Beykent Oto Kurtarıcı

Beykent Oto Kurtarıcı

 

Beykent Oto Kurtarıcı Oto kurtarma hizmetleri uzun yıllardan beri süregelen insanların ve arabaların ihtiyacı olan yardımlardan birisidir. Oto kurtarma hizmeti ile kaza yapmış arızalanmış araçların dikkatli bir şekilde yerinden kaldırılarak uygun bir yere götürülmesi sağlanır. Araçların modellerinin ve türlerine göre farklı biçimde tasarlanmış oto çekici yani diğer adıyla oto kurtarıcı araçlar her geçen gün daha farklı modellerle karşımıza çıkabilmektedir.

Beykent oto kurtarma hizmeti alabilmek için arabaların yerinden oynayamaması veya kaza yapmış halde ters dönmesi gibi durumların oluşması gereklidir. İnsanların gücünün yetmeyeceği sağa sola çarpmadan araçlara yükleyebileceği bir özelliğe sahip çekicilerin olması ile zahmetli durumların üstesinden kolaylıkla gelebilmektedir. Firmamız güvencesi ile yaptığımız bu işte nerede olursanız olun sizlere sadece bir telefon uzaklığındayız firmamızı arayarak ihtiyacınız olan oto çekiciler bulunduğunuz noktaya en kısa sürede gelir.

Oto Kurtarıcı Hizmetlerinde Öncü Firma

Beykent Oto Kurtarıcı Oto kurtarma hizmetin yıllardan beri firmamız tarafından en iyi şekilde verilmeye devam ediliyor. Seçtiğiniz firmaları daima bu işte başarılı olması ve uygun fiyat tarifesi ile müşterilerini düşünmesi o firmanın uzun yıllar boyunca hayatta kalabilme başarısı olarak düşünülür. Beykent oto kurtarıcı hizmetleri adı altında birden fazla araç çeşitliliği olması çok önemlidir.

Kaliteli bir hizmet yapabilmek için her araca uygun oto kurtarma ekip ve ekipmanlarının tam teçhizatlı olması bütün firmalar için geçerli bir kuraldır. Aynı zamanda yardıma ihtiyaç duyulduğu anda önemli olan tek şey hızlı ve güvenilir bir şekilde aracın yanına gidebilmek Beykent yol yardım çekici firmaların görevidir.

Çevre güvenliğini sağladıktan sonra arabanın oto çekicisine yükleme işlemi kısa süre içerisinde gerçekleştirilmelidir. Firmamızın hizmet verdiği bu alanda müşterilerin memnuniyeti en ön plandadır.

Beykent Oto Kurtarıcı

Beykent Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarma İşlemi Nasıl Gerçekleşir?

Beykent oto çekici hizmetlerinin en bilindik ve sıklıkla görülenler genellikle kayar sistemli çekicilerdir. Bazı çekici modellerde ise hidrolik çekicilere de rastlamak mümkündür. Kayar sistemli oto kurtarıcılara ihtiyaç duyulduğu anda telefon ile bulunan konumun yeri söylenir çekici ekipleri ise en kısa sürede buraya ulaşır. Ardından aracın bozulma nedeni ile yolda kalması gibi durumlarda aracın üzerinde bulunan kısma aracın yüklenmesi için vinç sistemi kullanılabilir.

İlginizi çekebilir  Beykent Çekici

Eğer sürücü aracın içinden çıkmak istemiyorsa bir vinç ile araç bağlanarak aracın arkadan sürülmesi sağlanabilir. Hidrolik sistemli olan çekicilerde ise aracı yine vinç yardımı yükleyip indirirken kaydırma yöntemi ile indirilir. Bir otomobil kaza mahalline karışmışsa ters dönüp yoldan çıkmış vaziyette ise vinçli veya çapraz bağlı çekiciler oldukça iş görmektedir.  Beykent araba çekici firmamıza ihtiyacınız olduğunuz her an yanınızda olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Oto Çekicilerin Asıl Görevi Nedir?

Beykent araç kurtarıcı ile her ilde görev yapan firmalar insanların acil durumlarına karşı sorunlarına çözüm olmada yardımcı oluyor. İnsanlar çekicilerin yalnızca araçların zor durumdan kurtarılmada işe yaradığını bilse de aslında şehir içindeki yollarda yanlış park edilen araçların polis veya görevliler tarafından çekilmesi oradan alınması gibi durumlarda yardımcı olur.

Beykent Oto Kurtarıcı Şehir içlerinde kullanılan modelli veya modelsiz araçların tek katlı veya çift katlı oto kurtarıcılar birden fazla otomobili taşıyabilme özelliğine sahip olabiliyor. Oto kurtarıcıların en çok kullanıldığı ve ihtiyaç duyulduğu yer muhakkak kaza alanlarıdır. Özellikle uçurumdan düşen araçların pert olmasıyla birlikte insan gücü ile oradan çıkarılamayacağı için oto kurtarıcı araçlarına ihtiyaç duyulur. Firmamızda bulunan beykent araç kurtarıcı araçlarımız ile büyük veya küçük arabaların kurtarılmasında etkin rol oynayan büyük vinçli çekicileri bulabilirsiniz.

Oto Kurtarıcı Ekiplerin Eğitimi

Tuşba oto kurtarıcı firmalarının iyi bir hizmet verebilmesi için çalıştıkları elemanların en zor koşullarda en doğru kararı verebilme becerisine sahip olmaları için gerekli eğitim ve testlerden geçirir. Her insan kötü şartlara karşı soğukkanlılığını korumada gerekli özelliğe sahip olamasa da bunu eğitim ile aşabilmeleri oldukça kolaylaşır.

Eğitim sırasında yapılması gereken öncelikler ve araçların türüne göre kurtarma yöntemleri eğitimi tamamlandıktan sonra işe başlamaları için bir engel kalmaz. Beykent oto çekici firmaları arasında saygın bir yere sahip olmamızın en büyük nedeni yaptığımız işlerin başarı yüzdesinin yüksek olmasıdır. Bu başarıda en büyük katkı çalışanlarımızın ve oto çekicilerimizin son model teknolojiye uygun olmasıdır.

İlginizi çekebilir  Beykent Oto Çekici

Oto Kurtarıcı Çeşitleri Nelerdir?

Tuşba oto çekici kendi aralarında farklı gruplara ayrılır. Bundan çatallı çekici, tepeden çekici, vinçli kayar platform ve oto transfer çekicisi olmak üzere dört çeşit sayabiliriz. Çatallı çekici ile İki tane büyük çatalı arabanın altına sokup yukarı kaldırmaya ve çekicinin kasasına konulmasına yardımcı olan bir modeldir.

Beykent Oto Kurtarıcı Tepeden çekici ise dört adet kollarına bağlı halatlar sayesinde arabanın altına yerleştirilip kolayca yukarı kaldırılıp araca yüklenmesini sağlayan modelden birisidir. Bu modeli en çok şehir merkezlerinde güvenlik görevlilerin kullandığı model olarak düşünülebilir.

Beykent Oto Kurtarıcı Vinçli kayar platform hareket edebilen araçların kayar platforma yerleştirilir. Fakat hareket ettirilemiyorsa oto kurtarıcıda bulunan çekici ile platforma yerleştirilmesi sağlanır. Son olarak transfer çekicisi ise en çok rastlanılan modellerden bir tanesidir. Çekici de bulunan damperli platforma çekici yardımıyla çekilerek yerleştirip ardından indirilirken damperden makara yardımıyla indirilir. Vinçli oto kurtarma ihtiyacı olan kişilerin Beykent çekici numarası ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Vinçli Oto Kurtarma Hizmeti

Beykent en yakın oto çekici firmasına ihtiyaç duyulduğunda telefon numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Özellikle vinçli oto çekici araçların bulunması zor olduğu için firmamızla iletişime geçerek tüm çekici modellerini bulabilmek mümkündür. Aynı zamanda diğer firmaların sunduğu hizmete oranla sunduğumuz hizmetlerin fiyatları oldukça düşüktür.

Oto Kurtarıcı Fiyatları

Tuşba oto kurtarma hizmetini almak isteyen kişiler bizleri iş yerimizde veya telefon numaramızla 7/24 saat ulaşabilirsiniz Kaliteli hizmet güvencesi ile firmamıza başvurmanız halinde indirimli hizmetten faydalanabilirsiniz. Beykent oto çekici fiyatları hakkında daha fazla bilgiye ihtiyaç duymanız halinde aracınızın türünü söylemeniz yeterli olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir