Bahçeşehir Oto Kurtarma

Oto Çekici

 

Bahçeşehir Oto Kurtarma İnsanoğlu var olduğu günden itibaren ulaşım ihtiyacını farklı araçlar kullanarak yerine getirmiştir. Daha önceki dönemlerde insanlar ulaşım ihtiyaçlarını hayvanları kullanarak yerine getirmekteydiler. Zaman ilerledikçe teknolojinin hayatımıza girmesiyle beraber çok daha uzun mesafeler daha kısa sürelerde gidilmeye başlanmıştır.

Ulaşım için devrim niteliğindeki icat ise tekerleğin ulaşımda kullanılmasıdır. Sonrasında motorlu araçların hayatımıza girmesiyle ulaşım insanlar için sorun olmaktan çıkmıştır. Araçların günümüzde yaygın olarak kullanılması ile beraber bazı forumlar ortaya çıkmış bu sorunların giderilmesi noktasında yeni yol ve yöntemlere ihtiyaç duyulmuştur.

Trafikte yoğun olarak kullandığınız araçların bozulması veya hareket kabiliyetini kaybetmesi araçların bulundukları noktalardan alınarak istenilen yere götürülmesini Bahçeşehir Oto Kurtarma hizmete alarak yerine getirebiliriz. İstanbul Başakşehir ilçesine bağlı olan Bahçeşehir İstanbul’un TEM otoyolu ve geçiş güzergâhlarının bulunduğu lüks konutları ile bilinen semtidir.

Yoğun nüfusa sahip olan İstanbul her gün trafik sorunları daha da büyümektedir. Bahçeşehir oto çekici hizmeti sayesinde yoğun olan İstanbul trafiğinde aracınızı kolaylıkla istediğiniz noktaya taşıyabilirsiniz.

Oto Kurtarma Hizmeti Satın Alırken Firma Seçimi

Bahçeşehir Oto Kurtarma Araçla yolda seyir halindeyken beklenmedik durumlarla karşılaşmak mümkündür. Lastik patlaması yakıtın bitmesi aracın mekanik ve elektronik aksamında meydana gelen nedenlerden dolayı aracınızın hareket kabiliyeti kaybolabilir. Böyle durumlarda Oto Kurtarma hizmeti satın almanız gerekecektir. Ancak sizin bu zor durumunuzu fırsata çevirecek ve sizin bu mağduriyetinizden maddi çıkar sağlayacak firmalardan uzak durmanız gerekecektir.

Bahçeşehir oto kurtarıcı hizmetini alacağınız firma misyon ve vizyon sahibi kendini ispatlamış sağlam referanslara sahip kullanıcı yorumlarında herhangi bir olumsuzluk belirtilmemiş firma tercih edilmesi mağduriyetimizin önüne geçecektir. Hizmet alacağınız kişiyi veya firmaların yeterlilik belgelerine sahip olması konuşabilecek sorunları minimum seviyeye indirecektir. Bahçeşehir oto çekici firmaları tecrübeli ve profesyonel personeli ile hizmet vermektedir.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Çekici Numarası

Oto Çekici Çeşitleri

Bahçeşehir Oto Kurtarma Günlük hayatta trafikte kullanılan farklı sınıf ebat ve ağırlıklarda farklı amaçlarla kullanılan birçok araç kullanmaktadır. Bunun doğal sonucu olarak da trafikte bozulan ve hareket kabiliyetini kaybeden araçların bir yerden başka bir yere nakledilmesi farklı özellikteki çekiciler vasıtasıyla yerine getirilmektedir. Bu çekiciler arasında trafik polislerinin kullandığı ahtapot çekiciler tepeden gelen vincin 4 çatal yardımıyla araç tekerleklerine bağlanarak aracın kaldırılıp çekici kasasına yerleştirilerek nakledilmesi şeklinde olmaktadır.

Bu oto çekici çeşidinde arka tarafında bulunan çift tekerlek vasıtasıyla iki aracın aynı anda taşıma işlemini yerine getirmek mümkündür. Bir diğer çekici çeşidi ise çatallı çekicidir. Forklift mantı ile çalışan bu çekicilerde aracın altına giren iki büyük çatal vasıtasıyla aracın kaldırılıp çekici kasasına konulmasıyla bitmektedir. Bu çekicilerde aracın konumuna göre isterse sağ ister sol taraftan çekiciye yüklemek mümkündür.

Vinçli kayar platform çekicilerde ise aracın hareket edebildiği durumlarda çekicinin Kayar platformuna çıkması sağlanır hareket edemeyen araçlar için ise çekici de ki vinç vasıtasıyla platforma çekilir. Oto transfer çekici çeşidinde ise çekici deki hidrolik makaralar vasıtasıyla aracın çekilerek çekicinin damper kısmını kaldırılması şeklinde çalışmaktadır. Oto çekici yüklenen araçların hepsi frenleri çekili eve fitresi takılarak nakil işlemi gerçekleştirilmelidir aksi aldı aracın kayma ve düşme gibi durumlarla ile karşılaşma ihtimali ortaya çıkacaktır.

Bahçeşehir Oto Kurtarma

Bahçeşehir Oto Kurtarma

Oto Kurtarıcılar Hangi Tür Araçlara Hizmet Veriyor?

Bahçeşehir yol yardım çekici her tip araç için hizmet vermektedir. Sedan veya hatchback minibüs kamyonet motosiklet kamyon gibi bütün araç sınıflarında çekici hizmeti sunmaktadır. Farklı özelliklere sahip çekicilerimiz çekecekleri aracın özelliklerine göre belirlendikten sonra uygun olanı yönlendirilmektedir.

7 gün 24 saat Başakşehir araç kurtarıcı sizlere hizmet vererek mağdur olmanızın önüne geçmektedir. Oto kurtarıcı hizmeti profesyonel kişilerce yerine getirildiğinde araç sınıfı boyutu ve tonaj durumuna göre çekici çeşidi belirlenerek yönlendirilir. Uygun çekici tercih edilmediği zaman araçta olumsuz durumların oluşmasına ve mağduriyetimizin katlanmasına neden olacaktır.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Çekici

Oto Kurtarma Sırasında Dikkat Edilecek Noktalar

Bahçeşehir Oto Kurtarma Yolda kalan kişilerce en çok tercih edilen Bahçeşehir araba çekici hizmet verirken aracınızın özelliklerini belirledikten sonra uygun çekici ile Oto Kurtarma hizmeti vermektedir. Hizmet veren bütün çekicilerimiz lastik basıncından elektronik ve mekanik aksamına kadar kontrolden geçirilir. Aracınız çekiciye yüklenirken iş güvenliği ve iş sağlığı kuralları göz önünde bulundurarak çekici ve aracın etrafı boşalttılar çekilecek aracın içerisindeki insanların indirilmesi işlemleri uygulanır.

Çekilecek aracın bulunduğu yerden kaldırılma işlemi yönlendirilen çekici ile mümkün olmadığı zaman fark ve ekipmanlar farklı özelliklere sahip çekicilerle bu işlem yerine getirilir. Bahçeşehir çekici numarası aradıktan sonra konum bilgisi verilerek en kısa sürede bu hizmeti almak mümkündür.

Oto Çekici Fiyatları

Bahçeşehir en yakın oto çekici hizmet fiyatları çekilecek aracın bulunduğu yer ile bırakılacağı yer arasındaki mesafenin uzunluğu aracın sınıf ve tonaj durumu, kullanılacak güzergâh da ücretli geçişlerin var olup olmadığı gibi durumlara göre değişir. Bahçeşehir oto çekici fiyatları müşterilerimizin memnuniyeti açısından uygun seviyelerde tutulmaktadır.

Bahçeşehir oto çekici firmaları bünyesindeki bütün personeli gerekli eğitimlerden geçirerek müşterilerimizle empati kurabilen ve müşteri mağduriyetini kendi mağduriyeti gibi algılayarak bu doğrultuda hizmet vermektedir. Tuşba oto çekici birçok noktada olduğu gibi fiyat noktasında da müşterilerimizin memnun etmekte, kaliteli ve Güler yüzlü hizmeti ile içinde bulunduğunuz olumsuz durumdan bir an önce sizleri kurtarmaktadır.  

Tuşba Oto Kurtarma ailenizle çıkmış olduğunuz seyahatlerinizde yolda kalma durumlarında sizlere en yakın yetkili servis ve tamirciye götürerek mağduriyetinizi minimum seviye indirmektedir. Tuşba oto kurtarıcı hizmet verdiği müşterilerinin memnuniyetine en üst seviyeye getirerek bu doğrultuda bütün hizmetlerini sunmak daha ve ihtiyaç duyduğunuz ek hizmetler ile memnuniyetiniz hedeflenmektedir. Sizler de bu hizmeti almak istediğiniz zaman bizleri arayarak kolaylıkla ulaşabilir ve bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir En Yakın Oto Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir