Bahçeşehir Araba Çekici

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı

Bahçeşehir Araba Çekici Ulaşımda en büyük yardımcınız olan araçlar zaman içerisinde değişik nedenlere bağlı olarak hareket edemez duruma gelebilir. Bu durum bazen seyahat halindeyken aracın aniden durması veya park halindeki aracın çalışmaması şeklinde ortaya çıkmaktadır. Özellikle seyahat halinde arızalanan araçların bir an önce bulundukları noktadan alınarak yetkili servise götürülmesi mağduriyet oluşmasının önüne geçecektir.

Bahçeşehir OTO KURTARMA başınıza gelme ihtimali bulunan böyle durumlarda 7/24 siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Araç arızası ve yolda kalma psikolojik olarak can sıkıntısı ve stres yaşamanıza motivasyonunuzun bozulmasına neden olmaktadır.

Herhangi bir arıza durumunda veya anormal durumla karşılaştığınızda aracın hareket ettirilmesi veya harekete zorlanması daha büyük zararların ve daha büyük masrafların ortaya çıkmasına neden olacaktır. Bahçeşehir OTO ÇEKİCİ olarak aracınızda böyle bir farklılık hissettiğinizi zaman bizlere uğraşarak aracınızı daha büyük arızalardan koruyabilirsiniz.

Oto Çekici Hizmeti Neden Bu Kadar Önemli?

Bahçeşehir Araba Çekici Araçların oto çekiciye ihtiyaç duyduğu durumlar aracın hareket kabiliyetinin olmadığı ve bulunduğu yerden bir an önce taşınması gerekli olan zamanlardır. Özellikle zincirleme trafik kazalarında araçların kaza mahallinden bir an önce çekilmeleri can ve mal güvenliği açısından önemlidir. Böyle durumlarda araçların çekilmemesi yeni kazaların meydana gelmesine neden olacaktır.

Ve aracın sapa ve yerleşim yerinin dışında arızalanması ve hareket kabiliyetini kaybetmesi oto çekici hizmetine olan ihtiyacın önemli göstermektedir. Patlak lastik ve yakıt tüketimi bittiği durumlarda en yakın lastikçi veya akaryakıt istasyonuna aracınızı götürerek mağduriyetinizi gidermektedir. Bahçeşehir oto kurtarıcı yer ve mekân mefhumu gözetmeksizin hizmet vermektedir. Sıfır olarak alınan araçlarda veya herhangi bir nedenden dolayı arızalanan araçlar oto çekici hizmetine ihtiyaç duyarlar.

7/24 Kesintisiz Hizmet

Bahçeşehir Araba Çekici Araç arızaları, kazalar veya farklı sebeplere bağlı olarak aracını sen ne zaman hareket kabiliyetini kaybedeceğini bilmek mümkün değildir. Bundan dolayı oto çekici hizmeti kesintisiz verilmek zorundadır. Bahçeşehir ARABA ÇEKİCİ hizmeti veren firmamız en olmadık zamanlarda, resmi tatillerde hafta sonu veya hafta içi fark edilmeksizin mağduriyetimizi ortadan kaldırarak sizlere hizmet vermekteyiz. 

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Oto Çekici Firmaları

Bahçeşehir YOL YARDIM ÇEKİCİ hizmet kalitesi ve belli standarttaki fiyatlarıyla müşterilerine kesintisiz hizmet vererek mağduriyetinin önüne geçmektedir. Kaliteden ödün vermeden ve sabit fiyat seçenekleri ile kesintisiz hizmet sunan firmamız müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Özellikle fırsatçılık yapan bazı firma ve şanslar sizin bu zor durumlardan faydalanarak oto çekici hizmetini olması gerekenden daha fazla talep etmektedirler. Bizler firma olarak misyon ve vizyon sahibi yılların vermiş olduğu tecrübe ile hizmet sunarak memnuniyetinizi Garanti etmekteyiz.

Bahçeşehir Araba Çekici

Bahçeşehir Araba Çekici

Profesyonel Hizmet

Oto çekici hizmeti belli eğitimlerden geçmiş ve yeterli tecrübeyi elde etmiş profesyonel kişilerce verilmesi gerekmektedir. Oto çekici hizmeti titizlikle ve en ince ayrıntısı hesaplanarak yerine getirilmediği takdirde kafaların oluşması içten bile değildir.

Dışarıdan bakıldığında basit bir işlem gibi görünen oto çekici hizmeti tecrübeli ve bilgi birikimi isteyen mesleklerin başında gelmektedir. Hangi tip araçların hangi teknik özelliklere sahip çekiciler ile taşınabileceği ne profesyonel kadrolar karar verebilmektedir. Yetersiz çekiciler ile hizmet verildiği takdirde çekilmek istenen araç düşebilir, çizilebilir ve daha büyük hasarların oluşmasına neden olmaktadır.

Bahçeşehir ÇEKİCİ NUMARASI aradıktan sonra bulunduğumuz noktaya en kısa sürede ulaşarak sizler için zor olan bu durumu ortadan kaldırmaktayız. Güler yüzlü empati yeteneği gelişmiş ve insan ilişkiler açısından eğitim almış personel ile verilen hizmet bir nebze de olsa insanlara mağduriyetini unutturacaktır. Bahçeşehir ARAÇ KURTARICI hizmetini son model çekicilerimizle hizmet sunmaktayız.

Oto Çekici Çeşitleri

Farklı boyut ve ebatlara sahip farklı işlevleri yerine getiren araçlar sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikleri farklı olan bu araçlar aynı şekilde oto çekici hizmetini de kendini özel yöntemlerle alması gerekir. Farklı çalışma prensipleri ile hizmet veren oto çekiciler araç sınıfına göre hizmet vermektedirler. Piyasada kullanılan birçok oto çekici ve kurtarıcı çeşidi bulunmaktadır.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Oto Çekici

Bunların başında çatallı çekiciler gelmektedir.  Çatallı çekecekler aracın bulunduğu duruma göre sağdan veya soldan aracı bulunduğu yerden kaldıra bilmektedir. Bu çekici de ön tarafında bulunan 2 çatal vasıtasıyla aracın altından girerek aracı yukarı kaldırıp forklift çalışma prensibi ile kaldırıp çekici kasasına yerleştirilmesi şekilde çalışmaktadır. Ahtapot çekici çeşidinde ise yukarıdan vinç yardımıyla 4 kolun aracın 4 lastiğine bağlanarak aracın kaldırılıp çekici kafasına yerleştirilmesi şekilde çalışmaktadır.

Tepeden çekici olarak da adlandırılan bu çekiciler genellikle trafik polislerince kullanılmaktadır. Ahtapot çekicilerde sarkıtılan halatlar düzgün bir şekilde araç lastiklerine sabitlenmesi gerekir. Oto transfer çekici çeşidinde ise hidrolik makara sistemi ile araçlar çekici de amperinemakara sistemi ileçekilmektedir. Kayak platformu ve sağlık platformu çekici çeşitleri hizmet sunmaktadır. Bahçeşehir EN YAKIN OTO ÇEKİCİ sizlere bir telefon kadar yakındır.

Oto Çekici Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Oto çekici ve kurtarıcılar profesyonel kişilerce kullanıldığında etkili sonuçlar verecektir. Bahçeşehir OTO ÇEKİCİ FİYATLARI çekilecek aracın bulunduğu nokta ile götürülmek istenen nokta arasındaki yolun uzunluğu aracın sınıf ebat ve lüks durumuna göre farklılık göstermektedir. Bütün hizmetler kaskolu ve sigortalı bir şekilde yapıldığından dolayı oluşabilecek olumsuzluklar sizlerin mağdur olmanızı engelleyecektir.

Bahçeşehir OTO ÇEKİCİ FİRMALARI hizmet sunarken belli standartlar çerçevesinde hizmet vermekte ve yolda kalma durumunuzda yüksek fiyatlar talep etmemektedir.  Tuşba OTO ÇEKİCİ müşterilerine sunduğu hizmetlere göre fiyat politikasını belirlemektedir. Tuşba OTO KURTARMA sizleri bulunduğunuz noktadan alarak en yakın yetkili servis veya tamirciye götürerek görevini yerine getirmektedir.

Oto çekicinin görevi aracı bulunduğu yerden aldıktan sonra götürülmek istenen yere bıraktıktan sonra sona erer. Tuşba OTO KURTARICI taşıyıcı araçların nakit fiyatlarını belirlerken kullanılan güzergâhtaki paralı geçişleri de göz önünde bulundurarak fiyat belirlemektedir.

İlginizi çekebilir  Bahçeşehir Oto Çekici Fiyatları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir