Beykent Oto Çekici

Beykent Oto Çekici

 

Beykent Oto Çekici Otomobiller hayatımızın en önemli bir parçası olarak bize hizmet vermeye devam ediyor. Uzun yıllardan beri farklı şekilde tasarlanarak günümüze kadar gelen yeni modeller ile daha şık ve konforlu bir kullanım sağlamayı bize sunuyor. Bir otomobil ne kadar kaliteli ve konforlu olursa olsun sürücünün dikkatsiz kullanışı ile yoldan çıkıp kazalara sebep olabiliyor.

Bunun dışında seyahat sırasında arabaların aniden bozulması sürücünün orada mağduriyete yaşaması söz konusu olabiliyor. Beykent Oto Kurtarma firmamız ile yolda kalan kişilere hızlı çözüm üreterek onların istedikleri yere gidebilme sağlıyoruz

 Oto Kurtarma Neden Gereklidir?

Oto Kurtarma hizmetleri uzun yıllardan beri araba sektörünün en ihtiyaç duyduğu hizmetlerden bir tanesidir oto kurtarma yol ortasında kalan arızalanan veya kaza halinde yerinden çekilmesi gerektiğinde Beykent oto çekici sayesinde arabaların kaldığı bölgeden başka bir bölgeye aktarılmasını sağlamaktadır. Bu hizmet hem sürücünün hem de trafiğin aksamasına engelleyerek tüm insanlara yardımcı olduğu bir hizmettir.

Oto kurtarıcı firmamız bünyesinde bulunan çekici arabalarıyla Yolda kalan veya kazaya karışmış arabaların oradan kurtarılmasında destek hizmet vermektedir. Hangi bölgede olursanız olun bizi arayarak oraya en kısa sürede gidebilme imkânına sahibiz. Oto Kurtarma hizmetlerinin neden gerekli olduğu hususunda bilgi sahibi olmayan insanlar araçlarının bozulması anında onlara yardıma koşan bir hizmetin olduğunu o anda anlayabiliyorlar.

Beykent oto kurtarıcı hizmeti ile her farklı modelde olan araçların çekilebilmesi için gerekli ağırlığa ve güce sahip araçların ve ekipmanların bünyemizde bulunduğunu belirtmek isteriz. Son model araçlarımız ile en zor durumları kolayca açabilme konusunda yeterli becerilere sahip kişilerle çalışmaktayız.

Oto Çekicide Kaliteli Hizmet

Beykent araba çekici hizmetimiz her bölgeye uygun olarak gerekli çözümleri üretebilme konusunda uzman ekipmanlara ve ekiplere sahibiz Oto Kurtarma hizmetlerinde kalitenin önemi yapılan işin ne kadar doğru olup olmadığını belirlemede en önemli etkendir. Beykent yol yardım çekici yolda kalan insanların gidecekleri yere güvenli ve hızlı bir şekilde gidebilmeleri için kaliteli hizmet bu alanda çok önemlidir.

İlginizi çekebilir  Beykent Oto Kurtarıcı

Hizmetin kaliteli olabilmesi için müşteri ve oto kurtarıcı ekiplerinin tam olarak ortak çözümler üretebilmesi ve anlaşması hizmetin en iyi şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. Firmamız müşteri odaklı iş ahlakı içerisinde çalışarak en uygun fiyatlara çekici hizmetlerimizi sunuyoruz. Aynı zamanda zor durumda olan kişilerin imdadına koşan bu hizmetle ortada kalan araçların çekilmesi ile gün boyu oluşabilecek trafiğin de önünü açma da önemli yere sahiptir.

Beykent Oto Çekici

Beykent Oto Çekici

Oto Kurtarmada Vinç ile Nakliye Hizmeti

Otomobillerin herhangi bir aksanında arıza yaşanması durumunda sürücüyü oldukça zor durumda bırakabiliyor. Beykent araç kurtarıcı denince ilk akla normal otomobiller gelmesi oldukça doğaldır. Genellikle insanların çekici ile çekilen araçları normal hayatta kullanabileceğimiz araçlardır. Bunların yanı sıra tır, kamyon, kamyonet gibi araçların bozulup yolda kalması veya kaza olayının yaşanması ile takla atıp ters dönmesi gibi durumlarda vinç kurtarıcı ile oradan kurtarabilmek mümkündür.

Vinç çekici ile 30 tona kadar olan ağırlıktaki tüm araçları çekebilmek ve yerine götürmekte en iyi ekipmanlardan birisidir. Kamyonun arkasında takılı olarak gelen vinç çekici sayesinde mağduriyet yaşayan tüm insanların sorunlarını en kısa sürede çözebilmede en etkili yoldur. Kaza halinde ters dönen araçların yol kenarından veya uçurumlardan kolayca kurtarıp çekici hizmeti almak isteyenler Beykent çekici numarası ile firmamıza ulaşabilmeniz mümkündür.

Oto Çekici Hangi Araçların Kurtarılmasında Rol Oynar?

Beykent oto çekici firmaları olarak birden fazla araç türüne hizmet vermekteyiz. Minibüs, tır, kamyonet, kamyon hatta iş arabaları dâhil birçok araca hizmet verebilme imkânına sahibiz. En zor koşullarda olan durumlara karşı firmamızın eğittiği ekiplerle beraber olay yerine gelerek gerekli durumlar inceledikten sonra aracın türüne göre işlem yapmaktayız. Normal araçlar için Tuşba oto çekici ile istenilen yere götürme olanakları sunuyoruz.

İlginizi çekebilir  Beykent Araba Çekici

Ayrıca büyük araçlar için vinçli çekiciler kullanarak arıza veya hasar onarım için en yakın sanayi bölgesine teslim ediyoruz. Sizlerde Beykent bölgesine yakın iseniz size hizmetimizin daha hızlı ulaşabilmesi için Beykent en yakın oto çekici firmamızın sunduğu hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bize telefonla ulaşarak bulunduğunuz bölgenin konumunu atmaktır.

Çatallı Çekici Nedir?

Çatallı çekici her aracın kolayca yüklenebilmesi için en çok tercih edilen modellerden bir tanesidir.  Yükleme sırasında yolun uygunluğuna bağlı olarak aracı sağ veya sol taraftan yükleyebilme imkânına sahiptir. Tek yapması gereken iki adet çatal aparatının arabanın altından geçirerek 15 saniye içerisinde yukarı kaldırıp yüklemektir.

Çatal aparatını kontrol edebilmek için harici kumanda modülü bulunuyor. Bu modül ile kolayca araca hasar vermeden yükleyebilmeyi sağlıyor. Beykent oto çekici fiyatları konusunda müşterilerimize en uygun fiyat tarifesini uygulayarak onları bu zor durumdan en iyi şekilde kurtarabilmek için çalışıyoruz.

Tepeden Kullanımlı Çekici Nedir?

Tepeden kullanımlı çekicilere şehir içinde rastlamak en muhtemel araçlardan birisidir. Bu oto çekiciler genellikle yol ortasında aniden bozulan veya yanlış şekilde park edilmiş araçları polisler tarafından çekilmesinde kullanılan modeldir. Firmamızda bulunan bu model ile yardıma ihtiyacınız olması anında sizlerin yardımına tuşba oto kurtarma güvencesi ile bir telefon uzaklığındayız.

Beykent Oto Kurtarma Servisi

Oto kurtarma hizmeti her zaman ihtiyacınız olabilecek servislerden bir tanesidir. Tuşba oto kurtarıcı hizmeti ile her zaman güvendiğiniz uygun fiyatlı kurtarma araçlarını kiralayabilirsiniz. Birden fazla araç çeşitliliğimiz sayesinde en zor durumlara göre hazırlıklı ekipmanlara sahibiz. Acil bir durum ile karşı karşıya geldiğiniz anda bizlere telefon numaramızdan ulaşarak aracın modelini ve türünü söylemeniz yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı çekicilere bizim firmamız aracılığıyla sahip olabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Beylikdüzü Çekici

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir