Bahçeşehir Oto Kurtarıcı

Bahçeşehir Araç Kurtarıcı

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı Araç kullanımının ve aracı olan ihtiyacın her gün arttığı günümüzde bu durum beraberinde bazı olumsuzlukları getirmektedir. Dört mevsimin aynı anda yaşandığı ülkemizde araç sürücülerinin her an karşılaşabilecekleri bir durum olan araç arızası ve yolda kalma romanlarında Oto Kurtarma hizmetini alarak bu durumdan kurtulabilirler.

Kış aylarında havanın karlı, buzlu ve soğuk olduğu durumlarda Yolda kalan sürücü ve yolcular için hayati risklerin oluşmasından dolayı Bahçeşehir Oto Kurtarma en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelerek ve bir an önce bu olumsuz durumu tersine çevirmektedir. Hayati bir görevi icra eden Bahçeşehir oto çekici bu hizmeti verirken görevin vermiş olduğu hassasiyeti göz önünde bulundurarak hizmetiniz sürdürmektedir.

Oto Kurtarma hizmetleri hassasiyetle yerine getirilmesi gereken bir hizmettir. Nadir olarak ihtiyaç duyduğumuz bu hizmet kusursuz bir şekilde yerine getirilmek zorundadır. Doğru kişilerce yerine getirilmeyen Oto Kurtarma hizmeti maddi ve manevi olarak büyük kayıpların yaşanmasına neden olur.

Profesyonel Destek

Uzun yılların maddi birikimi sonucunda satın alabildiğiniz araçların sorunsuz bir şekilde oto çekici vasıtasıyla nakledilmesi profesyonel destek ile mümkün hale gelmektedir. Bahçeşehir oto kurtarıcı eğitim almış personeli tüm bakımları zamanında yapılmış Oto kurtarıcıları ve yardımcı ekipmanları ile sizlere sorunsuz bir şekilde hizmet vermektedir. Bahçeşehir araba çekici filomuzda her türlü aracın kolaylıkla taşınmasına olanak veren oto kurtarıcılar mevcuttur.

Tecrübeli ve profesyonel olmayan firma ve kişilere salonun hizmet birçok riski bünyesinde barındırmaktadır. Taşınma esnasında aracın çizilmesi, ezilmesi veya düşürülmesi gibi risklerin oranı tecrübesiz kişilerin elinde artmaktadır. Bundan dolayı kullandığı oto çekici üzerinde hâkimiyeti yüksek aracın bütün özelliklerini bilen ve bu doğrultuda kullanabilen eğitimli personelce firmamız hizmet bulunmaktadır. Yolda kalmış ve oto kurtarıcı ihtiyacı hâsıl olan sürücülerin web sitemiz, WhatsApp iletişim menümüz ve iletişim numaralarımız aranarak doğrudan bizlerle irtibat kurabilirler.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Oto Kurtarma

Bizlere ulaşan sürücülerin yolda kalan araç bilgileri ve konumları doğru bir şekilde bize aktarıldığında ekiplerimiz en kısa süre içerisinde kendilerine ulaşarak mağduriyetlerini bir an önce ortadan kaldırmaktadır. Empati yeteneği gelişmemiş ve mağduriyetinizi tam olarak algılayamayan kişiler sizlere kaliteli hizmet veremez bu durum sizlerin maddi ve manevi olarak olumsuz etkileyecektir.

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarıcı Çeşitleri

Bahçeşehir yol yardım çekici olarak bünyemizde birçok oto kurtarıcı ile hizmet sunmaktadır. Bunların başında trafik polisleri önce sıkça kullanılan ahtapot oto kurtarıcılar gelmektedir. Özellikle nüfusun yoğun olduğu ve kaza riskinin her gün daha da arttığı Büyük şehirlerde oto kurtarıcı ya olan ihtiyaç gün geçtikçe artmaktadır. Kazaya karışmış araçların sonrasında hareket edip yoluna devam etmesi neredeyse imkânsızdır. Tepeden oto çekiciler ahtapot olarak adlandırılır ve genellikle trafik polisleri önce kullanıldığı için polis çekicisi olarak da bilinmektedir.

Tepeden vinç’in inerek aracın 4 lastiğinin çatallara bağlanıp kaldırıldıktan sonra oto kurtarıcı kasasına konularak istenen ile götürülmesi şeklinde çalışmaktadırlar. Bir diğer oto çekici çeşidi ise ucunda iki tane çatalı bulunan ve forklift ile aynı çalışma prensipleri doğrultusunda çalışan çekici çeşididir. Bu oto çekici önünde bulunan 2 çatal vasıtasıyla aracın altına girerek aracı kaldırıp çekici kafasına konulması ile bitmektedir.

Oto transfer çekici, vinçli kayar platform gibi çeşitli oto çekicileri hizmet vermektedirler. Bahçeşehir çekici numarası yolda kalmış sürücülerin kolaylıkla ulaşıp hizmet alabilecekleri yardım numarasıdır. Farklı çekiciler farklı araç sınıflarına hizmet verdiklerinden dolayı doğru çekici ile doğru araçlara sunulan hizmetin kalitesi doğal olarak artmaktadır.

Oto Kurtarıcının Önemi

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı Aracınızın bozulması veya kazaya karışması insanın başına gelebilecek olumsuz bir durumdur. Bahçeşehir araç kurtarıcı içinde bulunduğunuz zor ve sizin için olumsuz bu durumu ortadan kaldırmak adına gece gündüz demeden profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Özellikle kazaya karışan araçların bulundukları yerden bir an önce çekilmesi meydana gelebilecek kazaların önüne geçecektir. Bu açıdan oto kurtarıcı hizmetinin hızlı ve güvenli bir şekilde sunulması önem arz etmektedir.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Araba Çekici

Veya yerleşimin olmadığı şehirlerarası yolculuk esnasında oluşabilecek arıza, yakıt bitmesi, lastik patlaması, akü bitmesi veya sürücünün sağlık durumu ile ilgili olumsuz durumlarda Bahçeşehir en yakın oto çekici zamanla yarışarak sizlere uğraşıp bu olumsuz durumu ortadan kaldırmaktadır. Özellikle kış aylarında aracın kayarak yoldan çıkması veya donma gibi durumlarda Bahçeşehir oto çekici firmaları sizleri bu olumsuz durumdan kurtarmak için profesyonel kadroları ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Özellikle araç geçişlerinin kilitlenmesine neden olan yanlış park etmiş araçların bulundukları yerden bir an önce kaldırılması oto çekici hizmetinin önemini bir kez daha ortaya koymuştur. Engelli park yerlerine araçların park edilmesi, kamu binaları ve kritik yerlere Park edilemez işaretleri bulunan yerlerine Park edilen araçlar oto çekiciler vasıtasıyla kolaylıkla kaldırılmaktadırlar.

Oto Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Bahçeşehir Oto Kurtarıcı Oto çekici hizmeti sunan birçok firma bulunmaktadır. Ancak bazı firmalar sizin için zor ve almak zorunda olduğunuz bu hizmeti fırsata çevirip sizlerden rayiç fiyatlar isteye bilmektedirler. Bahçeşehir oto çekici fiyatları belli standartlar çerçevesinde belirlenip bütün müşterilerimiz için aynı kriterler ile hizmet verilmektedir.

Bu kriterler aracın alınıp götürüleceği yerin uzaklığı, kullanılacak güzergâhta paralı geçişlerim varlığı, aracın bulunduğu durum ve aracın sınıfı gibi kriterlerdir. Tuşba oto çekici yıllarca vermiş olduğu hizmette müşteri memnuniyeti sağlamış ve rüştünü ispatlamıştır. Maddi ve manevi olarak müşterilerimizin mağduriyetini kendi mağduriyetimizmiş gibi algılayarak Tuşba Oto Kurtarma hizmeti sunmaktayız.

Bahçeşehir Oto KurtarıcıYolda kalan veya oto kurtarıcı ihtiyacı hâsıl olan sürücülerin bize ulaşması ile araçları bulunduğu yerden profesyonel ekiplerimiz ve son teknolojik araçlarımız ile alınarak istenilen servise sorunsuzca bırakılmaktadır. Tuşba oto kurtarıcı olarak motosiklet, tekne, hafif ticari ve ticari araçların taşınması işlemleri de profesyonelce yerine getirilmektedir.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Oto Çekici Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir