Firüzköy Oto Kurtarıcı

Firüzköy Oto Kurtarıcı

 

Firüzköy Oto Kurtarıcı Gündelik hayatta birçok kişi belli sebeplerden dolayı kişisel araçlarını kullanmak zorunda kalabiliyor. Böylelikle gitmek istediğiniz yere daha hızlı gidebiliyorsunuz. Büyük şehirlerde yaşana trafikten dolayı kazalar kaçınılmaz hale gelebiliyor. Bu durum olduğu zaman ulaşım daha da zor olabiliyor ya da aracınızı hareket ettiremiyorsunuz.

Ayrıca kazadan dolayı aracınızı hareket ettirmeye yarayan pek çok fonksiyonda bozulmuş oluyor. İşte bu gibi durumlarda Firüzköy oto kurtarma devreye giriyor. Aracınızla nerede kalmış iseniz aracınızı bulunduğunuz yerden çeker. Özellikle kaza yapmış aracın tamir ve bakımı için en yakın servise götürerek arızasını gidermeyi sağlar. Firüzköy oto çekici sadece araçlarınızı servise götürme hizmeti vermez aynı zamanda benzini biten araçlar içinde yardıma koşar.

Hızlı Teknik Servis Sağlamak

Araçların kalabalık bir terfikte arızalanmış ya da kaza yapmış ise trafiği daha tıkanmasına neden olacaktır. Aracınızı gitmese dahi trafiğin seyri halinde davam etmesi imkânsızdır.  Bundan dolayı Firüzköy oto kurtarıcı görevlisi pratik bir şekilde araçları çekerek trafiğin akışını sağlamaktır.   Çekici hizmeti veren kişilerin mutlaka elleri pratik olması gerekir.

Her araç için hızlı teknik servis sağlaması diğer aracın mağduriyeti giderilmesi demektir. Firüzköy araba çekici hizmeti verirken sadece aracı hızlı bir şekilde trafikten uzaklaştırmak değildir. Aynı zamanda araca dikkatli bir şekilde yerleştirerek gitmesi gereken yere dikkatli bir şekilde götürmesini de sağlaması gerekir.  Mutlaka araca yerleştirirken dikkat etmesi gerekir.

Yol Yardımı Nedir?

Uzun mesafelerde araç kullanmak yorucudur. Trafik ve yol hem aracı hem de şoförü yorabiliyor. Bundan dolayı da aracınızın bozulması kaçınılmaz bir durumdur. Yine havanın şartları ve yol yapıların iyi olmayışı da aracın bozulmasına en büyük etkenlerden biridir. İşte bu gibi durumlarda Firüzköy yol yardım çekici hizmeti devreye giriyor.

İlginizi çekebilir  Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Yol yardımın en büyük avantajı ise nerede olursanız olsun arızanız ne olursa olsun sizi alarak en yakın servise götürüyor. Yol yardımlarının birçoğu aracınızda bulunan sigortaya dâhil bir hizmettir. Eğer sigortanız var ise sigorta tarafından karşılanır.  Günü dolmuş bir sigortanız var ise maliyeti siz karşılamak zorundasınız. Firüzköy çekici numarası sigorta çağrı merkezlerinden ulaşarak ene yakın yol yardım firmasından destek alabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Verirken Nelere Dikkat Etmeli

Firüzköy araç kurtarıcı hizmeti verirken son derce güler yüzlü olunması gerekir. Müşterilerin mağduryetini gidermk için genel çalışımlar yapılmalı.  Aracı araca bindirirken dikkatli ve özenli olmanız gerekir. Aracın seyir halinde zarar görmemesi için çekici aracına sabitlemeniz gerekir. Aksi halde aracı yetiştirirken bir takım kazalarda sebebiyet verilir.

Olay yerinin fotoğraflarını çekilmesi gerekir. Sigortası var ise araç sigortasıyla iletişime geçilerek ona göre bir yön verilir.  Yine aracı çekerken trafiği mağdur etmemek adına çalıştırılan personelin ellerini pratik bir şekilde kullanması gerekir. Çekici firması arızalı aracın bulunduğu konumdan bir hayli uzak ise Firüzköy en yakın oto çekici firmasını bularak olay yerine göndermelidir.

Firüzköy Oto Kurtarıcı

Firüzköy Oto Kurtarıcı

Çekici Hizmeti Hangi Durumları Kapsar

Firüzköy Oto Kurtarıcı Aracınız ile ansızın yolda kaldığı durumlarda araç çekici hizmeti devreye girecektir. Aracınızın belli durumlardan dolayı arızalanmış ya da kaza geçirmiş ise çekici gelerek oto servise götürür. Issız bir yerde benzininiz bittiğinde Firüzköy oto çekici firmaları devreye girerek mağduriyetinizi giderir.

Aracınızın belli sebeplerden dolayı lastiği patladığında çekici hizmeti sunulur.  Aracınızın anahtarı bozulduğunda, kaybettiğinizde ya da kırıldığında yine çekici hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firüzköy oto çekici fiyatları aracın durumuna, modeline ve sorununa göre değişiklik gösteriri. Ayrıca aracınızı götürmek istediğiniz yere göre de değişiklik göstermesi söz konusudur.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

Oto Çekici Hangi Olaylarda Aracı Çeker?

Tuşba oto çekici firması araçların arızalandığı zaman ya da kaza olduğu zaman çekilir. Engellilerin araçlarının yerine konulduğu zaman çekilir. Park olması yasak olan yerlerde polis memuru kontrolünce çekilir. Trafiği zora sokacak hal ve hareketlerde çekilir. Trafik kazalarında aracınızı çekilerek teknik servise götürülür.

Otoban, tünel, köprü gibi alanlarda aracınızı park halinde ise çekilme işlemi uygulanır.  Yaya geçidini engelleyecek durumlarda aracınızın çekilmesine sebebiyet verebilirsiniz. Yine seyir halinde olan aracınızın benzini bitmiş ise yol yardım desteği alarak aracınızı güvenli bir şekilde çekerler.  Diğer aracın çıkışını engelleyecek şekilde park halinde olan araçlarında çekici hizmeti alarak aracı çekerler.

Çekicinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma hizmetlerinden biride insan gücüne gerektirmeden aracın gerekli materyallerini kullanarak güvenli ve dikkatli bir şekilde taşıma hizmeti sağlamasıdır. Olumsuz hava şartları dahi olsun, çevrede dahi en yakın oto çekici hizmeti olmaması rağmen yaz, kış demden sorunsuz hizmet sağlar. Vardiyalı çalışma sistemleri vardır.

Aracın tüm bakımları muayeneleri ve sigortası tam yapılarak hizmet başına getirilir. Aracınızın ağırlığı ne olursa olsun 20 tona kadar taşıma imkânı sunuyor. Arka kasasının geniş taşıma kapasitesi sayesinde taşıma sırasında herhangi bir olumsuzluk yaşanmaz. Makara sistemi birinci sınıf demirden yapılmış bir halat türü ile taşıma yapılarak aracın daha fazla arızalanmasını engel olunur.

Oto Çekicinin Önemi Nedir?

Firüzköy Oto Kurtarıcı  Aracınızda yağ bitmesi, akü bitmesi ya da benzinizin bitmesinde çekici hizmeti alarak mağduriyetinizin giderilmesini sağlayabilirisiniz. Aracınızın arızalandığında hiç bilmediğiniz yerde oto çekici hizmeti alarak en yakın anlaşmalı oto servis yerine bırakır. Böylece aracınızı eskisinden bile bakımlı yapar. Tuşba oto kurtarıcı firmaları 24 saat hizmet vererek mağduriyetinizi giderir. Nerede olursanız olun aracınızın arızalandığı zaman olay yerine gelerek mağduriyetinizi giderir.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Oto Çekici Fiyatları

Ayrıca aracınızın zorlu hava şartlarından dolayı lastiğiniz patladığı durumlarda yine çekici hizmeti alabilirisiniz. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir