten dolayı kalmış iseniz ya bulunduğunuz yerde sorunu halleder ya da girmesi gereken yere kısa sürede bırakır. Trafik kazarlının oluşmasını engeller. Yine trafiğin sıkışmasını engeller. Firüzköy çekici numarası sigorta acentesinden dahi ulaşabilirsiniz.

 Oto Çekici Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Firüzköy araç kurtarıcı hizmeti alırken dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Öncelikle hizmet alacağınız şirketin son derece kusursuz hizmet verdiğine dikkat etmeniz gerekir. Aksi halde aracınıza hiç ummadığınız bir şekilde aracınızı sıkıntıya sokabilir.

24 saat boyunca hizmet veren bir çekici ile çalışmanız siz nerede olursanız olun mağduriyetiniz gidermesini sağlar. Verdiği hizmetlerden memnun kalan müşteri yorumlarını dikkat edin. Telefon ettiğinizde sizinle olan diyaloğuna dikkat edin.   Bulunduğunuz yerde çalıştığınız firma uzak ise Firüzköy en yakın oto çekici hizmeti veren firmayı salabilen firmayı tercih ediniz.

Oto Çekici Fiyatları

Firüzköy oto çekici fiyatları çekim işlemi yapılacak aracın modeline ve ağırlığına göre farklılık gösterir. Yine aracın arızalanmasına sebep veren nedenlerden dolayı çözümüne ulaştırmak için gidilecek yerin mesafesine göre fiyat çıkarılır. Bazen ekonomik olabiliyorken bazen de size daha pahalı gelebilir.  Aracınıza göre çekme yöntemleri de fiyatlarda yükselmesine sebep veriyor. Eğer aracınızın sigortası var ise aracınızın sigortası araç çekme hizmet bedelini karşılar. Böylelikle daha uyguna gelmesini sağlar. Firüzköy oto çekici firmaları müşterilerin mağduriyetini gidermek adına 24 saat boyunca kesintisiz hizmet sunar. Ayrıca aracınız ile kaza yaptıysanız kazanın bulunduğu yerde fotoğraflar çekerek sigorta şirketlerine de gönderirler.

Oto Transfer Hizmetleri

Tuşba oto çekici hizmetlerinden biride transfer işlemleridir.  Bu transfer bir çekici hizmetinden biride diyebiliriz. Genellikle lüks araçlar, klasik araçlar, özel amaçlı araçlar, iş makineleri, filo araçları  gibi araçların arızalandığı zaman ya da bir yerden başka bir yere götüreceği zaman bu transfer işleminden yaralanırız.

İlginizi çekebilir  Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Aracınızı iki makaralı bir sistem ile arcınıza takarak yavaşça güç sarf etmeden aracı arka kasaya dikkatlice çekilir.  Eğer bir yerden başka yere götürecek iseniz transfer çekici sayesinde dikkatli bir şekilde götürme imkânı sunuyor. Diğer çekici hizmeti gibi aynı fiyatlar üzerinden hizmet sunulur. İşinde uzman kişi olduğu için aracınızı çekerken hiçbir şekilde zarar vermez. Transfer çekicileri genellikle polis kontrolünden geçmez.

Araç Kurtarma Hizmeti Nasıl Çalışır?

Firüzköy Oto Çekici Araç çekici hizmeti sigorta kapsamına girmektedir. Aracınıza ne olursa olsun olumsuzluk anında sigortayı aradığınızda sizin lokasyonuna en yakın çekici firmalarından birini göndererek mağduriyetinizi giderir. Sizin nerede olduğunuzun bir önemi yoktur. Yine aracınız ile kaza yapmış iseniz çekici firmalarının anlaşmalı olduğu teknik servise götürerek aracınızın kazalı yerlerini tamir işlemi yapar.

Anlaşmalı firma olduğu için ayriyeten teknik servise tonlarca para ödemenize gerek yoktur. Ayrıca aracınızda kazanın hangi sorunlara yol açtığını belgelere dökerek sigortaya göndermenizi sağlar.  Böylelikle sigorta şirketi masrafları karşılayarak daha az ödemenizi sağlar. Tuşba oto kurtarma işlemi mağduryetinizi çözene kadar hizmet verir. Örneğin eğer benzininiz bitmiş ise benzin istasyonunuza sizi bıraktıktan sonra gider.

Neden Çekici Hizmeti Almalısınız?

Tuşba oto kurtarıcı hizmeti sayesinde bulunduğunuz yere gelerek siz elinizi dahi vurmadan aracınızı konforlu bir şekilde anlaşmalı teknik oto servislere götürülür Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

Araç ıssız ve bilinmeyen bir yerde kaldıysa o durumda çekici hizmeti almak gerekmektedir. Çekici hizmetleri her araç için uygulanan işlemlerden biridir. Aynı zamanda çekici hizmetlerini alabilmek için kaskolu ya da garanti kapsamı altında olmaya gerek yoktur. Bu durum sadece aracı korumaktadır. Tüm çekici hizmetleriniz için firmalardan yardım isteyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir