Kumburgaz Oto Kurtarıcı

Firüzköy Oto Kurtarıcı

,

Kumburgaz Oto Kurtarıcı Aracınız ile beraber yolda kalma durumunuzda ihtiyaç duyacağınız hizmet oto kurtarma hizmetidir. Tam bu durumlarda sizlere hizmet vermek için Kumburgaz oto kurtarma firması olarak çalışıyoruz. Yakıt bitmesi, akü bitmesi ya da lastik patlaması gibi durumlar ile karşı karşıya kaldığınızda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

 Kumburgaz oto çekici firması olarak sizleri kaldığınız yerden alarak gitmek istediğiniz yere kadar ulaştırıyoruz. Günlük yaşantınızda kullandığınız araçlar ile her an yolculuk ya da eşya taşıma sırasında yolda kalabilirsiniz. Aracınızı sık kullanma durumunuza göre bu durumların meydana gelme zamanlarında değişiklikler meydana gelebilir. Hiç ummadığınız yerde kaldığınız zaman size en yakın olan oto kurtarma servisinden yardım alabilirsiniz. Araçlarınız sizler için önem arz ettiğinde dolayı çekilme esnasında hasar görmemesi için kaliteli hizmet veren firmalardan yardım almanız gerekir.

Oto Kurtarma İşlemi Nedir?

Kumburgaz Oto Kurtarıcı Günlük hayatında araç kullanan herkesin her an ihtiyaç duyacağı hizmetlerden birisi de oto kurtarma hizmetidir. Oto kurtarma çeşitli nedenlerden dolayı yolda kalmış olan aracınızın kurtarılması için gerekli olan bir hizmettir. Aracınızın dikkatli bir şekilde gideceğiniz yere götürülmesi sağlanır. Bu durumlarda Kumburgaz oto kurtarıcı firmamız tarafından hizmet alabilirsiniz. Yolda kaldığınız nedene göre sizlere hizmet sunan firmamız kaliteli ekipmanlar ile çalışmaktadır.

Donanımlı ekipmanlara sahip olan firmamızın çalışan personelleri de işinde uzman ve eğitim almış bireylerdir. Aracınızın çekilme işlemi yapılırken araçtaki kişilerin de güvenliği sağlanır. Trafik kazası durumunda ihtiyaç duyacağınız oto kurtarma hizmetinde Kumburgaz araba çekici hizmeti sunan firma çalışanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz. Gerekli olan tüm önlemler ile beraber çalışan ekibimiz en kısa sürede sizlere ulaşır.

Oto Kurtarma Araçları Nelerdir?

Araç çekimi için gerekli olan çekiciler araçların boyutuna göre farklılık gösterir. Kumburgaz yol yardım çekici firması olarak gerekli olan bütün hizmetleri sunuyoruz. Araç çekiciler arasında yer alan çatallı çekici iki büyük çatal aparatı sayesinde forklift sistemi gibi çalışır. Aracı komple kaldırarak çekici kasasına konma işlemi yapılır. Bu işlemde aracınız hasar görmeden çekiciye yüklenir. Oldukça kısa bir işlem olmasından dolayı en fazla kullanılan yöntemlerdendir.

İlginizi çekebilir  Kumburgaz Oto Çekici Firmaları

Kumburgaz çekici numarası internet üzerinden çok rahat ulaşabileceğiniz numaralar arasındadır. Firmamıza ulaştıktan sonra gereke yardım en hızlı şekilde sizlere ulaşacaktır. Tepeden çekici sistemi ise genellikle trafik polisleri tarafından kullanılan araçlardan biridir. Diğer adıyla ahtapot çekici olarak da bilinir. Aracın tekerleri sabitlenerek kaldırılır ve çekici aracına yüklenir.

Vinçli Kayar Platform Oto Kurtarma Araç Çeşidi Nedir?

Kumburgaz araç kurtarıcı firma olarak hizmet verdiğimiz çekici yöntemleri arasında vinçli kayar platform da yer alır. Vinçli platformda aracınızı hareket ettirebildiğiniz durumlarda kullanılır. İki araç kapasiteli olan bu araçlar arka kısmında da yer alan tekerlekleri sayesinde ikinci aracı da taşıyabilir. Eğer aracınızı hareket ettiremiyorsanız vinç kısmı ile araç platforma koyulur. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz zaman Kumburgaz en yakın oto çekici firmamız tarafından gerekli olan hizmeti alabilirsiniz. En kısa süre içerisinde sizlere ulaşarak aracınızı yaşadığı sorun içerisinden kurtarıyoruz.

Kumburgaz Oto Kurtarıcı

Kumburgaz Oto Kurtarıcı

Oto Kurtarma Fiyatları Nasıl Değerlendirilir?

Kumburgaz Oto Kurtarıcı Hemen hemen her araç tipine uygun hizmeti veren tuşba oto çekici firmamız oto kurtarma fiyatları bakımından da oldukça uygundur. Aracınız ile yolda kaldığınızda kolaylıkla ulaşabileceğiniz firmamız tarafından en hızlı şekilde hizmet alabilirsiniz. Teknolojik araç çekiciler ile hizmet sağlayan Kumburgaz oto çekici fiyatları her bütçeye uygun şekilde ayarlanır.

Çekilecek aracın büyüklüğüne, çekilecek olan konumun uzaklığına ya da oluşan durum içerisinde çıkarma süresine göre fiyatlarda değişiklik meydana gelebilir. Bulunduğunuz konumu ve otomobilinizin büyüklüğünü bildirdikten sonra mağduriyete uğramadan sizleri aracınızı götüreceğiniz yere kadar bırakıyoruz.

Kumburgaz oto çekici firmaları olarak 7/24 hizmet sistemimiz ile çalışıyoruz. Aracınızın trafik kazası sonucu ile yolda kalma durumunda sigorta ve kaskolu hizmet sağlıyoruz. Böylelikle maddi yönden olumsuz etkilenmemenize olanak sağlıyoruz. Uzman kadromuz kendi alanlarında eğitim almış personeller tarafından oluşur.

İlginizi çekebilir  Kumburgaz Çekici 

Tuşba oto kurtarma firma çalışanlarımız güler yüzlü personeller tarafından oluşuyor. Sizleri hiçbir mağduriyete uğratmamak adına özenli ve titiz bir çalışma sergiliyoruz. Yolda kaldığınız durumlarda telaş yapmamanıza da yardımcı oluyoruz. Sizler de çeşitli sebeplerden dolayı yolculuğunuza devam edemeyeceğiniz durumlarda oto kurtarma firmalarından destek alabilirsiniz.

Oto Çekici Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük yaşantınızda araç kullanırken yolda kalma durumları ile karşılaşabilirsiniz. Bu sorunlarda aracınızı kendi başına hareket ettirmek zor hatta imkansız olabilir. Bu durum karşısında oto çekici firmalarından destek alabilirsiniz. Firma seçiminde oldukça dikkatli olmak gerekir.

Kumburgaz Oto Kurtarıcı İşini kaliteli yapan bireyler tarafından hizmet sağlayan firmaları seçmeniz gerekir. İşinde uzmanlaşmış personellerden oluşan ve kaliteli iş yapmaya özen gösteren tuşba oto kurtarıcı firmamız tarafından hizmet alabilirsiniz. Firma seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlar oldukça fazladır. Firmanın resmiyet belgesi olup olmadığı önem taşıyan hususlar arasında ilk sırada yer alır. Firma resmi koşullara uygun olarak çalıştığına dair gerekli olan evrakları taşıması gerekir.

Firma seçimi aracınızın çekim esnasında hasar görmemesi için en dikkat edilmesi gerekenler arasında bulunur. Maliyeti yüksek olan aracınız çekim esnasında bir hasar gördüğünde daha fazla maliyete girme durumu ile karşılaşabilirsiniz. Bu durumların önüne geçmek için dikkatli ve donanımlı çalışan firmalar tarafından hizmet almaya özen göstermelisiniz.

Kar ya da çamura batan araçlarınızı en hızlı şekilde çıkarabilecek olan ve hızlı ulaşım sağlayan çekiciler tarafından destek almalısınız. Aksi taktirde aracınız çamur ya da karın içinde uzun süre kalması durumunda büyük hasarlar meydana gelebilir. Mekanik ya da elektriksel arızalar meydana geldiğinde elektrik tesisatı tarafından kaliteli hizmet sunan firmalardan destek almalısınız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir