Beykent Oto Kurtarma

Firüzköy Oto Kurtarıcı

Beykent Oto Kurtarma İstanbul’un hangi noktasında olursanız olun trafik esnasında aracınızla ilgili her ne sıkıntı yaşarsanız Beykent oto çekici olarak 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Her şey yolunda giderken birden bire bir aksaklık olur ve aracınızla kalakalırsınız. Bu aksaklık bazen aracın arıza yapması bazen de görülmez bir kaza olabiliyor. Böylesi durumlarda Beykent en yakın oto çekici ile asla  ortada kalmazsınız firmamız imdadınıza hızlı bir şekilde yetişir.

Beykent araba çekici olarak aracınız her nerede olursa olsun dakikalar içinde arızalanan aracın yanına gelip aracın arızasını tespit etmeye başlar. Araç arızası kısa sürede belirlenip gereken işlem yapılır. Bazı arızalar aracın yerinden oynatılmasına ihtiyaç duyulmadan tamiri mümkün olan hasarlardır.

Yol Yardım Sırasında Verilen Önemli Hizmetler

Lastik değişimi, araç kilitlenmesi vb küçük hasarlar tuşba oto kurtarma ile hem ekonomik hem hızlı hem de profesyonelce iyileştirilir. Kimsenin başına gelmesini istemediği bu gibi durumlarda kafanızın rahat olmasını istiyorsanız  Beykent yol yardım çekici aklınızın her daim köşesinde olmalı.

Yoğun İstanbul trafiğinde maruz kalınan yoğun stres ve kargaşa içinde aksilikler yaşanması yüksek ihtimal. Üstelik kaza ve arıza sonrasında yol yardımı talep edildiğinde yine İstanbul’un azizliğine uğrayarak saatlerce çekici bekleniyor. Mağduriyet yaşamak isteyen herkes firmamıza güvenebilir.

Uzman kadromuz ve işinde tecrübe kazanmış güçlü ve kalabalık bir ekiple 7 gün 24 saat her yerde yol yardımına ihtiyaç duyan insanlarımızın yanınızdayız. Beykent çekici numarası ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Beykent Oto Kurtarma

Beykent Oto Kurtarma

Yol Yardımı Nedir, Ne İşe Yarar?

Araç kullanırken birçok farklı sorun ortaya aniden ve beklenmedik bir anda çıkabilir. Durum eğer bir kaza değilse ve birden ortaya çıkan bir aksaklık ise genellikle aracın sanayiye götürülmesine gerek kalmaz. Beykent oto çekici firmalarıdakikalar içinde aracın yanına gelir ve tespite başlar. Arıza aracın kendisini kilitlemesi, lastik patlaması veya yakıt bitimi ise olay yerinde kısa sürede aracı kullanılır hale getirilir. Çekici hizmetine başvurmaya gerek duyulmaz. Tuşba oto kurtarıcı firmamızdan her zaman destek alınabilir.

İlginizi çekebilir  Beykent Araba Çekici

Oto Çekici Hizmetleri

Araç arızalandığı anda Beykent oto kurtarma ekibini aradıktan sonra yapmanız gereken bazı işlemler vardır. Atılacak ilk adım tahmin edildiği gibi aracın dörtlü ikaz lambalarını yakarak olası bir kazaya sebebiyet vermemektir. Sakinliğinizi koruyarak aracı ağır ve yavaş yavaş fren yapmadan yolun en sağ tarafına  güvenli olduğunu düşündüğünüz bir yere ulaştırmak ise yapılması gerekenlerin ikincisidir. Böylece hem aracınızı hem de kendi can sağlığınızı korumuş olursunuz. Araç arızası olduğu yerde iyileştirilemiyor ise son teknoloji çekiciler ile araç en yakın sanayiye ya da şoförün arzu ettiği tamir merkezine götürülür. 

Kaç Çeşit Çekici Vardır?

Araç çekme işleminde iki çeşit çekici kullanılır. Bir tanesi linç araç çekici ki bu  model çekiciler otomatik ya da manuel hareket ettirilebilme özellikleri ile ön plandadır. Linç aracı üst kısmından kıskaçları ile sımsıkı bir şekilde kavrar ve yukarı doğru kaldırmaya başlar. Ardından çekici aracın arkasına araç yüklenir. İkincisi ise halat ile çekici yöntemidir. Halatlar yolda kalmış aracın ön kısmına sıkıca bağlanır. Ardından arızalı araç alt kısmında güvenli tutuş sağlandıktan sonra çekiciye yüklenir. Her ne kadar uygulanan metotlar farklı farklı olsa da her ikisi de son derece güvenlikli yöntemlerdir. Biri diğerinden daha iyidir şeklinde bir ayrım yapılamaz.

Araç çekici olay yerine gelmeden aracın cinsini öğrenmek ister. Çünkü her aracın kendi cinsine göre bir çeşidi vardır. Piyasada otomobil, minibüs, mini panelvan, karavan gibi her çeşit taşıta oto çekici hizmeti verilebilmektedir.

Motosikletlerde Çekici Hizmeti Nasıl Yapılır?

Beykent Oto Kurtarma Aslında yukarıda anlatılan araç için geçerli olan her türlü çekici hizmetinden motor sahibi kişiler de faydalanabiliyor. Fakat ne yazık ki araçların yol yardımı çağırması sonucunda birçok sorun olay yerinde halledilirken motorsiklet arızalarında durum genellikle böyle olmuyor. Motorsikletler sistematik yapıları sebebi ile arızalandıkları zaman sanayide bakım yapılması gerekiyor. Bir başka durum da araç arızalanınca insan kuvveti ile aracı sürüklemek mümkün iken motorlarda sürükleme yapılamamaktadır. Buda tamiratı yapılabilecek bir aksaklık olsa bile yoğun trafiğe sebebiyet vereceğinden motor arızalanmalarında genellikle yol yardım yerine araç çekici çağırılmaktadır.

İlginizi çekebilir  Beykent Çekici

Hizmet Karşılığı Ücret Nasıl Belirleniyor?

Beykent Oto Kurtarma Oto yol yardım ve oto çekici hizmetlerinde her firma kendi fiyat listesi ile çalışır. Fiyat belirlemede oldukça farklı etkenler devreye girer. Aracın nerde arızalandığı çok önem taşır. Örneğin kent merkezine yakın bir yerde arızalanan araç ile kırsal kesimde arıza gösteren bir araca giden her iki yol yardım ya da oto çekici hizmeti birbirinden çok farklı ve bağımsız bir fiyatlandırma yaparlar. Yine aracın gündüz ya da gece arıza göstermesi de fiyat tablosunu değiştirir. Beykent oto çekici fiyatları bu konuda müşterilerine oldukça makul yaklaşıyor. Firmamızın kurulduğu ilk günden bu yana tek amacı müşteri memnuniyeti olduğu için fiyat konusunda da diğer firmalara göre bir adım önde olduğumuzu söylemek isterim.

Beykent Oto Kurtarma 7 Gün 24 Saat Hizmetinizde 

Beykent Oto Kurtarma İnsanın başına ne zaman ne geleceğinin belli  Beykent oto çekici firmaları haftanın her günü gece gündüz çalışarak siz değerli müşterilerimize hizmet veriyor.

Yolda kalmış, arıza yapmış ya da küçük veya büyük fark etmez bir kaza geçirmiş olan aracınıza tabii ki işinde deneyimli ve uzman personeli olan Beykent araç kurtarıcı ekibine yaptırmak şoförlerin içinin ve akıllarının rahat etmesini sağlayacaktır. Tusba oto çekici ekibi tecrübesi ve uzman kadrosu ile yolda kalan her araca dakikalar içerisinde ulaşacaktır. 

Sizler de her nerede ve hangi şartlar altında olursanız olun mağduriyet yaşamak istemiyorsanız Beykent oto kurtarıcı ekibinden sakın şaşmayın. Bir telefon ile aracınız ile ilgili tüm sıkıntıları gidermeye hazır bir ekiple hizmetinizdeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir