Çatalca En Yakın Oto Çekici

Çatalca En Yakın Oto Çekici

 

Çatalca En Yakın Oto Çekici Okula giderken, işe giderken ya da seyahat ederken araçlarımız kullanmaktayız. Araçlarımız bu konuda bizlere en büyük destek sağlar. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanlar bilirler ki trafik kazaları çok sık yaşanır. Bazın durumlar vardır ki aracınız arızalandığında aracınızla gidemeyecek durumda olabilirsiniz ya da şehirlerarası seyahat yaptığınızda aracınızla kaza yapabilirsiniz. Bu gibi durumlarda Çatalca en yakın oto çekici firmasından destek alırız.

Aracınızı hangi modelde ya da türde olursa olsun her çekici taşıyabilir kapasiteye sahiptir. Çatalca oto çekici römork ya da yarı römork şeklinde olan aracınızı dikkatli bir şekilde taşıma hizmeti sağlar.  Çekiciler iki şekilde görev yaparlar. Biri trafikte oluşan problemleri çözmek için diğeri ise sanayi hizmeti verir. Çekici her türlü ağır araçları da sorunsuz olarak taşımaktadır.

Çatallı Çekici

Çatalca araba çekici türlerinden biridir.  Sıklıkla rastlanan çekici araçlarından biridir. Çatal çekiciler diğer çekici araçlarına benzerdir. Çalışma mantığı Forklift araçlarına benzer. Çatal çekicilerin asansörlü 5 metre genişliğinde 7 metre aralığında iki tane demir bulunur.  Çekilecek aracın altına bu çatalları yerleştirdikten sonra dikkatli bir şekilde römorka yerleştirilir.

Çatallı çekiciler taşıma sırasında daha güvenlidir. 10 tona kadar kolaylıkla çatallı çekiciyle çekmeniz mümkün. Siz aracın içerisinde olsanız dahi çekme imkânı vardır. Böylelikle aracınızı Çatalca oto kurtarıcı firması tarafından en yakın servis alanına götürülerek aracınızın bakım ve muayenesini yaptırmayı sağlar.

Tepede Çekici

Çatalca oto çekici firmaları sunduğu bir hizmet olan tepeden çekici genellikle yasak olan yerlere park edilmiş araçları çekme işlemi için kullanılan bir türdür. Tepeden çekicinin diğer ismi ise ahtapot çekici olarak adlandırılır.  Sebebi ise aracı ahtapot gibi kavradığı için ahtapot adı verilmiştir.  Aracın yanına gelerek aracın tavan kısmını vakumlar.

İlginizi çekebilir  Çatalca Yol Yardım Çekici

Daha sonra iplerle çapraz, yatay ve dik olacak şekilde iyice sarılır. Belli yüksekliğe çıkarıldıktan sonra aracın römorkun üstüne kaynı şekilde konulur. Aracı sabitledikten sonra tepeden çekici ekipmanı araçtan çözülür. Tepeden çekici ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Çatalca araç kurtarıcı firmalarından birini arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Çatalca En Yakın Oto Çekici

Çatalca En Yakın Oto Çekici

Yol Yardımı Nedir?

Aracınızın bakımları tam olmasına rağmen seyahat ederken aracınızla yolda kalabilirsiniz. Bu durum sizin canınızı sıkmasına sebep olabilir. İşte yol yardımı birden sizin imdadınıza yetişiyor. Arızalı ya da kazalı olan arıcınızı güvence altına alarak mağduriyetinizi giderir. Yol yardım hizmetleri aracınızda kaskonuz var ise kasko tarafından bütün ücretler karşılanıyor.

Böylelikle bütçenizi koruyarak mağduriyetinizi gidermiş olursunuz. Çatalca oto kurtarma hizmeti bulunduğunuz yere gelerek bulunduğunuz yerde problemleri çözebiliyorsa 45 dakika içerisinde mağduriyetinizi gideriri. Eğer bulunduğunuz yerde sorunu çözemiyorsa en yakın Çatalca yol yardım çekici firmalarından birini çağırarak aracınzı oto sanayiye götürme imkânı sunuyor.

Oto Çekici Fiyatları

Çatalca oto çekici fiyatları firmadan firmaya farklılık gösterebilir. Bir aracın çekme maliyeti 250 TL ile 500 TL arasındadır. Eğer aracınızı şehirlerarası transfer işlemini yapacaksanız. Çoklu taşıma aracının maliyeti diğer çekici araçlarına göre daha yüksektir.

Parkın yasak olduğu yerler, engellilerin park edeceği yerlerde, yaya geçidi, otobüs durakları, otoban, köprü, tünel gibi alanlara park edildiği takdirde görevliler tarafından aracınızı çekilir. Bu durumda hem otopark hem de çekici fiyatını aynı anda yansır.  Çekici firmalarından birine ihtiyacınız var ise Çatalca çekici numarası ile firmalara ulaşarak size en uygun çekici firmasından destek alabilirsiniz.

Oto Kurtarma Hangi Hizmetleri İçerir?

Çatalca En Yakın Oto Çekici Bir yerden başka bir yere seyahat ediyorsanız hem bulunduğunuz trafikten dolayı hem de uzun yolculuktan dolayı aracınız arızalanabilir.  Bazı durumlar vardır ki aracınızın hareketini sağlayacak tüm fonksiyonlarının çalışmamasına neden olacaktır. O gibi durumlarda çekici firmaları imdadınıza yetişirler.  Yolculuk sırasında aracınızın yakıtı aniden bitmiş olabilir. Özellikle ıssız bir alanda iseniz arcınıza yakıt bulmanız bilhassa çok zordur.

İlginizi çekebilir  Çatalca Çekici

Bu gibi durumlarda oto kurtarma hizmeti sayesinde aracınız en kısa sürede yakıt temini yaparak gideceğiniz alan kısa sürede gitmenizi sağlar. Eğer zorlu yol koşullarından dolayı aracınızın lastiklerinde problemler oluşmuş ise oto lastik hizmeti vererek mağduriyetinizi giderir. Aranızın anahtarı kaybolmuş ya da kırılmış ise yine oto kurtarma sayesinde çilingir hizmeti vererek yolunuza devam etmesini sağlar. Tuşba oto kurtarma firması sizi mağdur etmemek için 24 saat boyunca hizmet sunar.

Avantajları Nelerdir?

Tuşba oto kurtarıcı 7/24 saat 365 gün boyunca nerede olursanız olun hizmet vermekte. Aracınızın belli sebeplerden dolayı mağdur olduğunuzda en kısa sürede mağduriyetinizi giderir. Nere de olursanız olsun imdadınıza koşar. Lastik sorunu, anahtar sorunu gibi birçok problemleri kısa sürede çözmenizi sağlar.  Hızlı çözüm odaklı çalışır.

Trafiği fazla mağdur etmeden kısa sürede aracınızı taşır. Güvenli araç taşıma hizmeti sunar. Aracınızın sorununa göre aracı çekme türü de değişiklik gösterir. Yakıtınız bittiğinde eğer yedek yakıt yok ise en yakın benzinciye aracınızı bırakarak yakıt sorununu çözmüş olur.

Çekici Firması Olman İçin Gerekli Şartlar

Çatalca En Yakın Oto Çekici hizmeti teknik bilgi ve beceri gerektiren bir meslektir.  Çalışan kişilerin gerekli eğitimlerini tam alması gerekir.  Çekici araçlarını kullanması için 105,41 koduyla işlenen ehliyet ile aracı kullanması gerekir. Bu belge olmadan çekici hizmetinde bulunmak ya da aracı olmak suçtur. Bu belgeyi, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı olması ve operatör kurslarından birinden almanız yeterli olacaktır.

Çekici aracında gerekli tüm donanımlara sahip olmanız bu hizmette bulunmanız için şarttır. Tuşba oto çekici firması olarak bu konuda profesyonel hizmet sunuyor. Araçlarınız hızlı şekilde istediğiniz adrese çekiyor. Mağduriyetinizi kısa sürede ortadan kaldırıyor. Eğer siz de çekici hizmeti almak isterseniz firmamızdan güvenli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Çatalca Çekici Numarası

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir