Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Firüzköy En Yakın Oto Çekici

 

Firüzköy En Yakın Oto Çekici Araçlar günlük yaşantımızda en önlemli bir parçası haline geldi. Birçok yere giderken araçlarımız kullanarak gideriz. Bazı durumlar vardır ki sebepsiz halde yolda kalabilirsiniz.  Issız bir yerde, otobanda ya da köprüde bu durum hem can sıkıcıdır hem de mağdur olmanıza sebep verir. Bulunduğunuz yerden Firüzköy en yakın oto çekici hizmeti alarak aracınızın yanına gelerek sizi daha fazla zor duruma düşürmeden aracı çekme işlemine gider.

Aracınızdaki hasar büyük ise en yakın anlaşmalı oto tamir merkezlerinden birine giderek aracınızın gerekli bakımları ve muayenelerini yaptırabilirisiniz. Firüzköy araç kurtarıcı ile oto tamire gittiğinizde normal tamire gittiğinizden dörtte biri kadar ödeyerek daha uyguna getirirsiniz.

Trafik Sigortası Oto Çekici Hizmetini Karşılıyor Mu?

Trafik sigortaların temel amacı aracınızla kaza yaptığınız anda bile birçok masrafı karşılayarak sizin mağduriyetinizi gidermeyi sağlarlar.  Aracınızın arızası ya da trafik kazalarında çekici hizmeti sunarak aracınız kurtarırlar. Trafik sigortaların analaşmalı bir çekici firması yoktur. Dolmasıyla nerede olursanız olun istediğiniz firmadan hizmet alarak mağduriyetinizi giderebilirsiniz.

Firüzköy oto kurtarma hizmeti veririken sigortanızın adına indirimli paketler sunarak daha düşük bütçeyle çekici hizmeti almanızı sağlar. Sigorta şirketleri sadece çekici hizmeti vermez aynı zamanda yol yardımı paketler de sunarak bütçenizi korunmuş olurlar Firüzköy oto çekici sadece aracınızı çekmez aynı zamanda hızlı davranarak trafiğin akışını tekrar normale döndürür.

Oto Kurtarmanın Avantajları Nelerdir?

Firüzköy oto kurtarıcı hizmetlerinin en büyük avantajı aracınızı daha güvenli bir alna çekmesidir.  Aracınızın arızası ne şekilde olursa olsun ya da aracınızla kaza yapmışsanız dahi sizi bulunduğunuz yerden alarak en yakın tamir merkezlerinden birine götürür. Daha ekonomiktir. Aracınızdan dolayı mağdur olan diğer kişilerinde daha fazla mağdur olması adına on iki saniye içerisinde arcınızı çekme işlemi yapar.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Araba Çekici

Kayar platform, çoklu çekici, çatal çekici ve ahtapot çekici olarak hizmet sunar. 24 saat boyunca kesintisiz şekilde mağduriyetinizi gideriri. Sizin nerede olmanız önemi yoktur. Konumunu verdiğiniz anda olay yerine gelerek aracınızı kurtarır. Firüzköy araba çekici trafik aksamlarına neden olan araçları da çekerek trafik akışını düzenler.

Araçlar Hangi Durumlarda Çekiciye İhtiyaç Duyulur?

Aracınız belli sebeplerden dolayı yolda kalmış ise ya da dikkatsizlikten dolayı aracınızla kaza yaptığınızda oto tamir servisine ihtiyaç vardır. Eğer ıssız bir alanda iseniz çekiciye ihtiyacınız vardır.  Aracınızın yolda benzini bittiğinde aracınızı hareket etmez. Bu durumlarda yine Firüzköy araç kurtarıcı hizmeti alarak en yakın benzin istasyonuna götürülür.

Trafiği mağdur eden araçları, park edilmemesi gereken yerlerde park edilmiş ise çekici çağırarak aracın bulunduğu yerden alınması sağlanır. Yine yayaların giriş çıkışını engelleyecek şekilde arcı pak ettiğinizde çekici firmasına ihtiyaç duyulur. Aracınızın aküsü bittiğinde, anahtarlarınız çalındığında ya da kırıldığında Firüzköy en yakın oto çekici firmasını arayarak mağduriyetinizi giderebilirsiniz.

Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Oto Çekici Fiyatı

Firüzköy oto çekici fiyatları çekilecek aracınızın arızasına göre değişiklik gösterebilir. Her firmanın fiyat listesi faklıdır. Bundan dolayı firmalardan birinden destek alacaksanız mutlaka fiyatını sorarak destek almanız gerekir. Genellikle 200 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösteriri.

B birçok firma gidebileceği mesafeye göre belirlediklerinde dolayı daha yüksek fiyat ile karşınıza gelmesi normaldir. Eğer polis memurları tarafından aracınız çekilmiş ise otopark ve çekici parasını bir alır. Dolayısıyla 400 TL ile 800 TL arasında ceza parasıyla bir alınır. Firüzköy oto çekici firmaları müşterilerin mağdur olmaması için 24 saat boyunca kesintisiz olarak hizmet verirler.

Çatallı Çekici

Tuşba oto çekici firmalarının hizmetlerinden biride çatallı çekici hizmetidir. Günümüzde çok sık kullanılan çekicilerden biridir. İki çatal kısmı 5 metre aralığında olup eni 2 cm’dir. Aracın altına yavaşça konumlandırarak aracı dikkatli bir şekilde 12 saniyede aracı çeker. Bu işlem hem ekonomiktir. Hem de güvenlidir. Çalışma mantığı forklift iş araçların çalışma mantığına benzer.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

Bir diğer çekici türümüz ise ahtapot çekicidir. Ahtapot denmesinin sebebi ise aracı ahtapot gibi sarmasından dolayı ahtapot denmiştir. Aracın en tepesine bir vakumlu aparat koyar. Çekim sırasında araç düşmememsi için yine halatlarla araç sarılır. Bu çekiciyi park yasağını ihlale eden kişiler yerine kullanılan bir sistemdir.

Kayar Platform

Kayar platform aracınızın arızası e acın hareket etmemesini engellemediği durumlarda aracı çekim kullanılan bir çekici türüdür. Aracınızın önüne kayar platformu yerleştirdikten sonra aracınızla yavaşça kasaya doğru çıkarsınız. Eğer araç hareket etmiyorsa vinç yardımıyla çekiciye yerleştirilebiliyor. Tuşba oto kurtarma firmasının sunduğu bir diğer hizmet ise çoklu çekici hizmetidir.

Bu araç 2 katlı olup 4 ile 8 ya da 8 ile 16 tane aracı aynı anda taşıma işlem yapar. Araçları bir makaralı halat yardımıyla çekek tek tek yerleştirir. Genelde sıfır araçları bir yerden başka bir yere transfer işlemi yaparken kullanılır. Birden fazla kazalı araçları hurdalığa götürmek içinde yine bu çekici hizmeti alınır.

Çekici Hizmet İçeriği Nedir?

Tuşba oto kurtarıcı firmasından hizmet içeriğinden biri de 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Aranızın yolda kaldığında ya da kaza yaptığınızda kısa sürede gelerek en yakın servise getiriri. Dikkatli bir şekilde taşıma hizmeti sunma. Aracınızda benzin bittiğinde yine en yakın benzin istasyonuna götürür.

Zorlu yollarda ya da hava şartlarından dolayı lastiklerin zarar görmesi çekicinin hizmet kapsamına girer. Yine aracın anahtarını kaybetmiş iseniz ya da kırmış iseniz aracınızı çekerek en yakın çilingirciye götürme yine çekici firmalarının hizmetlerinden biridir. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir