Küçükçekmece Çekici Numarası

Çatalca En Yakın Oto Çekici

 

Küçükçekmece Çekici Numarası Sürücüsü tarafından kullanılan araç yolda giderken birden bilinmeyen bir neden dolayı yolda kalabilir. Arıza yapmış olabilir, kazaya karışmış olabilir, benzini bitmiş olabilir. Böyle bir durumda ihtiyacı olan ilk şey aracı bulunduğu yerden başka bir yere taşıması için bir oto kurtarma aracı çağırmaktır. İstanbul Küçükçekmece Çekici Numarası aracınızın bir yerinde ya da cep telefonunuzda mutlaka kayıtlı olursa böyle bir durumda derhal müdahale edilerek mağduriyetiniz anında giderilir.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun her bölgeye çekici hizmeti verilmektedir. Çekici numarasını yanınızdan eksik etmememiz yeterli olacaktır. Telefon dışında kısa mesajlaşma hatları ve mail üzerinden de irtibata geçilebilinir.

Yardıma ihtiyaç duyduğunuz araç çekici ve kurtarma hizmetini nerde olursanız olun yeter ki yolu doğru tarif edin konumu doğru bildirin firmamız en yakın ekip personeli en kısa süre içerisinde yardımınıza gelecektir. Aracınızın yoğun akışı olan bir trafiğin tam ortasında ya da ıssız bir yol üzerinde ya da otoban ortasında kalması önemli değildir. Telefon ile ulaştığınız takdirde aracınıza en yakın mesafede bulunan aracımız size belirlenmiş olan ve size bilgisi verilecek olan bir ücret karşılığında derhal gelecektir.

Çekici Hizmeti Neden Tercih Edilir?

Yolda giderken aracınız ön göstergelerinde birden bazı ışıkların yandığını fark ettiğinizde hemen aracı sağa çekmek ve aracın sinyallerini yakmakta fayda vardır. Nedenini bilmediğimiz bir ışık aracınız ve sizin için tehlikeli olabilir. Aracın yürüyen aksamına zarar vermemek adına Küçükçekmece yol yardım çekici hizmetini tercih ederek yaşanılan sıkıntıya göre yerinde hizmet alabilir ya da çekici ile en yakın oto tanır ve bakım servisine aracınız çekilebilir.

Güvenli bir şekilde aracınızdaki sorun halledilmiş olur.

Yol yardım çekici fiyatları mevcut aracınızla bulunduğunuz yer, yapılacak ise yol yardım müdahalesi ve taşınacak ise aracınızın bulunduğu yer ile gideceği yer arasındaki mesafe hesaplanarak belirlenecektir. Karayollarının belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde her türlü güvenlik önlemleri alınarak çekici hizmeti verilecektir.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Çekici

Hangi Durumlarda Çekici Çağırılır? 

Aracınızın göstergesinde lastik işareti yanıyorsa muhtemelen araç lastiklerinden bir ya da bir kaçında sıkıntı var denektir. Patlak bir lastik ya da hava inmiş bir lastik üzerinde seyahat edilmez. Araç lastik mekanizmasına ciddi zararlar verilebilir. Böyle bir durumda Küçükçekmece en yakın oto çekici firmasını arayarak durumu anlatabilir ve yerinde hizmet servisinden yararlanarak lastiğinizin tamirini yaptırabilirsiniz.

Aracınızda göstergelerde yanan ışıkların yönlendirmesi ile sizde karşı tarafa en kadar doğru bilgi aktarırsanız o kadar çabuk çözüme ulaşılabilinir. Eğer bilmediğiniz bir nedenden dolayı aracınız birdenbire durdu ise ve hiç hareket etmiyorsa olduğu yerde aracın kontak anahtarını kapatmak ve hemen ön ve arkaya diğer araçlara uyarıcı niteliğinde levhalar konulmalıdır. Özellikle trafik akışının yoğun olduğu yerlerde öncelikle güvenlik önlemini sürücünü kendisi alması gerekmektedir.

Küçükçekmece Çekici Numarası

Küçükçekmece Çekici Numarası

Her Arızada Çekici Gerekir mi?

Küçükçekmece Çekici Numarası Aracın benzini bitti ise ve benzinliğe çok yakınsanız tabiki çekiciye ihtiyaç duymazsınız. Ancak aracın yürüyen akşamına zarar vermemek adına bilinmeyen arıza durumlarında kesinlikle Küçükçekmece oto kurtarma hizmetini almanız tavsiye edilir. Alanında uzman profesyonel bir ekip ile çalışan firmamız araç çekici ve yol yardımı konusunda tecrübeleri ile tüm araç sorunlarını ortadan kaldıracaktır. Telefon rehberinizde mutlaka olması gereken numaralardan bir tanesini Küçükçekmece oto çekici firmaları içerisinde en iyi olan firmamız Tuşba oto çekici telefon numarası olmalıdır.

Araç Çekici Özellikleri

Küçükçekmece oto çekici firmaları arasında bizi tercih etmek için birçok nedeniniz var. Öncelikle işini profesyonel bir şekilde yapan uzman bir ekipten faydalanabilirsiniz. Araç çekicilerimiz her araç boyutuna göre mevcuttur. Nerde kaldığınız hangi yolda olduğumuzun hiçbir önemi yoktur.

Tuşba oto kurtarma hizmetlerini verirken mağduriyetinizin bilincinde ve kısa sürede hizmet verilmesi gerektiğinin farkındadır. Aracın ihtiyacı olan duruma göre onarım ekibi ya da çekici gönderilerden yolda kalan araç ile ilgili sıkıntı giderilir. Araç çekicileri trafik şube müdürlüğünden alınmış araç kurtarma yetki belgesine sahip olmalıdır. Kullanan personelde ilgili yönetmeliğin uygun gördüğü ehliyet tipine sahip olmalıdır.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Yol Yardım Çekici

Araç Çekicileri Ne Tür Hizmetler Verir?

Tuşba Oto kurtarıcı firması olarak Küçükçekmece oto çekici fiyatları arasında en uygun fiyatı bizden alabilirsiniz. Oto kurtarma hizmetleri, çekici hizmetleri, arızalı araçların servise götürülme işlemleri, vinçli sistemle taşıma ve çekici hizmetleri konusunda profesyonel hizmet veriyoruz. Yolda kalmış olduğunuz durumlarda araçlarınızın bulunduğu mevkie en hızlı şekilde en yakın profesyonel ekibimiz geliyor ve aracınız yerinde müdahale edilemiyorsa sizin istediğiniz yere en güvenilir şekli ile Küçükçekmece araç kurtarıcı olarak biz götürüyoruz.

Aslında yaptığımız iş araçların sevkiyatlarını yapmaktır. Sürücülerin araçları ile yolda kaldığı durumlarda telefon ile öncelikle aracın ne sorunu olduğu ile ilgili bazı bilgiler istenir. Çoğu zaman aracınız için çağırdığınız ekipler alanlarında o kadar profesyoneldirler ki hiç çekici ile taşımaya gerek kalmadan aracınızın yürüyen aksamındaki sorunu çözerek aracı çalışır hale getirirler. Lastiğiniz patladığında kendi imkânlarınız ile değiştirmeniz söz konusu olmayabilir. Herkes lastik değiştirebilecek diye bir kanun yoktur.

Küçükçekmece Çekici Numarası Böyle bir durumla karşılaştığınızda değişim için yedek lastiğiniz de yoksa aradığınız çekici numarasına çıkan yetkili personele lastiğinizin ölçülerini vererek bulunduğunuz yere lastik değişimi içinde çağırabilirsiniz. En büyük korkulu rüyalardan bir tanesi araç anahtarını bilmeyerek ve yanlışlıkla aracınız içerisinde unutulmasıdır.

Anahtarı araç içinde unuttunuz ve kapıları hiçbir şekilde açamıyorsunuz böyle bir durumda da Küçükçekmece oto kurtarıcı hizmetinin telefonunu arayarak araç çilingir hizmetini istemek olacaktır. Yerinde müdahale ile aracınızın anahtar sorunu halledilecektir. Şayet yerinde müdahale edilemeyecek durumda ise en yakın servise Küçükçekmece araba çekici ile yönlendirileceksiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir