Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici

Firüzköy Oto Kurtarıcı

 

 

Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici Yılın her ayı, her haftası, haftanın her günü her saati aracınızda yaşabileceğiniz her türlü arıza ve sorunlarda Küçükçekmece en yakın oto çekici yanınızda olacaktır. Firma olarak en güvenilir şekilde sizlere yardımcı olmanın haklı gururunu yaşamamızdaki en büyük neden bugüne kadar edindiğimiz tecrübeler ve müşteri memnuniyetidir.

Aracında yaşadığı arıza yâda sorun nedeni ile yeterince stres yaşayan sürücüler için yolda kalma kâbusunu firmamız en kısa sürede sanki yanıbaşında imiş gibi halletmektedir. Tuşba oto kurtarıcı profesyonel bir kadroya sahiptir. Personeller tüm ilete teknik sürüş eğitimlerini almış çekici araç kullanım yetki belgesine sahiptirler. Ayrıca Tuşba oto kurtarma personeli her türlü arıza onarım eğitimlerini tamamlamış tam yetki ve donanıma sahiptir.

Lastik Patladığı Durumlarda Ne Yapılmalıdır?

Aracınızın seyir halinde iken yâda park ettiği noktada dört tekerleği yâda herhangi birisi patlamış, inmiş ya da yarılmış olabilir. Böyle bir durumda aracınızda yedek lastik olsa dahi değiştirmeyi bilmiyor olabilirsiniz. Yakınlarda lastik tamiri yapan bir yerde yoksa hemen paniğe kapılmanıza gerek yoktur. Küçükçekmece oto kurtarma olarak bize ulaştığınız takdirde hemen en kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımız yanınıza bulunduğunuz konuma gönderilecektir.

Böyle bir durumda yapmanız gereken sadece konumunuzu ve araç marka modelinizi çağrı merkezindeki arkadaşımıza bildirmeniz olacaktır. Sorununuzu ne kadar kısa ve öz fakat detayları atlamadan anlatırsanız gelen ekibimizin size faydalı olması o kadar kolay olacaktır. Lastik değişimi yerinde hizmet verilebilen bir durumdur. Şayet lastik altı yürüyen aksamda bir sıkıntı var ise hemen en yakın yetkili servise aracınız Küçükçekmece oto çekici aracı ile götürülecektir.

Yakıt Bittiği Durumlarda Sistem Nasıl İşler?

Yolda giderken tık diye araç birden bir durdu. Bakımlarını da yeni yaptırmıştınız. Herhangi bir ışık da yanmıyor gösterge panelinde derken gözünüz birden benzin işaretine takılıyor. Aracınızda yakıtın bittiğin fark ediyorsunuz. Bulunduğunuz yer şehir merkezine ve benzinliğe çok uzakta. Ne olacak diye düşünürken birden aklınıza Küçükçekmece çekici numarası geliyor. Hemen arayıp durumu anlatıyorsunuz. Sonra konumunuzu ve aracınızın yakıt cinsini bildiriyorsunuz.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Oto Çekici

Normal şartlarda belgesi olmayan hiç kimse benzinlikten gidip benzin alamaz. İşte Tuşba oto çekici farkı burada devreye giriyor. Hemen en kısa sürede aracınızın ihtiyacı olan yakıt ile yol yardım personeli bulunduğunuz yere geliyor. Sizi aracınızla birlikte en yakın benzin istasyonuna götürecek kadar olan benzin ikmalini yapıyor. Daha sonra sizin peşinizden güvenli bölgeye gelene kadar takip ediyor ve her şeyin yolunda gittiğini anladıktan sonra görevini tamamlamış oluyor.

Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici

Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici

Akü Takviyesi Nasıl Yapılır?

Aracın tüm mekanik ve elektrik aksamı akü sayesinde çalışmaktadır. Aracın marş sensörü, müzik sistemi, yol görüş sistemi hepsi aküden aldıkları enerji doğrultusunda hareket eder. Akü bittiği zaman aracın kalbi durmuş demektir. Kalp durursa her şey durur. Hiçbir şey çalışmaz. Akünün bittiğini gösterge lambası bize söyleyecektir. Ama bazı durumlarda hiçbir şey çalışmaz.

O yüzden başınıza böyle bir durum gelirse paniğe kapılmadan Küçükçekmece yol yardım çekici hizmetine telefon açmanız yeterli olacaktır. Bölgeye en yakın mobil çekici ekibi tarafınıza yönlendirilecektir. Akü takviye edilerek çalıştırılabilen bir araç parçasıdır. Kendini sürekli yenileme özelliği vardır. Bazı durumlarda tamamen değişmesi de gerekebiliyor. Böyle durumlarda gelen ekip ya takviye ya da komple değişim yapacaktır. Detaylı bilgi araç üzerindeki akü görülmeden verilemeyecektir.

Kaza Yapılan Durumlarda Çekici Hizmeti Nasıl Olur?

Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici Hiçbir sürücünün başına gelmesi istenmeyen durumlardan bir tanesi araç kazalarıdır. Dalgınlık, yaşanılan stres ile bir anlık yol sürüş dikkatini kaybetme ya da başka bir aracın kazaya sebebiyet vermesi gibi durumlarda araçlarda yaşanan sorunlar yasal prosedür izlenerek halledilir. Her trafiğe çıkan aracın trafik sigortası olmak zorundadır.

Yaşanılan kazalarda sürücünün durumuna bakılmaksızın karayolları ile anlaşmalı çekici hizmeti kazaya karışan araç için alınır. Küçükçekmece araç kurtarıcı firması olarak biz hem kurumsal hem kamu hemde bireysel hizmetlerle varlığımızı sürdürmekteyiz. Ayrıca yanlış park etme, trafikten men, kural ihlali gibi durumlarda da Küçükçekmece Oto Çekici firmaları arasında olan kurumumuz bu konudaki hassasiyeti başarının temelini oluşturmuştur.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları

Araç Çekici ve Yol Yardımda Çilingir Hizmeti

Bilmeden aracın anahtarı içeride unutulmuş olunabilinir. Yâda anahtar bilinmeyen bir nedenden dolayı yuvasına girmiyor ve araç çalıştırılamıyordur. Böyle bir durumda Küçükçekmece araç kurtarıcı

Hizmet servisi aranarak acil destek istenebilir. Firmamız böyle bir durumda da en kısa sürede bulunduğunuz konuma gelecek yerinde müdahale ile ya da en yakın servis noktasına aracını çekici yardımı ile götürülerek sorununuzu çözecektir.

Hangi Araçlar İçin Çekici Hizmeti Verilir?

Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici Yolda kalan araç cinsi ne olursa olsun aracın cinsi ve modeli belirtildiği üzere her türlü araç için çekici ve yol yardımı hizmeti verilir. Zaten Küçükçekmece Oto Çekici fiyatları bu kritere göre belirlenir. Araçlar çeşitli şekillerde bulunduğu yerden istenilen servisi ya da tamir noktasına götürülür. En bilineni ve yürüyen aksam hiçbir şekilde kullanılmadan direkt kaldıraç ile aracın üzerine konularak görürken sistemdir. Bir diğer ise çekme halatlar yardımı ile aracın vitesinin boşa alınıp el freni de indikten sonra çekme yolu ile kullanılan sistemdir. Firmamızda iş makinesinden motora kadar hizmet verebilecek kapasite de geniş donanıma sahip çekici araçlar bulunmaktadır.

Araç Çekiciler Nerde Bulunur?

Firmamıza telefon açarak araç ile ilgili detaylı bir şekilde durumunuzu anlattığınız zaman size en yakın oto çekici ekipleri derhal yönlendirilecektir. Firmamız her bölgede yolda kalan araçlar için hizmet verme konusunda geniş bir deneyime sahiptir. Tam donanımlı be teknolojik çekici araçları, alanında uzman bir personel ve işini en iyi şekilde yapan bir ekip ile güvenli bir şekilde çekici hizmeti almak istiyorsanız bizi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir