Firüzköy Oto Kurtarma

Bahçeşehir Oto Çekici Firmaları

 

Firüzköy Oto Kurtarma Arabanın icadından sonra kullanımının artmasıyla beraber insanların temel ulaşım aracı olarak otomobiller yerlerini aldı. Zamanla bakımı yapılmayan araçlarda yolculuk sırasında arıza vermesine sebep olacaktır. Özellikle otoban gibi alanlarda aracınız kalmış ise devreye Firüzköy oto kurtarma devreye girer.

Bulunduğunuz yerden aracınızı dikkatli bir şekilde alarak en yakın teknik servise götürerek aracınızı dikkatli bir şekilde teslim eder. Oto kurtarma ekiplerine günün her anında nerede olursanız olun mağduriyetinizi gidermek amacıyla vakit kaybetmeden aracınızı bulunduğunuz yerden alır. Yine bazı durumlar vardır ki aracınızı park edilmeyecek bir alana park etmiş iseniz Firüzköy oto çekici tarafından aracınız çekilerek otoparka götürülür.

Oto Kurtarmanın Avantajları Nelerdir?

Firüzköy oto kurtarıcı avantajlarından biri aracınız ne durumda olursa olsun sizi daha fazla mağdur etmeden aracınızı bulunduğunuz yerden çeker. Daha fazla trafiğin oluşmasını engeller. Engelli kişiler için park yeri ayrılmış ise ve bu yerlere park edildiği takdirde aracı bulunduğu yerden alarak engelli kişilerin daha rahat araçlarını park etmeleri sağlanır.

Aracınızla trafik kazası yapmış iseniz ya da aracınızı kullanılamayacak şekilde arızalanmış ise aracınızı alarak teknik servise götürür. Böylelikle arcınızı kullanabileceğiniz şekle getirir. Nerede olursanız olun 7/24 saat boyunca nerede olursanız olun hizmet alırsınız. Siz aradığınız takdirde sizi bekletmeden en kısa sürede gelerek mağduriyetinizi giderir. Maliyeti düşüktür. Firüzköy araba çekici sadece özel araçları çekme işlemi yapmaz. Otobüs, kamyonet gibi araçları da çeker.

Araçlar Hangi Durumlarda Çekiciye İhtiyaç Duyulur?

Park edilmemesi gereken yerlerde aracınızı park etmiş iseniz ya da engelli yeri olduğu halde aracınızı park etmiş iseniz aracınız çekmek için çekiciye ihtiyaç duyulur. Yine otoban gibi yerlerde aracınız beklenmediği şekilde arıza verdiğinde yine Firüzköy yol yardım çekici hizmetinden yararlanırız. Böylece aracınızı alarak dikkatli bir şekilde gereken yere götürme imkânı sunuyor.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Araba Çekici

Yine ani gelişen trafik kazalarında çekiciye ihtiyaç duyulur. Otobüs duruklarının yanına ya da yay geçidini engelleyecek şekilde park etmiş iseniz çekiciden ihtiyaç alarak aracınızı çeker. Çekiciye ihtiyacınız olduğu zaman Firüzköy çekici numarası internet üzerinden ya da Google haritalarından bulabilirisiniz.

Oto Çekici Hizmeti Nasıl Alınır?

Firüzköy Oto Kurtarma Seyahat ederken ya da işe giderken aracınızda bilmediğiniz bir şekilde arıza verebilir. Arıza verdiği yerde bilmediğiniz bir konumda ise sizi endişeye düşürebilir.  Aracınız yol kenarına çekemediğiniz durumda ise trafiği sıkıştırır hem de sizinde mağdur olmanıza sebep olur. Bunların olmaması için internet üzerinden en yakın çekici hizmetinin numarasını almanızdır.

Firüzköy araç kurtarıcı numarasını aldıktan sonra aracınzın modelini, durumunu, arızasını ve konumunuzu söylemeniz gerekir. Gerekli bilgileri sizden aldıktan sonra bulunduğunuz yerden sizi almak için fazla bekletmeden gelir. Bazı durumlar vardır ki aradığınız firma oraya uzak olduğu için gelemez. İşte bu durumlarda Firüzköy en yakın oto çekici firmasını arayarak bulunduğunuz yere saniyeler içerisinde gelmesini sağlar.

Firüzköy Oto Kurtarma

Firüzköy Oto Kurtarma

Oto Çekici Fiyatı

Firüzköy oto çekici fiyatları çekilecek aracın durumuna göre değişiklik gösterir. Alınan hizmet bedeli düşüktür.  Eğer aracınızı polis memurları tarafından çekilmiş ise çekicinin parasını otopark ücretiyle 400 TL ile 500 TL arasında bir ödenek çıkar. Normal yol yardımı hizmetinden yararlanmak isterseniz o zaman çekici fiyatları 250 TL ile 400 TL arasında farklılık gösterir. Firüzköy oto çekici firmaları genelde düşük bütçeyle hizmet verirler.   Bu sayede size en uygun firmayı seçerek sürekli hizmet alabilirsiniz. Ayrıca aracınızın modeline ve ağırlığına göre de çekici modelleri bulunur.

Çatallı Çekici

Tuşba oto çekici firmasının kullandığı bir çekici modelidir.  Çalışma mantığı forklift araçlarına benzer.  Forklift araçları iki adet çatal mekanizması ile ağır kolilerin altına koyarak 10 metreye kadar havada götürü. Çatallı çekici ise yine araçların altına koyak dikkatli bir şekilde el vurmadan aracın arka kasasına koyar. Bu çekicikler genelde binek araçları taşıyabilirler.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Çekici

Bir diğer çekici türü olan çatallı çekiciler genellikle park edilmesi yasak olan yerlerde izinsiz olarak aracını park eden kişilerin aracını çeker. Bu çekici yetkisini ise polis memurları tarafından gerçekleştirilir. Bu çekincinin diğer ismi ise ahtapot olarak adlandırılır. Sebebi ise ek ayaklarla yere kendini sabitledikten sona dikkatli bir şekilde çekme işlemi yapmasıdır. Aracın tepesine konumlandırarak vakum işlemi görülür.

Kayar Platform

Tuşba oto kurtarma firması olarak sunduğu hizmetlerden biride kayar platformlu çekici hizmetidir. Eğer aracınızla kaza ettiğiniz halde gidebiliyorsa önüne kayar platform konulur. Aracınızla dikkatli bir şekilde arka kasaya koyduktan sonra aracınızı teknik servise götürülür. Eğer aracınızı süremezseniz kayar platform kullanılmaz. Bir diğer çekici türü de oto transferdir.

Bu çekicinin özellikleri büyük araçları çekmek amacıyla kullanılır. Arkasında iki adet makara sistemi bulunur. Bu makarada çift katlı çekmek için ip bulunur. Bu ipler yardımıyla kolaylıkla çekebiliriniz. Ayrıca ağır yüklü araçları da taşır. 10 tona kadar çekebilme kabiliyeti vardır.

Çekici Hizmet İçeriği Nedir?

Tuşba oto kurtarıcı firmasının en büyük özelliklerinde biride ihtiyaç anında siz nerede olursanız olun mağduriyetiniz gidermek adına fazla bekletmeden gelir. Lastiğiniz patlasa dahi yedek lastik ekipmanlarını da getirerek aracınızı bulunduğu yerde lastikleri değiştirir.

Aracınızla seyahat ederken birden benzininiz bitebilir. Bulunduğunuz yerde benzin istasyonu yok ise yine çekici çağırarak yanında getirdiği yedek benzin ile aracınızın benzin sorununu ortadan kaldırır. Aracınızın arızasını tamir edemediği durumlarda ise aracınız dikkatli bir şekilde alarak tamir edilecek alana götürür.

Firüzköy Oto Kurtarma Böylelikle siz teknik servis aramanıza gerek kalmadan gitmenizi sağlar. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyoruz. Firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Firüzköy Oto Çekici Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir