Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları

Firüzköy Araba Çekici

 

Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları Araç modeli ve sınıfı fark etmeksizin yolculuk esnasında ya da durağan halde iken aracın başına gelebilecek her türlü arıza ve hasar durumunda, 7 gün 24 saat hizmet veren Küçükçekmece oto çekici firmaları içerisinde hizmet vermektedir.

Ayrıca; en donanımlı, son teknoloji, alanında uzman profesyonel bir ekiple firmamız Tuşba Oto Çekici güvenle sonucunda müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet sunar. Araç lastik değişimi, yakıt ikmali, akü takviyesi, anahtar çilingir hizmeti, yağ ve su tamamlama gibi sorunlar için yardımcı olur.

Bunun dışında mekanik ve elektronik aksamda meydana gelen diğer arızalar ile yolda meydana gelebilecek her türlü kaza yapmış araçlar Küçükçekmece oto kurtarma ekipleri tarafından anında müdahale ile istenilen yere sevk edilir. Yerinde müdahale edilebilecek durumlarda her türlü teçhizat ve bunları kullanabilecek personel aracınıza müdahale etmek üzere gelir. Şayet yapılamayacak bir durum var ise ya en yakın anlaşmalı servise yâda araç sahibinin istediği yere araç götürülür.

Araç Çekici Neden Tercih Edilir?

Aracın ne zaman, nerde ve nasıl arıza yapacağı ya da kaza yapacağı planlanarak yapılacak bir durum değildir. Hatta sürücüler bu tip durumlar meydana gelmesin diye periyodik olarak araç bakımlarını yaptırırlar. Ama bir nedene bağlı kalmaksızın aracınız ile ilgili olarak yolda lastik patlayabilir, akü bitebilir, araç yağ yakabilir, anahtarınız kaybolmuş ya da araç içinde kalmış olabilir, yolda bir kazaya karışmış olabilir.

Böyle bir durumda Küçükçekmece oto çekici veren firmamızdan güvenilir bir şekilde hizmet alabilir ve yolculuğunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Ekibimiz içerisinde her türlü araç donanımından, mekanik sisteminden, elektrik aksamından ve diğer yedek parçalarından anlayan engin bilgi ve teknolojik donanıma sahip personel bulunmaktadır. Böylelikle araçta nasıl bir sıkıntı olduğunun hiçbir önemi olmaksızın yerinde müdahale ile ya da Küçükçekmece çekici ile müdahale edilir.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Oto Kurtarıcı

Araç Çekici Hizmetleri İşleyişi Nasıldır?

Aracınızla yolculuk esnasında birden ön panelde bulunan gösterge ışıklarından bir tanesinin yandığını gördüğünüz. Daha önce başınıza gelen bir durum değil ise hemen aracınızı sağa çekip araç kullanım kitapçığından yanan ışığın ne olduğu ile ilgili bilgi almanız gerekmektedir. Daha sona rehberinizde bulunan Küçükçekmece çekici numarası aranarak durum izah edilmelidir.

Telefondaki yetkili personel mağduriyetinizi anlayacak ve size hemen Küçükçekmece oto çekici fiyatları hakkında yirmi otuz saniye içerisinde bilgilendirme yapacak ve onayınız doğrultusunda konumuza en yakın platformda bulunan ekibi yanınıza yönlendirecektir. Aracınızın yanına gelen ekip güler yüzle yaşadığınız sıkıntı ile ilgili memnuniyetle yardımcı olacaktır. Şayet aracın bulunduğu yerde gerekli müdahale yapılabiliyorsa yapacaklar ve aracın tekrar seyir haline gelmesi sağlanacaktır. Ancak yerinde müdahale yapılamayan durumlarda araç çekici yardımı ile en yakın servise taşınacaktır.

Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları

Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları

Araç Çekme Mesafesi Nedir?

Araçlarınız Türkiye sınırları dâhilin de istediğiniz konumdan istediğiniz konuma saat sınırı tanımaksızın sevk edilir. Belirli ücretler karşılığında yapılan bu hizmet esnasında yolculuk boyunca aracın tüm güvenliği firmamız Tuşba oto çekici sorumluluğundadır. Aracının boyutuna göre gönderilen araç çekiciler üzerinde hasarlı otomobil her türlü güvenlik önlemleri alındıktan sonra sürücünün istediği yere servise, tamir ve onayım merkezine götürülür.

Araç çekici hizmeti veren firmanın da personelinin de her türlü donanımla tamamlanmış eğitimleri ve ilgili yerlerden alınmış yasal yetki belgeleri olması şarttır. Karayolları kanunları çerçevesinde yetki belgesi olmayan hiçbir firma ve kişi çekici, oto kurtarma ve yol yardım hizmetlerini veremez. Verenler varsa da kaçak yollardan hiç güvenilir olmayan bir şekilde bu hizmeti veriyorlardır.

Araç Çekici Özellikleri

Küçükçekmece oto kurtarıcı araçları son teknoloji ile donatılmış,  her türlü bakımları yapılmış, yetki belgesine sahip ve yetkili personel tarafından özenle kullanılan araçlardan oluşmaktadır.  Araç çekicilerin birkaç modeli vardır. Her firmada her çekici modeli yoktur. Tuşba oto kurtarma olarak her boyuttaki araca farklı çekici tipleri ile hizmet vermekteyiz.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Çekici Numarası

Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları Araç çekici modellerinin en bilinenleri kayar sistemle aracı platform üzerine alıp kaldırarak araca yükleme, tekerleklerinden çelik halatlar yardımı ile bağlanarak yukarı kaldırma şeklinde araca yükleme, ahtapot kolu denilen sistemle aracın fren aksamı devreden çıkarılarak sürükleme yöntemi ile aracı sevk etme şekilleri mevcuttur.

Hangi sistem kullanılırsa kullanılsın en dikkat edilmesi gereken husus aracın güvenliğinin sağlanmasıdır. Ayrıca sevk esnasında çevresel önlemlerinde alınması çok gereklidir. Araç güvenliği ve çevresel güvenlik önlemleri alınarak aracınız güvenle Tuşba oto kurtarıcı tarafından istediğiniz yere taşınabilecektir.

Araç Sevkiyatı Yasal Prosedürleri

Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları Çekici araç firmaları bu işi yaparken bazı yasal prosedürlere özen göstermeleri gerekmektedir.  Herkes araç çekici işini yapamaz ve herkes te araç çektiremez. Bunların hepsinin yasal prosedürleri ve dayanacağı tutanakları olması gerekir. Araç çekici hizmetinin bir amacı vardır. Bu amaç doğrultusunda hareket ederler. Sadece arıza ya da kaza durumlarında çekici hizmeti kullanılmaz.

Yasak park alanına aracı park etmek, trafiği engelleyen bir aracı yerinden çekmek, ya da sıfır araçları bir yerden bir yere taşımak için Küçükçekmece yol yardım çekici hizmetinden yararlanılır. Çekiciler kendi başlarına araç çekimi yapamazlar. Trafik polisi yetkisinde olup mutlaka yetki belgesi alınması gerekmektedir. Çekilecek olan araç içinde sürücüsünün mutlaka onayı alınarak hizmet sağlanır. Araç çekici kullanan personelinde operatörlük kurslarını tamamlamış ve belgesini almış olması gerekmektedir.

Firmamızın Sağladığı Avantajlar

Oto çekici firmaları içerisinde Küçükçekmece en yakın oto çekici firması olarak İstanbul’un her bölgesinde yolda kalmış araçları Türkiye sınırları içerisinde her yere sevkini sağlamaktayız. Hem aracınızın hem de kendi güvenliğinizin tüm önlemleri alınarak hassas bir şekilde bu hizmet sağlanmaktadır. Firmamız bu konuda tüm yetki belgelerine sahip güler yüzlü ve işinin ehli personeli ile sizlere en hızlı ve mağduriyetinizi kısa sürece çözüme ulaştırmayı amaç edinmiştir.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Oto Kurtarma

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir