Küçükçekmece Araç Kurtarıcı

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı

 

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı Ticari araç ya da bireysel araç kullanan herkesin Küçükçekmece Oto Kurtarma ile bir gün yolu kesişecektir. Teknolojik olarak rakiplerine oranla daha fazla donanıma sahip olan firmamız bu hizmeti verirken her daim müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Aracınızda oluşabilecek her türlü araç kazasında aracı kaza yerinden kaldırmak, yaşanabilecek arızalarda yerinden tamir servisine götürmek için Küçükçekmece En Yakın Oto Çekici hizmetini firmamızdan alabilirsiniz.

Her türlü otomobil, arazi taşıtı, iş makinesi, kamyon, kamyonet, motor gibi günlük kullandığımız tüm motorlu araçların seyit esnasında ya da park halinde iken yürüyen aksamında yaşanan sorun nedeni ile başka bir yere taşınma işi Küçükçekmece Araç Kurtarıcı ekiplerinin görevidir. Araçları çekmek için kullanılan çekiciler taşınacak aracın boyutuna göre gönderilir.

Araç Kurtarma Ekiplerinin Özellikleri Nelerdir?

Küçükçekmece Oto Çekici Firmaları içerisinde trafik şube müdürlüğünden verilen özel yetki belgesine sahip bir firmayız. Ayrıca bünyemizde çalışan personelinde tüm şoförlük eğitimleri tamamlanmıştır. Her türlü donanım ile yetkili sürücü belgesine sahiptirler. Tuşba Oto Çekici olarak tüm yasal zorunlulukları yerine getirmenin haklı gururunu da taşıyoruz.

Araç Kurtarıcılara Neden İhtiyaç Duyulur

Günlük yaşamda tüm bireylerin neredeyse hayatının içinde olan motorlu araçlar vardır. Binek araçlar, kurumsal araçlar, ticari araçlar, motosikletler, tırlar, iş makineleri, toplu taşıma araçları gibi birçok motorlu taşıt günün her saatinde karşımıza çıkabilir.

Sürüş esnasında ya da park halinde iken arızalanan, hasar gören, belirlenemeyen bir nedenden dolayı çalışmayan ya da büyük ya da küçük bir kazaya karışan tüm motorlu taşıtlar için Küçükçekmece Yol Yardım Çekici hizmeti verilmektedir. Aracın lastiği patladığında, yağ kaçırdığında, aküsü bittiğinde, mekanik yâda teknik bölümlerinde meydana gelebilecek tüm arıza durumlarında firmamız en kısa sürede bulunduğunuz yere gelecektir.

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı

Araç Kurtarıcı Hizmeti Almak İçin Ne Yapmalı

Küçükçekmece Oto Çekici hizmeti bulunduğunuz konum, mevkii ne olursa olsun yaşadığınız arıza neden olursa olsun yolda kaldı iseniz imdadınıza yetişecektir. En yakın oto tamir bakım servisine aracınız taşımak istediğinizde Küçükçekmece Çekici Numarası yanınızda ise hemen tuşlamanız yeterli olacaktır. Numarayı aradığınızda yolda kalan aracınızın marka ve modeli, nerede olduğunuz ve aracınızla ilgili yaşadığınız sıkıntının detayları öğrenilecek ve size en uygun araç kurtarıcı haftanın 7 günü ve günün 24 saati en iyi fiyatla gönderilecektir.

İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Oto Kurtarıcı

Araç Kurtarıcı Nasıl Bulunur

Tuşba Oto Kurtarma hizmetleri yasal yönetmelik gerekliliklerini yerine getirerek alınmış olan yetki belgesine sahip ve kurtarma araçlarını kullanmaya yetkili sürücü belgesine sahip firmadır ve böyle bir ekibe sahiptir.  İl genelinde her bölgede ve ilçede araçlarımız mevcuttur. Küçükçekmece Araba Çekici olarak internet ortamında firmamıza çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Araç Kurtarıcıların Kaç Çeşidi Vardır

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı Aracınızın yaşı önemli olmaksızın modeline ve ağırlığına göre onu taşıyabilecek çekici ihtiyaçlarınız olduğunda Küçükçekmece Oto Kurtarıcı en kısa sürede yanınızda olacaktır. Arızalanan ya da nedeni bilinmeyen bir şekilde motorlu taşıtımız hiçbir şekilde çalıştırılamıyorsa bazı durumlarda yerinde hiçbir onarım işlemi yapılamamaktadır. Tuşba Oto Kurtarıcı hizmet araç ve personel ağı geniş bir yelpazeye sahiptir.

  • Kumandası kablolu olan ve birçok fonksiyona sahip olan taşınacak aracın altına iki çatal yardımı ile girerek aracı kaldıraçlar ile yukarı kaydırıp çekici araç üzerine koyan bir sistem vardır. Bu sistem forklift ile aynı kullanım şekline sahiptir. Üzerindeki makaralar sayesinde araç altına sokulan çatallarla yukarı kaldırılarak güvenli bir şekilde yerleştirilir.
  • Özellikle trafikte yapılan yanlış parklarda trafik ekiplerince kullanılan ve ahtapot kolları şeklinde olduğu için buradan esinlenerek adını almış olan çekicinin üst kısmından çekici araca bağlanmış bir şekilde vinç vardır. Bu vinç sayesinde aracın havaya kaldırılarak bir makara üzerinde dört teker bağlantısı sağlanarak güvenliği sağlandıktan sonra çekici araç üzerine konulan araç kurtarma aletleridir.
  • Aracın yürüyen mekanizmasında sıkıntılı bir durum yok ise ve durup dururken yolda kalmış ise kaygan bir platform üzerinden sistem hareket ettirilerek çekicinin üzerine yerleştirilir. Vinçten de faydalanılan bir sistemdir. Bu tip araç kurtarma sistemlerinde taşınacak olan aracın vitesi boşa alınıp el freni de indirilerek çekiciye kadar iteklenerek mekanik aksam çalıştırılmadan yüklenmesi sağlanır.
  • Araçta basit gözüken arızalar var ise aracın aküsü bitmiş, yağ akıtıyor ya da lastikleri hasar görmüş ise ya da bilmediğiniz bir aksamında yaşanılan bir sorun nedeni ile çalışmıyorsa böyle bir durumda kullanabileceğiniz transfer çekici çeşidi bulunmaktadır. Transfer çekici hizmeti verilirken aracın ön kısmında tampon altından bir halat yardımı ile bağlandıktan sonra taşınacak aracın ön kısmı havaya kaldırılır ve araç kurtarıcının arkadan çekmesi ile güvenli bir şekilde tamir noktasına ulaştırılır.
İlginizi çekebilir  Küçükçekmece Oto Kurtarma

Araç Kurtarıcı Fiyat Politikası

Küçükçekmece Oto Çekici Fiyatları zaten mağdur durumda olan sürücüleri başka bir mağduriyete sokmayı asla düşünmez. Zaten stresli bir ortamda önemli olan çözüm odaklı olmak ve sorunu halletmektir. Tüm kaskolu araçların poliçeleri çekici hizmetini karşılamaktadır. Anlaşmalı noktalar arandığı takdirde koşulsuz şartsız çekici hizmeti gönderilmektedir.

Küçükçekmece Araç Kurtarıcı Araç kurtarıcı hizmetinde uygulanan sabit bir fiyatlandırma listesi yoktur. Nedeni ise ihtiyaç halinde istenecek olan araç kurtarıcının boyutu, taşınılacak olan konumun aracın çekileceği yere olan uzaklığı ve eğer yerinde hizmet verilecek ise bu yol yardım hizmetinin içeriği sürekli farklılık gösterebileceğinden alınacak bilgiler doğrultusunda firmamız tarafından size en iyi fiyat verilecektir.

Firmamız size araç kurtarma, çekici ve yol yardım hizmetini en güvenebileceğiniz şekilde vermektedir. Firmamızda işini en iyi şekilde yapan alanında uzman bir personel ekipleri bulunmaktadır. Sorun yaşayan her türlü araç için yol yardım ve çekici hizmetimiz bulunmaktadır. Araç kurtarıcı hizmeti veren bir firma olarak yardıma ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir