Yakuplu Yol Yardım Çekici

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı

Yakuplu Yol Yardım Çekici Yol çekici işlemleri, yolda kalan ve sorun yaşayan araç sahiplerini rahatlatmak, problemini gidermek için hizmet vermekten ibarettir. Bu hizmet, hangi sebepten ötürü olursa olsun yardıma ihtiyacı olan araç sahipleri için ortaktır. Bazen kişi hiç bir neden yokken yolda kalabilir. Bazen de bunun sebebi ihmal ya da ertelemek gibi kişiden kaynaklanan etkenlerdir. Bu esnada Yakuplu yol yardım çekici imdadınıza yetişecektir. Eğer oradan geçen bir çekiciye rastlamazsanız, mutlaka en çok güvendiğiniz ve yanınızda taşıdığınız numaralardan ki örneğin; Yakuplu çekici numarası üzerinden firmalara ulaşım sağlayarak, hızlı ve güvenli hizmet alabilirsiniz.

Çekiciler Hep Aynı Modelde Midir?

Yakuplu oto kurtarma gibi çekici firmalarında tek bir model çekici aracı birçok farklı modelde araç kullanılmaktadır. Zira bazen tek bir araç arızalanarak yolda kalabilirken, bazen de birçok araçta aynı durum gerçekleşebilir. Çekicilerin büyüklüğü de araç sayısına göre değişiklik gösterir. Bazı çekici modelleri az kiloda yük kaldırıp tek aracı bünyesinde barındırırken, kimisi de bir kamyondan ve tırdan fazla yük kapasitesine sahiptir ve bir kaç araç kasasına sığar. Yol çekici firmaları çekici satın almadan önce onunla ilgili bütün bilgileri öğrenir ve ona göre satın alırlar. Aynı zamanda yol üstünde kalan araçlar yol çekici hizmeti almak istediğinde mutlaka kaç arabanın da hizmete ihtiyacı olduğunu söylemelidir. Ona göre en uygun hizmeti almak daha güvenli olacaktır.

Yakuplu Yol Yardım Çekici

Yakuplu Yol Yardım Çekici

Alttan Çatallı Çekici Modelleri

Yakuplu oto çekici olarak birçok modelde çekiciyi bünyemizde barındırıyor ve herkesin aracına en uygun olan çekici ile hizmet vermeye gidiyoruz. Çekici modellerinden birisi, alt tarafında iki tane çatal bulunan ve bu çatallar sayesinde aracı kasaya yerleştiren modeldir. Bu iki çatal aracın altına girdirilir. Sonrasında yavaş yavaş araç kaldırılır ve çekilir. Bu şekilde çekicinin kasasına yerleştirilen araç istenilen bölgeye taşınır.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Araba Çekici

Üstten Vinçli Çekici Modelleri

Yakuplu Yol Yardım Çekici Genellikle trafik polislerin kullandığı modeller, üstten 4 tane çengeli olan vinçli çekicilerdir. Daha çok yanlış yere park edilmiş ve trafiğin akışını, diğer araçların gidişatını engelleyen arabaların oradan kaldırılmasında kullanılır. Bu 4 çengel sayesinde yanlış park edilen veya yolun ortasında şoförü olmadan duran araç kaldırılır ve çekicinin üzerine alınır. Yakuplu oto kurtarıcı olarak bu güne kadar edindiğimiz tecrübelere dayanarak şunu söylemek daha doğru olur ki, bu tür vinçler çekicilerden çok trafik polislerinde bulunur. Çekici firmalarında genellikle diğer 3 modeldeki çekici araçları bulunur.

Hidrolik Makaralı Çekici Modelleri

 Yakuplu araba çekici olarak en çok kullandığımız çekici modellerinden birisi de hidrolik makaralı çekicilerdir. Bu makara uzatılarak araca sabitlenir ve sonrasında tekrar sarılarak yavaş yavaş çekilir. Bu sayede fonksiyonlarını yitiren araç, çekicinin kasasına makara ile çekilerek yerleştirilir. Diğerlerine nazaran daha uygun fiyatlara sahip olan bu model çekiciler, hemen hemen her çekici firmasında bulunur. Aynı zamanda tek arabayı damper içine alır ve çoklu arabalar için uygun değildir. 

Kayar Platformlu Çekici Modelleri

Kayar platformlu çekici modelleri diğerlerinden biraz daha lüks ve kolay bir kullanıma sahiptir. Kayar kasası sayesinde aracın kaldırılmasına gerek duyulmaz. Kayar kasa uzatılır ve aracın altına girdirilir. Sonrasında bu platform tekrardan geri çekilir ve araç da kasa içerisine yerleştirilmiş olur. Kolay kullanıma sahip olan bu çekici modeli biraz daha büyük bir boyuta sahip olmakla beraber, yük taşıma kapasitesi de fazladır. Bu özellikleri sayesinde üzerine iki araç birden alabilir. Bizler her an kendimizi geliştirip işimizde bilgi sahibi olduğumuz gibi, kullandığımız araçları da büyüterek Yakuplu araç kurtarıcı olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Kurtarma

Çekici Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yakuplu Yol Yardım Çekici Yolda kalan araç için Yakuplu en yakın oto çekici çağırıldığında bazı hususların göz önünde bulundurulması gerekir. Hizmet sonrasında herhangi bir problemle karşılaşmamak için fiyatların ve yapılacakların bilgisi alınmalıdır. Öncelikle araç çekicilerin fiyat belirlemesinde kullandığı yöntemler bilinerek göz önünde bulundurulmalıdır. Örneğin çekici olarak kullanılan aracın modeli fiyat belirlemede etki sahibidir. Zira aracın modeline göre yaktığı benzinin miktarı da değişir. Küçük çekicilerin motor gücüyle büyük çekicilerin motor gücü farklı olduğu için yolda kalan araca hangisi hizmet verdiyse fiyata bu hususta dâhil olacaktır. 

Mesafe Ve Konumun Etkisi 

Yakuplu oto çekici fiyatları belirlenirken hesaba katılan ve  baz alınan hususlardan biriside, aracın yolda kaldığı konumdur. Örneğin bir araç trafiğin yoğun olduğu aşırı kalabalık olan bir mevkide yolda kalmışsa burada çekiciye daha fazla görev düşmektedir. Zahmete giren ve fazla emek harcayan çekicinin bu işlemi de hesaba katılır. Yine aynı şekilde çekicinin aracı götüreceği mesafe fiyatın belirlenmesinde büyük etkendir. 10 km ile 50 km arasında büyük mesafe farkı olduğu gibi çekicinin yaktığı benzinde aynı miktarda olmayacaktır. Hatta bazı firmalarda çekici çağırıldığında geldiği yolun mesafesi de hesaba katılır. Bizler Yakuplu oto çekici firmaları olarak en ince ayrıntıya dikkat edip kimseyi mağdur etmemeye özen gösteriyoruz. 

Oto Kurtarma Hangi Sebeplerde  Hizmet Verir?

Tuşba oto kurtarma ekibi olarak yolda kalan aracın her türlü mağduriyetini gidermek için gayret  ediyoruz. Buna kaza yapan otomobiller dâhil olduğu gibi beklenmeyen bir anda aniden yolda kalan araçlar da dâhildir. Hatta Tuşba oto kurtarıcı firması olarak en küçük sebeplerden görülen benzin bitimini de hesaba katıyor ve önemsiyoruz. Aracınızı istediğiniz konuma kadar sizin yönlendirmelerinizle götürüyor ve bu esnada aracın ve sizin güvenliğine de özen gösteriyoruz. Tuşba oto çekici olarak işimizde emin adımlarla ilerliyor ve müşteri memnuniyetine öncelik veriyoruz. 

İlginizi çekebilir  Yakuplu Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir