Çatalca Oto Kurtarıcı

Çatalca Oto Kurtarıcı

 

Çatalca Oto Kurtarıcı günümüzde ulaşımda yük ve eşya taşınmasında adeta elimiz ayağımız konumundadır. Çok uzun süreler yapabileceğim iş ve işlemleri araçlar ve iş makinaları vasıtasıyla yerine getirmek mümkündür. Uzun mesafelere yürüyerek çok uzun surelerde ulaşabilen insanlar araçlar sayesinde çok daha kısa sürelerde ve olumsuz hava koşullarına aldırış etmeden yerine getirmektedir. Avantajları saymakla bitmeyecek kadar çok olan araçlar zamanla arızalanma sonucunda hareket kabiliyetini kaybederek oto çekici ihtiyaç duyar.

Özellikle araçların çok yüksek hızlarda hareket ettiği otoban gibi yerlerde kazaya karışan veya arızalanması sonucunda hareket edemez duruma gelen araçların bir an önce bulundukları noktalardan alınması ciddi kazaların önüne geçecektir. Çatalca oto kurtarma verdiği hizmetin önemi göz önünde bulundurulduğunda ne kadar hayati olduğu ortaya çıkacaktır.

Çok yüksek ücretler ödeyerek satın alınan araçlar hareket kabiliyetini kaybettiği zaman bulunduğu noktada bırakılmayacak kadar öneme sahiptir. Özellikle uzun yolculuklara çıkan sürücülerin yolda kalmamaları adına araç bakımlarına ve kontrollerini yaptıktan sonra yolculuğa çıkmaları araçlarının yolda kalmamasını sağlayacaktır.

Çatalca oto çekici yardıma muhtaç bütün araçlara hizmet verecek şekilde organize olmuştur. Çağrı merkezi oto çekici filosu eşgüdüm içerisinde müşterilerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezimizi arayan sürücülerin bulundukları konumu net ve açıklayıcı olarak görevlilere bildirmesi oto çekicinin kendilerine ulaşma hızını doğrudan etkilemektedir. Çatalca oto kurtarıcı hizmeti tecrübeli ve donanımlı kişilerce verildiği zaman olumlu sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Oto Çekici Hizmetinde Profesyonelliğin Önemi

Çatalca Oto Kurtarıcı Araç bozulmaları ve kazalar insanların bir an önce anlatmak istedikleri durumlardır. Bu durumdan çıkabilmek için profesyonel kişilerden yardım alması gerekir. Özellikle belirtilen konum ve yol güzergâhlarına hâkim oto çekiciler çok kısa sürelerde Yolda kalan araçların bulunduğu noktaya ulaşarak mağduriyetlerini ortadan kaldırmaktadır.

İlginizi çekebilir  Çatalca Araç Kurtarıcı

Yolda kararı ve hareket kabiliyeti kaybolmuş aracın boyut, ebat ve tonaj durumu göz önünde bulundurularak yeterli ekipman ve çekici yönlendirilmesi tecrübe ve bilgi birikimi ile doğrudan orantılıdır. Çatalca araba çekici hizmeti veren firmamız yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübe ile aracınızın sınıf ve fiziki özelliklerine göre yeterli düzeydeki çekici yönlendirerek aracınızın bulunduğu noktadan kaldırmaktadır.

Çatalca yol Yardım çekici hizmeti veren personelimiz kullanmış olduğu oto çekicilerin bütün özelliklerine hâkim bir şekilde bütün fonksiyonlarını kullanarak araçları bulunduğu noktadan almaktadır. Tecrübesiz ve acemi kişilerce yerine getirilmeye çalışılan oto çekici işlemi olumsuz durumlarla sonuçlanmaktadır. Bizler için çok önemli yeri bulunan araçlar böyle insanların yanlış uygulamaları yüzünden çekiciden düşebilir, çizilebilir veya ezilme gibi olumsuz durumlar meydana gelebilir.

Araçların Yolda Kalma Nedenleri

Çatalca Oto Kurtarıcı Her gün trafikte kullanılan binlerce araç birçok sistemin bir araya gelip organize şekilde çalıştığı bir bütündür. Araçların yolda kalma sebepler arasında birçok faktör bulunmaktadır. Trafik kazaları günümüz araçlarının yolda kalma nedenleri arasında başta gelmektedir.

Birçok sorunu beraberinde getiren trafik kazalarının oluşmaması adına sürücülerin araç bakımlarını zamanında ve tam olarak yapmaları gerekir. Araç ne kadar lüks olursa olsun bakımları ve kontrolleri zamanında yapılmayan her araçta Arıza oluşabilir ve hareket kabiliyetini kaybedebilir. Araçların ile temas ettiği tek nokta olan lastiklerin patlaması aracın hareket kabiliyeti kaybetmesine neden olur ve oto çekici ile lastikçiye götürülerek tamir ve bakımlarının yapılması gerekir. Araçların yolda kalma nedenleri arasında akü kaynaklı elektrik sisteminde meydana gelen arızalardır.

Araçta birçok mekanik parçanın bulunması ve bunlardan herhangi birinin işlevini yitirmesi aracın hareket edemez duruma gelmesine neden olur. Bütün bu nedenlerden dolayı kullandığımız araçlar oto çekici ihtiyaç duyar. Sürücülerin böyle bir durumda kalmaması adına araçlarını dikkatli ve kontrollü bir şekilde kullanarak bakımlarını zamanında yapmaları gerekir.

Çatalca Oto Kurtarıcı

Çatalca Oto Kurtarıcı

Oto Çekici Çeşitleri Ve Çalışma Prensipleri

Çatalca araç kurtarıcı bünyesinde bulundurduğu farklı kapasitelere sahip ve farklı çalışma prensipleri ile hizmet veren birçok oto çekicisine sahiptir. Bazı durumda sürücüler araçlarının servise götürülmesi için başka bir araca halat yardımıyla bağlamaları emniyet açısından ve aracın güvenliği açısından ciddi risk teşkil etmektedir. Bunun yerine emniyet kurallarına harfiyen uyan çevre ve insan sağlığı açısından bütün tedbirler düşünülmüş ve Bu doğrultuda çalışma prensipleri belirlenen oto çekici tercih edilmesi önemlidir. Çatallı çekici birçok aracın taşınmasında kullanılan çekicidir.

İlginizi çekebilir  Çatalca Araba Çekici

Ön tarafında bulunan iki çatal yardımıyla aracı alttan kavrayarak forklift çalışma prensibi ile aracın kaldırılıp çekici kasasına yerleştirilmesi şeklinde çalışmaktadır. Tepeden çekici ise dört ayağı bulunan ahtapot şeklinde vinçli ayakların yukarıdan gelerek aracın 4 lastiğini kavradıktan sonra kaldırıp çekici kasasına konulması prensibi ile hareket etmektedir. Trafik polislerince en sık kullanılan çekici çeşididir.

Çatalca en yakın oto çekici kullandığı bir başka oto çekici ise vinçli Kayar platformudur. Bu çekici çeşidinde Kayar platformun rampa oluşturarak aracın ön lastiği ne kadar gelip halat yardımıyla aracın bu rampaya çekildikten sonra rampanın tekrar yola paralel bir hal aldıktan sonra aracın istenilen yere götürülmesi şekilde çalışmaktadır.

Oto transfer çekici çekici yukarıda bulunan ve hidrolik makaralar ile aracın proforma çekilip çoklu bir şekilde araçların taşımasıdır. Çatalca çekici numarası bünyesinde barındırdığı birçok çekici ile hizmet vermek için 7/24 müşterilerinin ulaşabileceği şekilde açık tutulmaktadır.

Oto Çekici Fiyatları

Öncelikle Çatalca oto çekici fiyatları birçok firmaya göre verilen hizmetin içeriğine göre farklılıklar oluşmaktadır. Temel belirleyici ise araçların kaldırıldıkları nokta ile götürülmek istenen nokta arasındaki mesafedir. Çatalca oto çekici firmaları fiyat politikalarını müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti gözetilerek belirlemektedirler. Fiyatlar üzerinde bir başka etken ise araçların bulunduğu konumdan alınabilme zorluk derecesidir.

Aracın götürüleceği güzergâhta paralı geçişlerin bulunması dolayısıyla oto çekici fiyatlarını da etkilemektedir.  Tuşba oto çekici var diye hizmete ilkelerinden ödün vermeden sağlamaktadır. Tuşba oto kurtarma hizmet politikaları müşteri memnuniyeti hedeflenerek şekilde belirlenmiştir. Tuşba oto kurtarıcı son teknolojiye sahip araçları güler yüzlü personeli ile içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan sizleri kısa sürelerde kurtarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir