Çatalca Araç Kurtarıcı

Çatalca Araç Kurtarıcı

 

Çatalca Araç Kurtarıcı Arabanın icadından sonra günlük kullanımlarda dahi araçlar kullanılmaya başlandı.  Gün geçtikçe farklı modellerde araçlar ve teknolojik araçlarda gün yüzüne çıktı.   İşe giderken, okula giderken ya da seyahat ederken otomobillerimizi kullanmaktayız. Çatalca oto kurtarma bulunduğunuz yerden başka bir yere arka kasada güvenli bir şekilde taşınma işlemine verilen addır.

Oto kurtarma araçlarının kullanımı ise vinç operatörleri tarafından yapılır. Vinç operatörleri  gerekli olan tüm belgelere ve donanımlara sahiptir. Aracın trafiği sıkıştırmaması için ellerini dahi pratik bir şekilde kullanırlar. Aracınız belli sebepten dolayı arıza yapabilir. Bu durum sizi endişelendirmesin. Çatalca oto kurtarıcı olay yerine gelerek aracınızı kısa sürede tamir yerine götürmektedir.

Oto Çekici Nedir?

Çekici ve araç kurtarma ikisi birbirinden farklı görevlere sahiptirler.  Kurtarıcı aracın arızası olduğu durumlarda hem araç sahibinin hem de trafiğin güvenliğini sağlamak adına aracı olay yerine gelerek gerekli yere götürür. Çatalca oto çekici ise trafik kazalarında ya da park edilmemsi gereken yerlerde aracın çekilme işlemine verilen addır.

Çekici hizmetini alırken eğer aracınızın sigortası var ise sigorta tarafından uygun paketler sunarak daha bütçeli ödersiniz.  Eğer sigortanız yok ise çekici firmalarının biriyle uygun fiyatlarla anlaşabilirsiniz. Çatalca araba çekici günün her saatinde destek alabilirisiniz.   Çekici hizmeti alırken firmanın güvenli olup olmadığına bakınız.  Ayrıca aracınızın modeli, türü ne olursa olsun her türlü aracı çekebilir.

Yol Yardımı Nedir?

Çatalca Araç Kurtarıcı Araçların gerekli olan her türlü bakım ve muayeneleri yaptırsa dahi sebepsiz yere arızalara verebilir bun durum aracın tüm fonksiyonlarını dahi çalışmasını engeller. İşte araçlarınızda oluşan bu mağduriyeti gidermek amacıyla verilen hizmete yol yardımı denir. Yol yardım hizmetini aracın sigortası da karşılar. Böylelikle hiçbir ek ödenek yapmanıza gerek kalmadan mağduriyetiniz giderilmiş olur.

İlginizi çekebilir  Çatalca Çekici Numarası

Aracınızın yolda lastiği patladığı durumlarda oto lastik hizmeti verirdir. Aracın anahtarı kırılmış ya da kaybolduğunda oto çilingir hizmeti veriri. Eğer aracınızı bulunduğunuz yerde yapılmadığı takdir. Yol yardımı Çatalca yol yardım çekici firmasını arayarak mağduriyetinizi giderir. Eğer çalıştığı firmalar bulunduğunuz yere uzak ise ozman yol yardım uzmanları Çatalca en yakın oto çekici firmasıyla iletişime girer.

Çatalca Araç Kurtarıcı

Çatalca Araç Kurtarıcı

Oto Çekici Fiyatları

Çatalca oto çekici fiyatları standart bir fiyat listesi yoktur. Aracınızın sorununa göre değişiklik gösterir. En pahalı çekici hizmeti çoklu çekiciliktir. Birden fazla araçları aynı anda taşıma hizmeti sunar.   Arızadan dolayı çekilen araçların maliyeti ise 250 TL ile 500 TL arasında değişiklik gösterir. Bu yüzden hizmet alacağınız çekici firmaları arayarak fiyat konusunda anlaşmaya giriniz.

Polis memurları tarafından çekilen araç ise hem otopark maliyeti hem de çekici parasını aynı anda alır.  Durum böyle olunca normal çekici fiyatından daha fazla miktar ödersiniz. Daha fazla bilgiyi Çatalca oto çekici firmaları ile irtibata geçerek size en uygun firma ile çalışınız.

Çekici Hizmetinden Nasıl Yararlanırım?

Çatalca Araç Kurtarıcı Aracınızdan dolayı mağdurluk yaşıyorsanız ve hiç bilinmedik bir alanda aracınızla kalmış iseniz en yakın oto çekici firmasından yararlanmanız gerekir.  Eğer araç sigortanız var ise sigortanızı arayarak mağduriyetinizi bildirdikten sonra siz bulunduğunuz lokasyona en yakın Çatalca çekici numarası vererek destek almanızı sağlar. Eğer sigortanız yok ise cep telefonunuzdan konumunuzu belirleyerek en yakın çekici firmalarını sırlayacaktır. Buradan çekici firmalarını arayarak yanınıza gelmesini sağlayabilirsiniz. Kısa sürede Çatalca araç kurtarıcı gelerek en yakın servise götürür. Böylelikle siz oto tamirci aracınıza gerek kalmadan aracınızı çoktan tamir ve bakım işlemi gerçekleşir.

Oto Kurtarıcı Hizmetleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarıcı hizmetlerinden biri ise aracınızı seyir anında yakıtı bittiğinde yakıt temin hizmeti yaparak yolunuza devam etmenizi sağlar. Aracınızı eğer şarjlı bir araç modeline sahip ise oto kurtarıcı firmaları en yakın benzin istasyonuna çekerek aracınızın şarj olmasını sağlar.

İlginizi çekebilir  Çatalca Yol Yardım Çekici

Eğer herhangi bir sebepten dolayı aracınız lastiği aşınmış, patlamış ya da havası inmiş bu gibi durumlarda oto lastik hizmeti sunarak mağduriyetinizi giderir.  Kurtarma hizmeti aldığınızda eğer aracınızın bulunduğu yerde problem çözülecek ise 40 dakika içerisinde arızayı giderir. Dikkatli ve güvenli bir şekilde bakım ve muayenesi yapılacak alana götürülür.

Çekici Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Tuşba oto çekici hizmeti alırken mutlaka firmanın güvenli olmasına dikkat ediniz. Firmanın gerekli olan tüm belgelere sahip olup olmadığına bakınız.  Çekici hizmeti verebildiğine dair kimliğine dikkat etmeniz güvenirliğini kanıtlar. Çekici hizmeti aldığınız firmanın çalışanları trafiği mağdur etmemek adına elleri pratik olması gerekir.

Aksi halde diğer araçlarında kaza yapmaları kaçınılmaz olacaktır. Çekici firmasından hizmet alan kişilerin hizmetten memnun kalıp kalmadıklarına bakınız. Birkaç firma ile görüşme sağlayın. Bütçenize en uygun ve size en yakın gelen firmayı tercih ediniz. Çekici hizmeti veren firma genel kurallara uyması gerekir.  Aksi halde hem sizi mağdur eder hem de aracınıza daha büyük hasarlar açmasına sebep verir.

Araç Kurtarma Araçların Özellikleri Nelerdir?

Tuşba oto kurtarma araçlarının hepsi birinci sınıftır. Gerekli balkım ve muayeneleri yapılmıştır. Araca bakım sırasında gerekli malzemeler ve aracı çekici arabasına yüklemek için gerekli donanımları yine araç içerisinde mevcuttur. Siz aracın içerisinde olsanız dahi çekici yardımıyla gidilmesi gereken en yakın yere götürür. 20 ton ile 40 ton arasında her türlü araçları taşır.

Yakıt türü dizel olduğu için çok az yakıt tüketir. Yine en küçük çekici araçları ise 6 ton ağırlığına kadar araç taşır. Firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınızı hızlı bir şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor.          Eğer siz de çekici hizmeti almak isterseniz firmamızdan güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Çatalca Oto Çekici Firmaları

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir