Çatalca Oto Çekici Fiyatları

Bahçeşehir Araç Kurtarıcı

,

Çatalca oto çekici fiyatları çekiciden hizmet aldığınız soruna göre değişiklik gösterir. Firmaların belirlediği bir tarifler vardır. Bu tarifeler üzerinden çekici fiyatlandırması yapıyor. Şehirlerarası transfer işlemlerinde çekici fiyatları yol üzerinden belirlenir. Yasak olan yerlerde park etmiş iseniz o zaman çift tarife üzerinden ücret ödersiniz.

Aracınızdan dolayı mağdur olduğunuz anda çekici firmalarını arayarak size en uygun firmayı seçebilirsiniz. Çekici fiyatları genellikle 250 TL ile 500 TL arasında tutuyor. Çatalca araba çekici firması her türlü aracınızı taşıma imkânı sunuyor. Geniş römorku sayesinde aracınızı ne kadar büyük olursa olsun taşıyarak problemlerinizin ortadan kaldırılmasını sağlar.

Oto Çekici Nedir?

Günlük yaşantımızda pek çok yere giderken araçlarımızı kullanmaktayız. Özelliklem trafiği olan ve kalabalık bir şehirde iseniz işiniz daha da zordur.  Hem yol sizi yorar hem de aracınızın sorunlarına davetiye çıkarmasına sebep olur. Öle anlar vardır ki aracınız tüm fonksiyonları bir anda durmasına neden olan sebep ortaya çıkar.

Bu durum sizi strese sokarken trafiğinde daha da sıkışmasına neden olacaktır. Bu gibi durumlarda Çatalca oto çekici imdada yetişir. Çekici hizmeti alırken aracınızın sigortası var ise çekici firmaları özel paketler sunarak daha uygun fiyatlarla aracınızın problemlerini gidermeyi sağlar. Çatalca oto kurtarma hizmetini 7/24 saat 365 gün boyunca destek alabilirsiniz.  Siz nerede olursanız olun kısa sürede gelerek mağduriyetinizi giderir.

Yol Yardımı Nedir?

Araç sahipleri düzenli olarak her türlü bakımlarını ve muayenelerini yaptırmış olmalarına rağmen yolda giderken belli sebeplerden dolayı aracınızla yolda kalabilirisiniz. Çatalca oto kurtarıcı sürücülerin karşılaştıkları problemlerden daha kısa sürede kurtulması için verilen hizmettir.  Eğer aracınızın problemleri bulunduğunuz yerde olabilecek ise 30 dakika içerisinde arızasını giderir.

Aracınızın sorunu daha büyük ise Çatalca yol yardım çekici firmalarından en yakın firmayı arayarak aracınızı en yakın oto servis alanına götürür. Böylelikle aranızın gerekli tamir ve balkım işlemlerini yaptırmış olursunuz. Ayrıca yol yardım hizmetleri aracınızın anahtarı kırıldığında ya da kaybettiğinizde çilingir hizmeti de sağlayarak aracınızı kısa sürede kullanma imkânı sunuyor.

Çatalca Oto Çekici Fiyatları

Çatalca Oto Çekici Fiyatları

Çekici Hizmetinden Nasıl Yararlanırım?

Çekici hizmetinden yararlanmak sanıldığı kadar zor bir durum değildir. Eğer aracınızda beklenmedik bir şekilde problem olmuş ise panik yapmadan aracınızı bulunduğunuz yere park edin. Eğer arcınızda sigorta var ise sigorta şirketini arayarak çekici ihtiyacınızın olduğunu belirtin. En yakın çekici firmalarından biri olan Çatalca çekici numarası vererek kısa sürede destek almanızı sağlar.

İlginizi çekebilir  Çatalca Oto Kurtarıcı

Eğer sigortanız yok ise Google haritalarını kullanarak bulunduğunuz lokasyona en yakın firmayı çağırabilirsiniz. Talepleriniz doğrultusunda Çatalca araç kurtarıcı bulunduğunuz yere gelir. Daha sonra güvenli bir şekilde aracınızı römorka taşıdıktan sonra aracı sabitleştirmek için çekiciye bağlanır.  Aracı sarsmadan dikkatli ve hızlı bir şekilde sorunu çözülecek yere götürülür.

Neden Çekici Hizmeti Almalıyız

Çatalca Oto Çekici Fiyatları Araçlar sebepsiz yere arızalanabilir ya da yolculuk sırasında en ufak dikkatsizlikte aracınızla kaza yapabilirsiniz.  Eğer ıssız ve bilmediğiniz yerde aracınızla kalmış iseniz bu durum daha zordur. Özellikle otobanda seyir halindeyken mağdurluk yaşadıysanız aracınızı koyup en yakın servise gitmeniz imkânsızdır. Çatalca yakın oto çekici hizmeti alarak siz elinizi dahi vurmadan arcınız vinç yardımıyla çekerek en yakın oto servise götürür. Siz bulunduğunuz konumu bilmeniz ya da bilmemeniz hiç önemli değildir.  Ayrıca araç taşımanın en güvenli yoludur.

Çatalca oto çekici firmaları ile görüşerek daha yaşadığınız mağduriyetler karşısında ne yapmanız gerektiği hakkında bilgi sahibi de olabilirsiniz. Çekici firmalarının en büyük avantajı ise sigortaya sahip olan araçların fotoğraflarını çekerek sigorta acentesine gönderir.

Çoklu Çekici

Çatalca Oto Çekici Fiyatları Çoklu çekici diğer çekici araçlardan farklıdır.  Belli sebeplerde dolayı sıfır ya da kazalı araçların bir yerden başka yere götürmek için kullanılan bir çekicidir. 2 katlı olup en az 4 en çok 16 tane araç taşıma kapasitesi vardır. Maliyeti diğer çekicilere göre daha farklıdır. Aracı çekmek için makaralı sistemi olan büyük halatlar ile çekme işlemi yapılır.

Çekiciyi kullanan kişi aracın ağırlığına göre üstte ve alta sıralama yapar. Bu durum araçları daha güvenli taşımasını sağlar. Araçları çekerken insan gücüne ihtiyaç duymadan bir tuş yardımıyla makaraları çevirerek aracı çeker. Tuşba oto kurtarıcı firmasının sunduğu en güzel hizmettir.

İlginizi çekebilir  Çatalca Çekici Numarası

Kayar Platform

Tuşba oto kurtarma firmasının sunduğu bir diğer çekici hizmeti de kayar platformlu çekici aracıdır. Aracınızla yolda kalmış iseniz dahi aracı çalıştırma fonksiyonlarının biri bile arızalanmamış ise kayar platform kullanarak çekim işlemi gerçekleştirilebilir.

Aracınızın bulunduğu yere gelerek 2 metreden daha uzun platformu açar. Siz de aracınıza binerek platformun üzerinden römorka çıkarak çekim işlemi gerçekleşir. Eğer arıcınızın gitmesi imkânsızsa vinç desteğini kullanarak aracı taşır. Taşıdıktan sonra aracın tekerleklerini çekiciye sabitledikten sonra en yakın oto servis sanayinse götürülür. Götürülen oto servislerin hepsi anlaşmalıdır. Böylece size daha uygun fiyatlarla mağduriyetinizin giderilmesi sağlanır.

Hangi Durumlarda Çekici Hizmeti Sağlanmaz?

Çatalca Oto Çekici Fiyatları Bazı durumlar vardır ki ne çekici hizmeti verilir ne de yol yardım desteği alabilirsiniz. Arıza olan ya da trafik kazası geçiren araçların polis tarafından aranıyorsa çekici hizmeti verilmez. Ancak polis memurları tarafından çağırılmış ise araç çekilir. Yine aracın içerisinde adam yaralanmış ya da öldürülmüş ise çekici hizmetinden yararlanılmaz.

Ayrıca aracın içerisinde zararlı madde taşınıyor ve çekici hizmeti alırken bunu fark edildiği takdirde aracınız çekilmez ya da yol yardım desteği verilmez. Aracınız 4 kere aynı sorundan dolayı arızalanmış ise ve bakımını hala yaptırmıyorsanız çekici hizmet vermez. Tuşba oto çekici firması olarak firmamız bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınızı hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor. Eğer siz de çekici hizmeti almak isterseniz firmamızdan güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir