Avcılar Oto Çekici

Firüzköy Oto Kurtarıcı

Avcılar Oto Çekici Oto kurtarma hizmeti bazen kaza durumunda bazen akü bitmesi durumunda bazen de lastik patlaması durumunda ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Bunların dışında da araç kurtarma ve oto kurtarma hizmetlerine ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaca binaen ülkemizde çok sayıda oto kurtarma firması faaliyet göstermektedir.

Avcılar oto kurtarma firmaları sadece oto kurtarma hizmeti değil aynı zamanda farklı sorunlar için de çözümler üreten firmalardır. Mesela arabanın benzini bittiğinde yine oto kurtarma firmalarından hizmet alabilirsiniz. Arabanızın servise çekilmesi icap ettiğinde de oto kurtarma firmaları imdadınıza yetişmektedir.

Oto Kurtarma Hangi Hizmetleri Kapsamaktadır

Oto kurtarma firmalarının sunduğu çok sayıda hizmet vardır. Öncelikli amacı müşterinin aracının istenilen noktaya ulaştırılması olan oto kurtarma firmalarının iş tanımı firmaların sağladığı ekstra hizmetler ile genişlemektedir. Gerektiğinde lastik değişimi, akü takviyesinin gerçekleştirilmesi de bu iş tanımı içerisine girmektedir.

Avcılar oto çekici firmaları esasen iş tanımının dışına çıkarak yolda kalmış ve bir mağduriyet yaşayan müşterilerin tüm istek ve taleplerini yerine getirmeye çalışırlar. Burada esas olan müşteri mağduriyetinin giderilmesi ve müşterilerin güvenle istenilen noktalara götürülmesidir. Firmalar bu açıdan bakıldığında bir ticari işletmeden ziyade insani bir görevi yerine getiren kuruluşlara benzemektedir.

Oto Kurtarma Hizmetleri Hangi Şartlarda Gerçekleştirilir?

Dünyanın bin türlü hali var. Yolda başınıza her şey gelebilir. Kaza yapabilirsiniz, benzininiz bitebilir, akü bitebilir, lastiğiniz patlayabilir ya da kışın aracınız kara saplanmış olabilir. Farklı durumların ortak noktası sizin oto kurtarma hizmetine duyduğunuz ihtiyaçtır.  Avcılar oto kurtarıcı firmaları bu açılardan hayati bir görev üstlenirler.

Saatlerce yolda beklemek hele dağ başında kaldıysanız hangi yönden ne tür bir tehlike ile karşı karşıya kalabileceğinizi bilememek büyük bir zorluktur. Avcılar araba çekici firmaları genellikle 7 gün 24 saat hizmet verdiklerinden ve hızlı bir şekilde olay yerine intikal ettiklerinden sizi bu zor durumdan hızlı bir şeklide kurtarabilirler.

İlginizi çekebilir  Avcılar Araba Çekici

Oto Kurtarıcı Hizmetleri Ücretsiz midir?

Avcılar yol yardım çekici firmaları genel olarak ücretli hizmet verirler. Bunun yanında çeşitli kasko ve sigorta şirketleri anlaşmalı oldukları oto kurtarma firmaları ile sizlere bu hizmeti ücretsiz olarak sunmaktadırlar.  Genellikle ücretlendirme mesafeye ve ekstra istenilen hizmete göre değişir.

Mesafeye göre değişen fiyatlara rağmen müşterilerin giderilen mağduriyeti yanında paranın bir önemi kalmamaktadır. Para ile çözülemeyecek bir hizmet sunan oto kurtarma firmaları insani yönleri ile de mağdur durumda olan müşterinin yanındadırlar. Oto kurtarma firmalarının önceliği müşterinin bulunduğu zor durumdan kurtarılmasıdır.

Oto Kurtarıcı Firmalara Ulaşmak Kolay Mıdır?

Eğer bir telefonunuz var ise avcılar çekici numarası bulmak zor değildir. Fakat bazen dağ başında kalırsanız internet çekmeyen bir yerde kalırsanız oto çekici numaralarına ulaşamayabilirsiniz. Bu nedenle bir kâğıda oto kurtarıcı numaralarını kaydetmek faydalı olacaktır.

Bunun dışında oto kurtarma firmaları genellikle 7 gün 24 saat usulü çalışmakta olduklarından dolayı günün herhangi bir saatinde bu firmalara ulaşmak mümkündür. Sonuçta aracınızın hangi saatte yolda kalacağını bilemezsiniz. Bu nedenle oto kurtarma hizmetleri genellikle sürekli bir hizmet verme anlayışı güderler.

Oto Kurtarma Firmaları İçin Uzaklığın Bir Önemi Yoktur

Esas itibari ile avcılar araç kurtarıcı firmaları için uzaklık önemli değildir. Aracınız nerede olursa olsun, her türlü iklim şartında oto kurtarma firmaları hizmet sunmaktadır. Fakat mesafe uzak olursa oto kurtarma araçlarının size ulaşması uzun süreceğinden dolayı size en yakın oto kurtarma firmasına ulaşmanız faydalı olacaktır.

Avcılar en yakın oto çekici firmalarına ulaşmak için internet üzerinden çeşitli uygulamalar kullanılabilir. Bu uygulamaların yanı sıra telefonla arayarak size yakın bir oto kurtarma firmasına ulaşmanız da mümkündür.  Gerek maliyet gerekse de bekleme süresi açılarından size en yakın oto kurtarma firmasından hizmet almak faydanıza olacaktır.

İlginizi çekebilir  Avcılar Araç Kurtarıcı

Oto Kurtarma Hizmetlerinde Fiyatlandırma Neye Göre Yapılmaktadır?

Oto kurtarma firmalarının sunduğu hizmetler ücretlendirilirken genel itibari ile mesafeye bakılmaktadır. Mesafeye göre yapılan ücretlendirmeni yanında ekstra hizmetler var ise bunlar da ücrete tabii hale gelmektedir. Avcılar oto çekici fiyatları hesaplanırken u detaylar da göz önünde bulundurulmalıdır.

Her ne kadar müşteriler kendilerine en yakın oto kurtarma firmasına ulaşmaya çalışsa da bazen daha uzaktaki oto kurtarma firmalarından da hizmet alınır. Fiyatlandırma açısından avcılar oto çekici firmaları arasında da farklılıklar olabilmektedir. Tüm bu detaylara bakarak karar vermek ve fiyat açısından en makul seçeneği tercih etmek faydanıza olacaktır.

Her Gün Çok Sayıda Araç Yolda Kalıyor

Her gün milyonlarca aracın yollara çıktığı gerçeği göz önüne alınırsa oto çekici ihtiyacının yüksek seviyede olduğu düşünüle bilinir. Maalesef araçlar kaza yaptığında da oto çekici hizmeti satın alındığından dolayı her gün birçok oto çekici firması yollara düşmektedir. Bazı firmalar yerinde hizmet anlayışı ile tamirat ve bakım gibi hizmetleri de vermektedir.

Tuşba oto çekici firması olarak önceliğimiz müşterinin evine sağ salim ulaşmasıdır. Bu nedenle profesyonel bir anlayış ile hizmet veriyoruz. Önceliğimiz insan olduğu için en makul fiyatlar ile hizmet veriyoruz.

Tuşba oto kurtarma firması olarak müşterilerin bekleme süresini en aza indirmek için en hızlı hizmeti sunuyoruz. Her türlü yol yardımı ile müşterilerin talep ettiği ekstra hizmetleri de yerine getiriyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti olup gereken yerlere en hızlı araçlarımız ile intikal ediyoruz.

Tuşba oto kurtarıcı firması olarak çok sayıda yere kesintisiz hizmet veriyoruz. Günün her saatinde hizmetlerimize ulaşmak ve mağduriyetinizi gidermek mümkündür. Sizler de aracınız yolda kalmadan önce bize ulaşabilir sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Aracınızın ne zaman hangi koşullar altında yolda kalabileceğini bilemezsiniz. Ama bize bir telefon yardımı ile ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir  Avcılar Oto Çekici Firmaları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir