Yakuplu Oto Kurtarma

Bahçeşehir Çekici Numarası

Yakuplu Oto Kurtarma Bazen beklenmedik durumlar baş gösterebilir. Hiç tahmin edilmeyen bir zamanda insan yarı yolda kalabilir. Yarı yolda bırakanlardan birisi de özel araçlardır. Bazen bakımının ihmal edilmesi, bazen de herhangi bir sorunun ertelenmesi gibi sebeplerden dolayı beklenmedik bir anda beklenmeyen yerde araç durur ve çalıştırmak mümkün olmazsa, tam da bu durumlarda imdada yetişen Yakuplu yol yardım çekici gibi servislerdir. Bu servisler sayesinde hem yolda kalan kişinin mağduriyeti giderilir, hemde aynı zamanda araç bulunduğu durumdan kurtarılır.

Oto Kurtarma Görevleri Nelerdir?

Yakuplu araç kurtarıcı hizmeti ve diğer araç çekicilerin verdiği hizmet öncelikle mağduriyet gidermektir. Bazen beklenmeyen durumlardan birisi malesef ki kazalar olur. Bu esnada araçta hasarlar meydana gelerek çalışmaz bir duruma gelebilir. Yakuplu oto çekici, o bölgeden araç ve sahibini alarak aracı en yakın servise bırakma görevini üstlenirler.

Sadece servise değil eğer arzu edilirse kişinin evine veya istediği herhangi mevkiye de bırakabilir. Aynı zamanda oto kurtarıcının bir diğer görevi ise aracı gideceği yere kadar bırakırken aracın güvenliğini sağlamak ve başına herhangi bir zarar gelmemesi için gerekli önlemleri almaktır.

Yakuplu Oto Kurtarma

Yakuplu Oto Kurtarma

Oto Kurtarıcılar Benzini Biten Araçlara Yardım Eder Mi?

Yakuplu oto kurtarma aracın ihtiyacı olan her alanda yardımcı olmakla görevlidir. Nasıl ki yolda kalan veya aniden kazan yapan ve arızalanan araçlara yardım etmekle göreviyse, benzini biterek yarı yolda kalan araçlara da yardımcı olmaktadır.Yakuplu Oto Kurtarma  Araç eğer benzin istasyonuna yakın bir pozisyondaysa aracı hızlı bir şekilde oraya götürebilir. Böylece sorunu hallederek hem aracın ihtiyacını karşılamış olur, hem de araç sahibinin mağduriyetini giderecektir.

Araç Çekici Kurtarıcı İle Aynı Mıdır?

Yakuplu araç çekici denildiğinde belki de akla ilk gelen yanlış trafik sonrasında aracı bulunduğu mevkiden alarak ceza yazmak üzere araçların toplandığı yere götüren araç gelse de, aslında araç kurtarıcı olarak görev yapmaktadır. Neredeyse her araç için aynı şekilde hizmet veren araç çekiciler özellikle yolda kalan ve arıza çıkaran, benzini biten veya kaza yapan araçların ihtiyacını giderir. Eğer yanında benzin varsa onunla benzin ihtiyacını giderir, eğer benzin istasyonuna gitmesi gerekiyorsa o vakitte de oraya götürerek mağdur olmasını engeller.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Kurtarıcı

Çekici Çeşitleri Nelerdir?

Yakuplu oto çekici firmaları sayesinde her türlü ihtiyacınız gidilebildiği gibi, aynı zamanda çekiciden bu durumla ilgili bilgi de alabilirsiniz. Çekici veya diğer adıyla kurtarıcı olarak bilinen araçların kendisine özel hususları vardır. Her aracın belirli yük taşıma kapasitesi olduğu gibi belki boyutlara da sahiptir. Çekici modellerini incelemek isteyen kişiler için verilecek en genel bilgi şu şekildedir;

Birincisi, tepeden kurtarıcı ki bu araç tipini genellikle polisler kullanır. Aslında bu araç çekici olarak bilinen ilk modeldir. Aracın tepesinden dörtlü vinç inerek arabayı içerisine alır ve çekicinin kasasına yerleştirir.

İkincisi, çok fazla rastlanan çatallı kurtarıcılar ki aracın altında bulunan iki demir çatal üzerine yerleştirilen araba kaldırılıp çekicinin kasasına yerleştirilir.

Üçüncüsü, oto transfer kurtarıcı ki hidrolik makaralı vince sahiptir. Araç bu makara sayesinde damper içerisine çekilir.

Dördüncüsü yani sonuncu model de, vinçli kayar platformdur ki iki şekilde kullanımı mevcuttur. Eğer araç hareket ettirilebilecek şekildeyse kayar platforma çekilir. Fakat hiç kıpırdamıyor ve hareket ettirilemiyorsa çekici içerisinde yer alan vincin yardımı ile çekilecektir. Aynı zamanda iki araba taşıma özelliğine de sahiptir.

Çekiciler Ne Kadar Yük Taşıyabilir?

Yakuplu oto kurtarıcı ismi de verilen çekicilerimiz birbirinden farklı model ve büyüklüğe sahiptir. Araçlarımızı satın almadan önce her türlü detayını inceliyor ve hakkında bilgi sahibi oluyoruz. Taşıyabileceği yükün sınırı her araçta farklı olduğu için satın alırken bunu da konuşuyor ve ona göre davranıyoruz. Yakuplu oto çekici firmaları olarak araçlarınızın güvenliğine önem veriyor, çekme esnasında meydana gelebilecek en ufak tedbire karşı önlem alıyoruz. Oto çekici ve kurtarıcılar farklı modellerde olduğu için kapasiteleri de farklı ve kimisi bir kamyon kadar kimisi de daha fazlası bir güce sahiptir.

İlginizi çekebilir  Yakuplu Oto Çekici

Araç Çekici Fiyatları Nasıl Hesaplanır?

Yakuplu oto çekici fiyatları en adil şekilde ayarlanıyor ve çekicinin emeğinin karşılığı heba edilmeyecek şekilde olduğu gibi, aynı zamanda müşteriden faydalanmak için mağdur edici fahiş fiyatlar da belirlenmiyor.

Herhangi bir bölgede mahsur kalıp aracınızı hareket ettiremiyorsanız, mutlaka Yakuplu en yakın oto çekici firmasını araştırarak bir telefon yardımı ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Fiyatların belirlenmesine gelince her hangi bir haksızlığın meydana gelmemesi için bir kaç husus göz önüne alınarak hesap yapılıyor.

Örneğin aracın modeli ve yakacağı yakıt öncelikle baz alınmalı ve sonrasında aracın bulunduğu konuma dikkat edilmelidir. Mesela cadde veya otoban üzerinde birçok zorluğun, kalabalık trafiğin olduğu bir mevkide kalması da meşakkat vereceğinden buda göz önünde bulundurulur.

Aracın Taşınacağı Mesafenin Önemi

Yakuplu Oto Kurtarma Herhangi bir zamanda gece veya gündüz vakitlerinde yolda kaldıysanız Yakuplu çekici numarası üzerinden bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşlem sonrasında herhangi bir sorun veya anlaşmazlığın meydana gelmemesi için daha önceden bilgi sahibi olmanız önem arz eder.

Zira çağırılan mesafe ve aracın teslim edileceği mesafe hesaplandığında ortaya çıkan en olumlu sonuç verilecektir. Bu sebeple aracınızın konumu önem taşıdığı gibi, gidilecek yol da hesaba katılarak bir fiyat çıkarılır. Yakuplu Oto Kurtarma Bu bilgilere daha önceden vakıf olmak daha kaliteli iletişime de kapı açacaktır.

Tuşba Oto Kurtarıcı Hizmeti

Yakuplu Oto Kurtarma Yakuplu bölgesinde hizmet verdiğimiz tuşba oto çekici firması en hızlı ve güvenli hizmeti vermeye devam ediyor. Hiç bir şekilde yardımsız kalmamanız için her daim hazırda bekleyerek en kaliteli araç ve tecrübeli sürücülerimiz sayesinde tuşba oto kurtarma işimizi emin adımlarla ilerletiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir