Firüzköy Oto Çekici Fiyatları

Çatalca Çekici Numarası

Firüzköy oto çekici fiyatları çekilecek durumlara göre değişkenlik gösterebiliyor.  Çekici hizmeti aldığınız zaman firmadan firmaya değişiklik gösterdiğinden dolayı karşılaştırma yaparak firmadan destek almanız gerekir.  Bazı firmalar aracın yol mesafesine göre fiyatlandırma yapabiliyorlar.  Normal standart tarifeye göre 200 TL ile 400 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Eğer aracınızdaki arıza sadece bulunduğunuz yerde sorunu halledebiliyorsanız 100 TL ile 300 TL arasına fiyat listesi çıkar. Çoklu çekici hizmeti aldığınız zaman 500 TL ile 1000 TL arasında değişiklik gösterir. Yine polis memurları tarafından çekilen aracın fiyatı da 400 TL ile 600 TL arasında olur. Firüzköy oto çekici firmaları müşterilerin bütçesini düşünerek ekonomik paketler sunar.

Oto Çekici Hizmeti Nedir?

Firüzköy Oto Çekici Fiyatları Otomobillerin icadından sonra birçok yere araçlarımızla gitmekteyiz. Uzun süreli kullanımlarda arcınızda beklenmedik bir şekilde arıza verebilir. Bu durumda aracınızın tüm fonksiyonları çalıştıramaz duruma girer. Durum böyle olunca gitmek istediğiniz yere kıs sürede gidemezsiniz.  Aracınızı teknik servise tek başınıza götürmeniz çok zor olur. Eğer bulunduğunuz yeri bilmiyorsanız. Bu gibi durumlarda Firüzköy oto kurtarma hizmeti devreye girer.

Firüzköy Oto Çekici Fiyatları Aracınızı bulunduğunuz yerden alarak dikkatli bir şekilde çekiciye yerleştirerek aracınızı en yakın servis alanına götürür. Yine aynı özverili bir şekilde aracı indirerek tamir ve bakım için teknik servise teslim edilir. Firüzköy oto çekici hizmetinden istediğiniz saatlerde iletişime geçerek destek alabilirisiniz.

Firüzköy Oto Çekici Fiyatları

Firüzköy Oto Çekici Fiyatları

Çekici Hangi Tür Araçlara Hizmet Verir?

Firüzköy araba çekici Sedan, hatchback, her türlü binek araçlar, minibüsler, kamyonetler, kamyonlar, iş makineleri ve motosikletler gibi bütün araçları kolaylıkla taşıyabilirler. Çoklu çekici için ise transfer işlemi olan araçları çekmek için otomobil, spor arabalar ve motosikletleri taşır. Bir yeden başka bir yere kolaylıkla taşıma hizmeti sunar. Firüzköy oto kurtarıcı araçların 1 ton ile 10 tona kadar araçları taşıma imkânı sunuyor.  Çekici araçların araçları çekmek için tam ekipmanlara sahiptir.  Araç ne kadar büyük olursa olsun geniş kasası sayesinde her türlü araç sığar.

İlginizi çekebilir  Firüzköy En Yakın Oto Çekici

Çekici Hizmeti Nasıl Alabilirim?

Aracınızla otoban gibi bir yerde kalmış iseniz aracınız sigortası var ise sigorta firmanız arayarak çilingir yardımına ihtiyacınızın olduğunu belirtmeniz gerekir.  Böylelikle bulunduğunuz yerin çekici hizmeti veren firmayı görevlendirir. Eğer sigortanız yok ise Google haritalardan en yakın çekici firmasını bularak aramanız.  Firüzköy çekici numarası aldıktan sonra konumunuzu belirttikten sonra 30 ile 40 dakika içerisinde oto çekici aracınızın yanına gelir.

Firüzköy yol yardım çekici hizmeti aldığınızda öncelikle aracınızın durumuna ve arızasına bakar. Daha sonra aracınızın bulunduğu yerde eğer tamir edilecek durumda ise tamir işlemine gidilir.  Eğer tamir edilecek düzeyde değil ise en yakın oto servisine gidilir.

Oto Çekici Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Firüzköy araç kurtarıcı hizmeti alırken firmanın kaliteli hizmet verip vermediğine dikkat edilmesi gerekir.  Çekici hizmeti veren firmaların çekici belgelerinin olması gerekir. Dükkân işletme yeterlilik belgesi olasına bakınız.  Çekici kimlik kartının olup olmadığına bakınız.  Çalıştırdığı personellerin işinde iyi olan, eğitimli ve profesyonel olan kişiler ile çalışan firmayı tercih ediniz.

Çekici araçlarının muayeneleri tam ve bakımı tam olması önemldir. Sizinle olan diyalogu ve sizinle iletişimi kalite olup olmadığına bakmanız önemlidir.  Müşterilerin memnuniyeti için çalışan firmalar kusursuz hizmet verir.24 saat boyunca hizmet evren firma ile çalışın. Bu firmadan hizmet alan kişilerin yorumları sizin tercihinizde rol oynayacaktır. Çekici hizmeti alırken mutlaka sorun yaşadığınız yerde Firüzköy en yakın oto çekici firmasından yararlanın.

Oto Transfer Hizmetleri

Tuşba oto çekici firmasının desteklediği hizmetlerden biride çoklu çekici hizmetidir. Diğer ismiyle transfer hizmetidir. Bir yerden başka bir yere araçları taşımak için kullanılan çekici hizmetleridir. Sıfır araçları, iş makinelerini, motosikletleri, kazalı araçları, traktörleri, römork gibi araçları bir galerinden alarak diğer galeriye dikkatli ve konforlu bir şekilde götürür.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

Arka kasasında makaralı halat sayesinde araçları dikkatli bir şekilde kasasına yerleştirme imkânı sunuyor. Yine araçları indirirken kayar platform devreye girerek araçları dikkatli ve seri bir şekilde indiriyor. Şehirlerarası taşımacılıkta çoklu çekici hizmeti daha avantajlı geliyor. Ayrıca en az 4 en çok 16 araç taşıma kapasitesi mevcuttur.

Araç Kurtarma Hizmeti Nasıl Çalışır?

Önemelikle yolda kalmış araçların konumunu aldıktan sonra yol yardım aracı gelir. Eğer arcınızın durumu bulunduğunuz yerde giderilmeyecek ise çekici çağırır. Çekici gelerek aracın arızasını ve kişisel bilgileri girerek vinç ya da kayar platform ile aracı çekmek işlemine girer. Çekim işlemi sırasında pratik olması gerekir. Aksi halde diğer sürücülerinde mağdur olmasına sebebiyet verir.

Araçta kişisel eşyalar var ise araçtan alarak eşyanın sahibine verilir. Aracı çekiciye sabitledikten sonra en yakın servise gitmek için yola koyulur. Tuşba oto kurtarma hizmeti aynı şekilde aracın tamiri için oto servisin önüne indirilir. Çekici ücretini de alarak diğer ararlın mağduriyetini gidermek için olay yerinden ayrılır.

Neden Çekici Hizmeti Almalısınız?

Yolculuk sırasında aracınızla yolda kalabilirsiniz. Bazı durumlar vardır ki ıssız bir alanda aracınızla mahsur kalabilirsiniz. Bu birde bilmediğiniz yerde ise bu durum işinizi daha da zora sokmasına neden olur. Bu gibi durumlarda Tuşba oto kurtarıcı hizmetinden yaralanılır.  Yine trafik kazarlında hurdaya dönen araçların tamire gitmesi için çekiciye ihtiyaç duyulur.

Park edilmesi yasak olan yerlerde park edilmiş ise aracı çekmek için yine çekiciye ihtiyaç vardır. Birden fazla araçları güvenli bir şekilde başka yere taşıması için yine çekiciye ihtiyaç duyulur. Bu yüzden çekici hizmeti almak çok önemlidir. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici Numarası

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir