Firüzköy Çekici Numarası

Bahçeşehir Oto Çekici Fiyatları

 

Firüzköy Çekici Numarası Gündelik yaşantımızda işe giderken, okula giderken, yolculuk ederken otomobiller kullanılır. Kimi zaman çok kullanımdan dolayı sebepsiz yere arıza verebilir. Ya da muayenesini tam yapsanız bile düzenli bakımını yapmadığınızdan dolayı acınızla yolda kalabilirisiniz.  Bu durumlar yaşandığı zaman aracınız kullanılmayacak hale gelebilir.

Böylece aracınıza istediğiniz yere ulaşmazsınız çok zordur. Bu gibi durumlarda çekici hizmeti almanız gerekir. Çekici hizmeti almanız için yapmanız gereken tek şey Firüzköy çekici numarası bulmanız ve aramanızdır.  Aradıktan sonra konumunuz ve kişisel bilgilerinizi verdikten sonra dakikalar içerisinde bulunduğunuz konuma gelir. Aracınızı dikkatli ve özverili bir şekilde alarak en yakın servise götürür. Böylelikle aracınızın gerekli tamiratlarını yapmış olursunuz.

Hızlı Teknik Servis Hizmeti

Seyir halinde aracınız beklemediğiniz bir anda yol arızalanarak yolda kalmanıza sebep verir ya da ufak bir dikkatsizlik sonucu aracınız ile kaza yapabilirsiniz. Bu sorunlardan hangisi olursa olsun trafiği sıkıştırabilir ya da diğer araçlarında kaya sebep olabilir. Bu durumdan dolayı elinizi çabuk tutmanız gerekir.  Firüzköy oto çekici firması oto kurtarma ya da aracı çekme hizmeti kapsamamaktadır.

Aynı zamanda dakikalar içerinde gelerek dikkatli ve hızlı bir şekilde aracın çekilmesini sağlamaktır. Böylelikle trafiği en kısa sürede normal akışına dönmesi sağlanır.   Eğer ağır ve zaman kaybederek aracı çekildiği takdirde diğer kişilerin de mağdur olmasına sebep verebilirsiniz. Firüzköy oto kurtarma hizmeti veren görevlinin de aracı yerleştirirken aynı titizlikte işini yapması gerekir.

Oto Çekicini Görevi Nedir?

Firüzköy araba çekici hizmeti yapan görevlinin görevi ise aracı bulunduğunuz yere gelerek aracınızdaki arızayı tespit etmek çekicinin görevidir.  Aracınızın problemine göre çekici türlerinden biri kullanması gerekir. Yine aracınızın hızlı bir şekilde çekici kasasının arkasına yerleştirmesi yine çekicinin görevidir. Aracınızın düşmeme için ya da giderken sarsılmaması için çekici arcıyla sizin aracınızı kalın halatlarla bağlantı kurarak aracınızı sabitlemesi gerekir.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

En yakın oto servise götürdükten sonra aynı titizlikle aracınızı dikkatli bir şekilde indirmesi gerekir. Firüzköy oto kurtarıcı hizmeti verirken olay yerinde fotoğraflar alarak aracın sigorta acentesine gönderme işlemi yapar. Böylelikle sigortanın çekici paket hizmetlerinden yararlanmış olurusunuz.

Firüzköy Çekici Numarası

Firüzköy Çekici Numarası

Oto Çekici Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Firüzköy araç kurtarıcı hizmeti alırken mutlaka dikkate etmeniz gereken birkaç madde vardır. Öncelikle hizmet alacağınız şirketin gerekli tüm belgelere ve donanımlara sahip olması gerekir. Yine vereceği hizmetin kusursuz olmasına dikkat etmeniz sizin için daha avantajlı hale gelmesini sağlar. Bunlara dikkat etmediğiniz takdirde aracınıza hiç ummadığınız bir şekilde aracınızı sıkıntıya sokabilir.

7/24 saat boyunca gece ve gündüz hizmet veren bir çekici ile çalışmanız siz nerede olursanız olun mağduriyetiniz gidermek amacıyla dakikalar içerisinde orda olurlar.  Çekici hizmeti alan müşterilerle konuşarak firma hakkında ön bilgi oluşmasını sağlar. Firmayı çağırdığınızda sizinle olan diyaloguna bakarak karar veriniz. Bulunduğunuz yerde çalıştığınız firma uzak ise Firüzköy en yakın oto çekici hizmeti veren firmayı salabilen firmayı tercih ediniz.

Oto Çekici Fiyatları

Firüzköy oto çekici fiyatları aracın sayısına ve ağılığına göre değişiklik gösterebilir. Yine aracın arızalanmasına sebep veren nedenlerden biri sizin bulunduğunuz yerde çözüme ulaştırılacak tarzda ise sadece işçilik alınır. Yok, eğer serviste yapılacak ise o zaman yolun mesafesi girer. Bazen ekonomik olabiliyorken bazen de daha yüksek fiyat listesi çıkabiliyor.

Aracınıza kullanılacak çekilme yöntemleri de fiyatlarda değişikliğe sebep veriyor. Eğer aracınızın sigortası var ise aracınızın sigortası araç çekme paketleri sunak hizmet bedelini karşılar. Firüzköy oto çekici firmaları müşterilerin mağduriyetini gidermek adına kesintisiz hizmet vermekte.

Oto Transfer Hizmetleri

Tuşba oto çekici hizmetlerinde kullandığı çekici hizmeti de transfer işlemidir.  Diğer ismiyle çoklu çekici olarak bilinir. Genellikle sıfır araçlar, lüks araçlar, klasik araçlar, özel amaçlı araçlar, iş makineleri, filo araçları  gibi araçların arızalandığı zaman ya da bir yerden başka bir yere götüreceği zaman bu transfer işleminden yaralanırız.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Oto Çekici Firmaları

Aracınızı iki makaralı bir sistem ile arcınıza halat takarak yavaşça güç sarf etmeden aracı dikkatli bir şekilde çekme işlemi yapar. Çoklu transfer 2 katlıdır. Çekicinin boyutuna göre 4 ile 8 ve 8 ile 16 olarak değişir. En fazla 16 araç çeker en az ise 4 araç çeker. Bundan dolayısıyla da aracın ağırlık taşıma kapasitesi diğer çekicilere göre farklılık gösterebilir.

Araç Kurtarma Hizmeti Nasıl Çalışır?

Firüzköy Çekici Numarası Araç çekici ve yol yardım hizmetlerinin hepsi sigorta kapsamına girmektedir. Aracınızla kaza yaptığınız da ya da arızalandığı zaman sigortayı aradığınızda sizin lokasyonuna en yakın çekici firmalarından birini göndererek sıkıntılı durumdan kurtarmayı sağlar. Sizin nerede olduğunuzun ya da konumunuzun bilip bilmemenizin de bir önemi yoktur.

Çekici firmasının götürdüğü oto servis firması anlaşmalı firma olduğu için ayriyeten tonlarca para ödemenize gerek yoktur. Ayrıca aracınızın kazanın hangi sorunlara yol açtığını sigorta acanteasına bilgilendirerek işleme sokar. Böylelikle sigorta şirketi masrafları karşılayarak daha az ödemenizi sağlar. Tuşba oto kurtarma işlemi mağduriyetinizi çözene kadar sizi ve aracınız terk etmez. Yani aracınızı oto servise götürene ya da hizmet sunar. Götürdükten sonar sizi bırakır ve diğer kişilerin mağduriyetini gidermek adına hizmet vermeye gider.

Neden Çekici Hizmeti Almalısınız

Firüzköy Çekici Numarası Aracınız kazalı ya da ıssız bir otobanda aracınız arızalanmış ise araç kurtarma hizmetine ihtiyaç duyabilirisiniz. Özellikle ıssız ve bilinmeyen yerlerde olmanız aracınızı teknik servise götürmek bir hayli zordur. Tuşba oto kurtarıcı hizmeti sayesinde bulunduğunuz yere gelerek aracınız konforlu bir şekilde anlaşmalı teknik servislere götürülür.

Böylelikle siz teknik servis aramanıza gerek kalmadan gitmenizi sağlar. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir