Çatalca Oto Çekici

Bahçeşehir En Yakın Oto Çekici

 

Çatalca Oto Çekici İnsanoğlu yaratıldığı günden itibaren en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi de yer değiştirme yani ulaşım ihtiyacıdır. Ulaşım ihtiyacı gelişmişlik ve teknoloji ile doğrudan bağlantılı olarak sürekli değişik araç ve vasıtalar kullanılarak yerine getirilmiştir. Çağın ihtiyaçlarına uygun olarak sürekli daha hızlı ve konfor odaklı ulaşım araçları geliştirilmiştir. Tarihsel süreç içerisinde insanlar bu ihtiyacını farklı hayvanları kullanarak ve yaya olarak ulaşım ihtiyacını yerine getirmiştir.

Ancak kısa mesafelerde dâhil çok uzun süreler alan Bu ulaşım, yorucu ve zahmetli bir işlemdi. Motorlu araçların özellikle de tekerleğin icadı ile beraber ulaşım daha basit bir hal almıştır. Araçların çok yoğun olarak yük, eşya ve insan taşınmasında kullanılması bazı sorunların ortaya çıkmasına neden olmuştur. Hareket kabiliyeti kaybolmuş araçlar insanın bedensel gücü ile hareket ettirilmesi neredeyse imkânsız bir iştir.

Bu noktada araçları kolaylıkla bulunduğu yerlerden kaldıran istenilen noktaya taşınma işleminin yerine getiren Oto kurtarıcılar devreye girer. Çatalca Oto kurtarma bu tip araçları kolaylık bulunduğu yerlerden farklı noktalara taşınma işlemlerini yerine getirir.

Oto Çekici Hizmeti Nedir?

Kullanımı her gün artmakta olan arabalar, ticari ve hafif ticari araçlar, yük ve eşya taşınmasında kullanılan kamyon, tır gibi araçlar farklı sabahları bağlı olarak bulunduğu yerde hareket edemez duruma gelmektedir.  Çatalca yol yardım çekici bu gibi durumlar için 7/24 aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Yol yardım ve çekici hizmeti kaza sonucunda hareketini kaybeden, çalışmayan araçları bulunduğu yerde kaldırarak kazaya karışan araçların farklı kazalara neden olmasının önlemektedir.

Ayrıca araç sahiplerinin insan uzun süreler yollarda mağdur olmasının sonunda geçmekte olan Çatalca oto çekici verdiği hizmetlerde müşteri memnuniyeti hedeflenmektedir. Araçlar mekanik ve elektriksel olarak birçok parçanın bir araya gelmesi sonucunda oluşan bütündür. Bu parçaların bozulması ve işlevini yerine getiremez duruma gelmesi araçların hareket gitmesini engelleyecektir. Böyle durumlarda oto çekici ihtiyacı ortaya çıkmaktadır.

İlginizi çekebilir  Çatalca Araç Kurtarıcı

Oto çekici aküsü biten veya yakıtı tükenen araçların en yakın yetkili servis, tamirci veya akaryakıt istasyonuna götürerek hareket kabiliyetine kavuşmasını sağlamaktadır. Oto çekici kurtarıcı hizmeti aracın çekiciye yüklenmesi ile başlayan cekiciden indirilmesi ile sona erer. Çatalca oto kurtarıcı beraberinde birçok hizmetin verildiği, müşterilerinin çok kısa sürelerde içinde bulunduğu olumsuz durumu ortadan kaldırmaktadır.

Çatalca Oto Çekici

Çatalca Oto Çekici

Oto Çekici Hizmeti Alırken Firma Seçiminde Dikkat Edilecek Noktalar

Oto çekici hizmeti insanların çok zor durumda kaldı durumlarda ihtiyaç duyduğu bir hizmettir. Bu hizmet yardımcı ekipmanlar gereken ve profesyonellik gerektiren işlemlerden oluşmaktadır. Bu hizmeti alacağınız kişi ve firmaların bu hizmeti uzun süreler veriyor olmaları tecrübelerini arttıracağından dolayı daha kaliteli hizmet alırsınız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden müşteri memnuniyetini amaç edinen olumlu referanslara sahip misyon ve vizyon sahibi firmalar sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet vereceklerinden dolayı mağdur olmanızın önüne geçecektir.

Çatalca araba çekici hizmeti sunan firmamız uzman kadrosu ve 7/24 hizmet veren kabiliyeti ile hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetini Garanti etmektedir. Çatalca çekici numarası arandıktan sonra çağrı merkezimiz tarafından ilgili ekipler müşterilerin bulunduğu noktaya hızlı bir şekilde koordine edilerek hizmet vermektedir. İnsana çevreye karşı olan sorumluluklarımızın bilincinde olarak verdiğimiz hizmetleri kalite standartları çerçevesinde ve uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktayız. Çatalca araç kurtarıcı çeşitlerimiz arasında her türlü sınıf ve boyuttaki araçların kaldırılmasına imkân tanıyacak şekilde bulundurmamaktayız.

Oto Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bizler firma olarak vermiş olduğumuz hizmetlerde hizmet öncesi müşterilerimizi mutlaka fiyat noktasında bilgilendirerek herhangi bir olumsuzlukla veya sürprizle karşılaşma ihtimali ortadan kaldırmaktayız. Çatalca en yakın oto çekici hizmetleri verilirken fiyatlar araçların bulunduğu nokta ile götürülecekleri nokta arasındaki mesafe göz önünde bulundurularak belirlemektedir.

İlginizi çekebilir  Çatalca Oto Çekici Fiyatları

Ayrıca aracın bulunduğu noktanın fiziki koşulları yani aracın bulunduğu noktadan kaldırılma zorluğu fiyatları etkilemektedir. Çatalca oto çekici fiyatları her zaman enflasyon oranları göz önünde bulundurularak cüzi miktarlarda artışlar yapılmaktadır.

Olmuş olduğunu hizmet verdi fiyat noktasında herhangi bir sürpriz yaşamazsınız. Çatalca oto çekici firmaları fiyat politikalarını kendi değerlerine göre belirlediği için bir nebze de olsa farklılık gösterir. Özellikle fiyat noktasında hizmet öncesinde fiyat teklifi almanız firmaların hizmet sonrasında sizden yüksek fiyat talep etmelerinin önüne geçecektir.

Oto Çekici Çeşitleri

Günümüzde teknolojiyi yakından takip eden oto çekici firmaları farklı çalışma prensiplerine sahibi çekiciler kullanmaktadır. Tuşba oto çekici hizmeti veren firmamız çatallı çekici, ahtapot çekici, vinçli kayar platform, çoklu çekici gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Tuşba Oto kurtarma özel mekanizmalara sahip bu çekicileri profesyonel personeliyle kullanmakta ve hizmet vermektedir. Tuşba oto kurtarıcı aracınızın sınıfına ağırlığına veya boyutlarına göre en uygun çekiciyi bulunduğunuz noktaya yönlendirerek aracınızı kolaylıkla istediğiniz yere götürmektedir. Oto çekici çeşitleri çalışma prensipleri olarak çatallı çekiciler forkliftlerde olduğu gibi 2 çatalı aracın altına yerleştirdikten sonra aracın kaldırılıp çekici kasasına yerleştirilmesi ile araçları istenilen yere bırakmaktadır.

Ahtapot çekici da lise yukarıdan gelen vinçli mekanizmanın ucunda bulunan dört ayağının aracın 4 lastiğine sabitlenmesi ile aracın kaldırılıp oto çekicinin dorse kısmına yerleştirilerek istenilen yere götürmektedir. Genellikle trafik polislerince yoğun olarak kullanılan ahtapot çekiciler aracı bulunduğu yerden kolaylıkla kaldırıp servis tamirci veya istenilen herhangi bir noktaya kolaylıkla götürmektedir.

Kayak platforma sahip çekiciler ise kayar platformun kasa kısmından ayrılarak aracın tekerlerinin yanına kadar indikten sonra araç çalışıyorsa üstüne çıkacak şekilde çalışmayan araçlarda ise özel makaralar vasıtasıyla halat bağlandıktan sonra çekilmektedir. Çoklu araç çekicileri ise makara ve halat sistemi ile araçlar yüklendikten sonra istenilen yere götürülmekte, indirilmek istenen araçlar istedi halatların gevşetilmesi sonrasında kolaylıkla aşağı indirilmektedir.

İlginizi çekebilir  Çatalca Oto Çekici Firmaları

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir